Emanet Dizisi Müzik Öğretmeni Ozan Kimdir?

Emanet dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Emanet dizisinin 7 Aralık 2020 pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümüne müzik öğretmeni Ozan karakteri dahil olacak. Seher ile Yaman arasında yeni bir krize neden olması beklenen Ozan kimdir Emanet dizisine neden geldi asıl amacı niyeti nedir gibi sorulara da yanıt vereceğiz.

Emanet Dizisi Müzik Öğretmeni Ozan Kimdir?

Emanet dizisi Ozan karakteri kimEmanet dizisinin son bölümünde diziye katılan müzik öğretmeni Ozan diziye yeni gelen oyunculardan biridir. Yaman yeni gelen ve kendisini müzik öğretmen Ozan olarak tanıtan bu kişiden hiç memnun olmamıştır. Seher’e yaklaşması ve Yusuf ile ilgili tedirginliği Yaman’ı fazlasıyla germiştir. Bu yüzden Emanet Dizisine yeni katılan Müzik Öğretmeni Ozan karakteri rolü hakkında bilgiler verelim şimdi kısaca. Emanet dizisinde müzik öğretmeni Ozan’ı Mehmet Baştürk canlandırıyor.

Kanal 7 ekranlarında hafta içi yayınlanan Emanet dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Emanet’in 66. Bölüm fragmanında gördüğümüz müzik öğretmeni “Ozan” karakterini başarılı genç oyuncu Mehmet Baştürk canlandıracak. İşte Mehmet Baştürk hakkında detaylı ve merak edilecek bilgiler:Emanet dizisine yeni gelen Ozan

Mehmet Baştürk kimdir? (Emanet Ozan)

10 Mayıs 1993 Lefkoşa doğumlu olan Mehmet Baştürk aslen Bayburtlu’dur.
İlkokulu İstanbul, liseyi Kocaeli’de bitirdikten sonra, üniversite eğitimi için tekrar İstanbul’a döndü. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olan Mehmet Baştürk uzun yıllar bağlama ile ilgilenmiş; piyano ve şan eğitimi almıştır.Mehmet Baştürk Emanet dizisinde Ozan rolünde

Şiiri ve şiir okumayı çok seven Baştürk, profesyonel anlamda sunuculuk ve spikerlik alanlarında eğitim almıştır. Oyunculuk eğitimini de başarı ile tamamlayan Mehmet Baştürk; 2019 yılında vizyona giren ‘Araf 3 Cinler Kitabı’ ve ‘45-25 Kusursuz Cinayet’ sinema filmlerinin başrollüğünü üstlenmiş, 2020 yılında Moğolistan’da gösterime giren ve uluslararası bir yapım olan ‘Siyah İncinin Sırrı 2’ filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet’te sempatik, yakışıklı, insanlarla kolay iletişim kurabilen saygılı bir müzik öğretmeni olan Ozan Erkoç karakterini canlandıracak. CM Ajans oyuncusu olan Mehmet Baştürk profesyonel olarak modellik de yapmaktadır.

Emanet Dizisi Müzik Öğretmeni Ozan Mehmet Baştürk Dizileri Filmleri:
2018- Hayat Fakültesi- Kısa Film-Adem/Başrol
2019- Araf/3-Sinema Filmi-Zeki/Başrol
2019- 45-25 Kusursuz Cinayet- Sinema Filmi- Mehmet Komiser/Başrol
2020- Siyah İncinin Sırrı 2-Sinema Filmi/Hakan

Emanet dizisi Müzik Öğretmeni OzanEmanet dizisi 66.-67.-68. bölüm özeti fragmanı 7 Aralık pazartesi günü ekrana gelecek.

Tıklayın >> Emanet Dizisi Yeni Hafta Özeti Tüyoları

Etiketler