Emanet Dizisi Yaman Kimdir? Gerçek Adı (Halil İbrahim Ceyhan)

Yorum Yap 420 kez izlendi

Emanet Dizisinde Yaman rolü Kimdir? Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan günlük dizi Emanet başrol oyuncuları ile de merak konusu oldu. Emanet dizisinin başrol oyuncusu olan Yaman karakteri kimdir, daha önce hangi dizilerde oynadı gerçek adı soyadı nedir gibi sorulara yanıt vereceğiz burada.

Halil İbrahim Ceyhan Emanet dizisinde YamanEmanet Dizisi Yaman Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Kanal 7’de 2020 yılında başlayacak olan ve muhtemelen nisan mayıs gibi ekranlara gelecek olan emanet dizisindeki başrol oyuncusu olan Yaman karakteri hakkında bilgileri sizlere sunacağız. Emanet dizisinde Yaman karakterini canlandıran ve başrolde oynayan oyuncunun gerçek adı Halil İbrahim Ceylan‘dır. Daha önce çok fazla dizide karşımıza çıkmayan ve yeni oyunculardan birisi olan Halil İbrahim Ceyhan Seher dizide karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu ile birlikte Emanet dizisinde baş rolü oynayacak.

Emanet dizisi Yaman kimdir (1)Halil İbrahim Ceylan kimdir?

Emanet dizisinin başrol oyuncusu olan Halil İbrahim Ceylan hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. 1986 yılında İstanbul’da doğan Halil İbrahim Ceylan Emanet dizisinde Yaman karakterini canlandıracak. 2007 yılında katıldığı Best model of Turkey yarışmasında iyi bir derece yapan Halil İbrahim Ceylan daha sonra müzik alanında çalışmalara başlamıştır.

2009 yılında kendine ait YouTube müzik kanalında yayınladığı şarkılar ile sosyal medyada iyice ünlenmiş olan Halil İbrahim Ceylan almış olduğu oyunculuk eğitimleri sonrasında Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak Emanet dizisinde ilk dizi deneyimine yaşayacak. Emanet dizisinde Yaman karakteri ile izleyeceğimiz Halil İbrahim Ceylan daha önce herhangi bir dizide oynamadı.

Emanet baş rolü Yaman rolü bilgileriHalil İbrahim Ceylan – Emanet dizisinde Yaman Karakteri

Emanet dizisinde Seher karakteri ile Yaman baş rollerde yer alacak. Bildiğiniz üzere Kanal 7 genellikle tanınmadık bilinmedik oyuncuları yeni dizilerinde oynatarak onları ön plana çıkarıyor. Halil İbrahim Ceylan da Yaman karakteri ile Emanet dizisinin erkek başrol oyuncusu oldu. Yaman ile Seher dizide büyük bir aşk yaşayacak ve hayatı birlikte göğüsleyecek. Sizlerde bu konuda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Emanet Dizisi Yaman Kimdir? Gerçek Adı (Halil İbrahim Ceyhan) konumuza destek olabilirsiniz.

Bu arada Emanet dizisinin oyuncu kadrosunu merak edenler Tıklayın >> Emanet dizisi oyuncuları kimler?

Etiketler