Emanet Dizisi Kanal 7’de Ne Zaman Başlayacak? (Kesin Tarihi)

25.04.2020
1.275

Bu konumuzda Emanet Dizisi Kanal 7’de Ne Zaman başlayacak konusunda sizlere bilgiler vereceğiz. Yemin dizisi 245. bölüm ile 8 Mayıs 2020 cuma günü sezon finali yaparken yerine Emanet dizisinin başlaması bekleniyordu. Emanet Dizisi Ne Zaman yayınlanacak başlama tarihi kesinleşti mi sorularına detaylı yanıt hazırladık.

Emanet Dizisi Kanal 7’de Ne Zaman Başlayacak?

Karamel Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği yeni dizi ”Emanet” bir türlü başlamadı.  Bu nedenle Emanet neden başlamadı niçin yayınlanmadı ne zaman başlayacak soruları sıkça dillendirilmeye başladı. Hemen yanıt verelim ve detaylıca açıklayalım. Kanal 7 yeni dizisi Emanet yeni sezona ertelendi. Yani şimdilik dizi yayınlanmayacak.

Emanet Dizisi Neden başlamadı kanal 7Emanet Dizisi Kanal 7’de Neden Başlamadı?

Başrollerinde; Melih Özkaya, Sıla Türkoğlu, Derya Oğuz Ertün, Volkan Yıldırım ve Hilal Yıldız gibi oyuncuların yer aldığı Emanet dizisinin tanıtım fragmanları yayınlanmıştı. Çok yakında diye Kanal 7 ekranda döndürmeye başlasa da koronavirüs her şeyi altüst etti. 24 Mart’ta başlaması beklenen dizinin Coronavirüs nedeniyle çekimlerinin yapılamadığı ve bu sebepten ötürü yeni sezona ertelendiği öğrenildi.

Emanet Dizisi Kanal 7’de 2020-2021 Yeni Sezonu Yayınlanacak

“Emanet” yeni sezonda Kanal 7’de başlayacak. İzleyicilerin Yemin dizisinden sonra başlamasını beklediği dizinin yeni sezona ertelenmesiyle birlikte dizinin çekimleri de uzun süre ertelendi. Günlük dizileri ile oldukça başarılı olan Kanal 7 bakalım Emanet dizisinden de beklediği ilgili alakayı görecek mi?

Emanet Dizisi Kanal 7'de Ne Zaman BaşlayacakEmanet dizisi Yeni Sezonda Eylül 2020 de Kanal 7 de

Uzun süre fragmanlarını yayınlayan ve oyuncu kadrosunu tanıtan dizinin bir çok ülkeye de satılacağı konuşuldu. Emanet Ne Zaman Başlayacak? sorusuna Eylül 2020 de günü netleşince sizlere ayrıca yazacağız. Şimdilik Emanet hakkında yazacaklarımız bu kadar. Emanet Dizisinin geç başlayacak olması hakkında sizlerde yorumlarınızı aşağıya yazın lütfen.

Emanet Dizisinin yurt dışında 3 ülkeye pazarlandığı ve Yemin dizisi ile Elif dizisinin talep gördüğü ülkelerde satışın devam edeceği bildirildi. Oldukça iyi bir oyuncu kadrosu olan Emanet dizisinin detaylı şekilde oyuncularını irdelediğimiz konusuna göz atabilirsiniz. Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler var? >> Emanet Dizisi Kanal 7 Oyuncu Kadrosu

Not: Emanet dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yeniden Ağustos ayında çıkacak. Emanet dizisinin diğer sezon dizilerinden erken başlaması bekleniyor. Kanal 7 geçtiğimiz sezon Yemin dizisini erken başlatmış ve ciddi bir izleyici kitlesine ulaşmıştı. Emanet dizisi de muhtemelen Ağustos ayı içinde başlayacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Serdar dedi ki:

    Yaman ne olur Sehere boyle davranma

  2. Serdar dedi ki:

    Yaman bizi çok üzdün piskolojim bozuldu ne olur Sehere boyle davranma