Emanet Dizisi Poyraz Kimdir? Dizileri, Bilgileri (Nik Xhelilaj)

11.08.2023
62

Emanet dizisi Poyraz kimdir? Yeni başrol Poyraz karakterini yakından tanıtacağız. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Emanet dizisi 7 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Romantik dram türündeki Emanet dizisinin başrolünde yer alan Poyraz karakterini arnavut asıllı oyuncu Nik Xhelilaj canlandıracaktır. Bizlerde Emanet dizisinin yeni başrol oyuncusu Nik Xhelilaj’ı ve dizide canlandıracağı Poyraz karakterini yakından tanıtacağız.

Emanet Dizisi Poyraz Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği Emanet dizisinin başrol oyuncusu Halil İbrahim Ceylan, diziden ayrılmıştır. Halil İbrahim Ceylan’ın canlandırdığı Yaman karakteri yerine dizinin yeni başrol karakteri Poyraz olmuştur. Poyraz karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaştığımız zaman sizlerle paylaşıyor olacağız.   emanet dizisi poyraz nik xhelilaj

Emanet Dizisi Poyraz Kimdir?

Emanet dizisinin yeni başrol karakteri Poyraz’ı arnavut asıllı oyuncu Nik Xhelilaj canlandıracaktır. Seyirciler Poyraz karakteri kadar bir karaktere hayat veren oyuncu Nik Xhelilaj’ı da merak etmiştir. Bizlerde merak eder seyircilerimiz için araştırdık. Bu konumuzda Emanet dizisine yeni katılan arnavut oyuncu Nik Xhelilaj’ı yakından tanıtacağız.

Nik Xhelilaj

5 Mart 1983 yılında Arnavutluk’ta dünyaya gelen Nik Xhelilaj, Tirana Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Single Use isimli kısa filmle geçmiştir. ‘’The Albanian’’ filmindeki rolüyle 32. Moskova Uluslararası Film Festivali’nde, Priştine Uluslararası Film Festivali’nde ve 47. Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Oyuncu ödülü almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Nik Xhelilaj kamera karşısına en son 2020 yılında Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle geçmiştir.

Nik Xhelilaj Yer Aldığı Diziler

Kayıp Şehir – 2012
Her Sevda Bir Veda – 2014
Payitaht: Abdülhamid – 2017
Tek Yürek – 2019
Uyanış: Büyük Selçuklu – 2020
Emanet – 2023

Nik Xhelilaj Resmi İnstagram Hesabı

Emanet dizisi ile anlaşma sağlayan başarılı oyuncu Nik Xhelilaj, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 91 gönderisi ve 61 binden fazla takipçisi vardır. Nik Xhelilaj’ın resmi Instagram hesabı: @@nik_xhelilaj

Nik Xhelilaj Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Bugüne kadar bir çok başarılı projede karşımıza çıkan Nik Xhelilaj’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Arnavut asıllı oyuncu evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Nik Xhelilaj’ın bilinen bir sevgilisi yoktur. emanet dizisi poyraz kim

Emanet Dizisi Poyraz – Nik Xhelilaj Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Nik Xhelilaj’ın hayranları onun giydiği kıyafetleri de merak ediyor. Bizlerde, tarzıyla da dikkat çeken isimler arasında yer alan Nik Xhelilaj’ın Emanet dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Emanet dizisi Poyraz kimdir? Poyraz karakterini canlandıran oyuncu Nik Xhelilaj’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..