Emanet Dizisi İkbal Kimdir? (Gülay Özdem)

10.09.2020
1.071

Bu konumuzda Emanet Dizisi İkbal Kimdir?  gerçek ismi nedir? hangi okullardan mezun olmuştur? kaç yaşındadır? asıl mesleği needir? daha önce yer aldığı projeler nelerdir? resmi sosyal medya hesabı? sevgilisi kim? gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız? Emanet Dizisi İkbal karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.Emanet Dizisi Yamac'in Yengesi Ikbal

Emanet Dizisi İkbal Kimdir?

Kanal 7 ekranlarında yeni sezonda da seyircilerle buluşacak olan Emanet dizisinin önemli karakterlerinden bir tanesi de İkbal karakteridir. Dizide yer alan İkbal karakteri dizinin ana kadrosunda değil de Hilal Yıldız, Gözde Gürkan, Binnaz Ekren gibi isimlerde olduğu gibi emanet oyuncu kadrosunda yer almaktadır. İkbal, Ziya’nın eşi Yaman’ın da yengesidir. İkbal konağa Yaman küçük yaşlarda iken gelin gelmişti. İkbal’in tek amacı bir erkek evlat dünyaya getirip Kırımlı ailesinin mirasını ele geçirmektir. Ancak eşi Ziya’nın sağlık sorunları sebebi ile  çocuk sahibi olamamışlardır.  İkbal kendisini iyi gizleyen; iyi bir insan gibi görünen kötü kalpli bir kadındır.

Gülay Özdem Kimdir?

Emanet Dizisi İkbal KarakteriGülay Özdem, 15 Mayıs 1978 yılında dünyaya gelmiştir.  İstanbul’da doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde başladığı üniversite eğiitmini yarım bırakmış ve spikerliği seçmiştir. O yıllarda İzmir’de Radyo-Mega, Star FM, Radyo Spor, Radyo Pink ve Best FM gibi radyolarda çalışmıştır. Bir çok kez bir çok kanalda haber sunuculuğu ve program sunuculuğu yapmıştır. Aktif olarak Show Radyo’da ‘Gülay Özdem ile Şimdiki Zaman programını sunmaktadır. Oyunculuk eğitimlerini tamamlamış olan Gülay Özdem, daha önce herhangi bir dizi yada filmde yer almamıştır. Emanet dizisi ilk oyunculuk deneyimi olacaktır.

Gülay Özdem Sevgilisi Kim?

Gülay Özdem KimdirGülay Özdem, geçtiğimiz yıllarda bir evlilik yapıp dünya evine girmişti fakat eşi ile bazı özel sebepler dolayısı ile ayrıla kararı almışlardır. Şimdilik Gülay Özdem’in bilinen bir sevgilisi ya da erkek arkadaşı yoktur.

Gülay Özdem Resmi Sosyal Medya Hesabı

Emanet Dizisi İkbal Dizi SetiAktif bir şekilde resmi instagram sayfasını kullanan Gülay Özdem, sık aralıklarda Emanet dizi setinden story kısmında paylaşımlar yapmaktadır. Yaklaşık olarak 315 gönderisi ve 16,6 binin üzerinde takipçiye sahiptir. Emanet dizisi ile insanlar tarafından daha da çok tanılmaya başlanması ve takipçi ve hayran kitlelerinde artış olması bekleniyor. Gülay Özdem’in resmi instagram sayfası kullanıcı ismi: @gulayozdem

Emanet Dizisi İkbal Kimdir? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Sizlerinde Emanet dizisi İkbal karakteri hakkında merak ettiğiniz şeyler olursa bizlere yorum kısmından ulaştırabilirsiniz. Ayrıca dizi ve İkbal karakteri hakkında görüş ve düşüncelerinizi de bizlere yine aşağıdaki yorum kısmından ulaştırabilirsiniz. 2020 Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında merak ettikleriniz var ise sitemizden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Yönetici dedi ki:

    Emanet İkbal kimdir? Gerçek adı Gülay Özdem olan dizi oyuncusudur.