Emanet Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? (Kesin Tarihi)

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Gülderen Güler, Melih Özkaya gibi oyuncuların yer aldığı Emanet dizisi 205. bölüm ile 18 Haziran cuma günü sezon finali yapmış ve yaz tatiline girmişti. Dizinin ciddi bir hayran kitlesi bulunuyor ve bir çok izleyici Emanet dizisi yeni sezona ne zaman başlayacak, Emanet dizisi 2. sezon başlama tarihi ne zaman gibi soruları bizlere yöneltiyorlar.

Emanet Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Emanet Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman BaşlayacakKanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet Dizisi Yeni 2. Sezona ne zaman başlayacak hemen belirtelim. Emanet dizisi Ağustos ayında 2. sezon çekimleri için sete çıkacak ve yapılan hazırlıklar sonrasında yeni sezon çekimleri başlayacak. Yeni sezon hazırlıkları Ağustos ayında başlasa bile dizinin yeni bölümleri Eylül ayı da ekrana gelecek. Emanet Dizisi Yeni 2. Sezon 6 Eylül 2021 Pazartesi günü Kanal 7 de başlayacak.

Emanet Dizisi Yeni 2. Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Hafta içi her gün Kanal 7 de yayınlanan Emanet Dizisi geçtiğimiz yıl oldukça iyi bir iş çıkararak 2-3 arası total reytingler almış, bu oranlardaki reyting ise bazı haftalık dizileri bile geride bırakmıştı. Özgün konusu Karamel yapım daha önceki dizilerinde (Adını Sen Koy, Yemin) olduğu gibi yine izleyiciye ulaşmayı başardı ve ekip olarak iyi bir izlenme oranına ulaştı. Emanet dizisinin ekibi yeni sezon hazırlıklarına ağustos ayında start verecek.Emanet Dizisi Yeni 2. Sezon kesin başlama tarihi

Emanet Dizisi Yeni 2. Sezon Kesin Tarihi Belli Oldu mu?

Daha önce sezon finali için tarih verdiğimizde bu tarih biraz gecikmeli de olsa tutmuştu. Bizi bu konuda düzelten daimi yorumcumuz ve takipçimiz 61‘e teşekkür ederiz. Şimdi 2. sezon için de yine tarih olarak verdiğimiz 6 Eylül tarihinde bir değişiklik olursa sizlere sayfamızdan haber edeceğiz ve tarihi güncelleyeceğiz. Son bilgiler ışığında Emanet Dizisi Yeni 2. Sezon çekimleri: Ağustos 2021 de başlayacak. Emanet Dizisi Yeni 2. Sezona ise 6 Eylül 2021 pazartesi günü başlayacak. Emanet Dizisi Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz. Hoşça kalın.. (Yorumlarınızı elbette bekliyoruz..)

Yorum yaz

4 Yorum

 1. Teşekkür ederim, sizlerinde kurban bayramını tebrik eder, sağlıklı sıhhatli güzel nice günlere erişmenizi yüce mevladan dilerim.

  • Avatar Sayın Mehmet Oğuz Bey

   HAYIRLI GÜNLER…
   🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🌹🌹🌹
   İşleriniz rast gitsin gönlünüzce zamanlar

 2. Geceniz hayr olsun cümleten…Şimdiden Kurban Bayramınız Mübarek olsun…Rabbim ibadetlerimizi, kestiğimiz kurbanlarımızı kabul eylesin inşaAllah…

 3. Esselamü aleyküm ve rahmehmetullahi ve berakatü
  ALLAH ‘İn selamı rahmeti ve bereketi üzerimize olsun DİZİOYUNCU AİLESİ..
  Yine bir KURBAN BAYRAMI SAĞLIK SIHHATLE GÖNLÜNÜZCE OLSUN.. GÜLAY’CIM, GÖNÜL DOSTLARIM VE YORUMUMU OKUYANLAR SAYIN YÖNETİCİ..
  ALLAH’ A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİN.. SEVGİLERİMLE 🌹❤️💙❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Etiketler