Emanet Dizisi Ela Kimdir? Gerçek Adı Nedir? (Yaman’ın Eski Sevgilisi)

06.01.2021
1.045

Yapımını Karamel Yapım’ın üstlendiği dizisinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ve Taner Tunç birlikte oturmaktadır. Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşan dizinin yapımcılığını ve senaryosunu ise Nazmiye Yılmaz üstlenmiştir, Nazmiye Yılmaz daha önce Yemin ve Adını Sen Koy gibi başarılı dizilerinde yapımcı koltuğunda oturtuyordu. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken dizinin geniş bir izleyici kitlesi vardır. Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Emanet dizisinde dikkat çeken oyunculardan biri de Ela olmuştur. Bizde sizler için Ela karakterini yakından tanıtacağız.

Emanet Ela Karakteri Kimdir?

Emanet dizisi Ela kimdirEla Yaman’ın eski sevgilisi olarak karşımıza çıkacaktır. Seher ile konuşup, Yaman ile aralarında ki aşkı öğrenmeye çalışan Ela, Yaman ile yakınlaşacaktır. Ela Yaman’a, babasından, yaşadıklarından ve onun varlığının iyi geldiğini söyleyip sarılacak ve Seher bunu görecektir Seher bu duruma çok sinirlenecek, her fırsatta Yaman’a laf sokup tartışma açacaktır. Yani Ela, Yaman ve Seher arasında tartışmaya yol açacak bir karakterdir.

Emanet Dizisi Ela Kimdir?

Emanet dizisi Ela karakteri kimKanal 7’nin sevilen dizisinde ki Ela karakterini Yasemin Nur Öztürk canlandıracak. Ela Yaman ve Seher’in arasını bozduğu için pek sevilmemiştir. Ancak Ela Karakteri güzelliğiyle birçok kişide merak da uyandırmıştır. Fakat bizler henüz Ela karakterine hayat veren oyuncumuz hakkında bir bilgileri buraya ekliyoruz. Ela karakterine hayat veren oyuncumuz Yasemin Nur Öztürk, sizler için oyuncumuzu daha yakından tanıtacağız.

Yasemin Nur Öztürk Kimdir?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat Ve Kültür Yönetimi bölümünden mezun olan güzel oyuncumuz Emanet dizisinde ki performansıyla büyük beğeni toplamıştır. Özel hayatında müzik dinlemeyi çok seven oyuncumuzun 3 kardeşi vardır. Güzel oyuncumuz Yasemin Nur Öztürk’ün mutfakla da arası iyidir ve yemek yapmayı çok sever. Daha önce bazı markaların katolog ve dergi çekimlerinde yer alan oyuncumuz bu şekilde oyunculuğa adım atmıştır. Geçtiğimiz yıllarda .. filminde yer alan güzel oyuncumuz Yasemin Nur Öztürk, Tümay Özokur Manejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır ve bu sezon Emanet dizisinde hayat verdiği Ela Karakteri ile bizlerin karşısında olacaktır.

Emanet Dizisi Ela Kimdir? (Yaman’ın Eski Sevgilisi)

Bu konumuzda sizlere sevilen dizi Emanet’te ki Ela karakteri Yasemin Nur Öztürk‘ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Emanet Dizisi Ela Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Yasemin Nur Öztürk ve (Yaman’ın Eski Sevgilisi) konusu hakkında size yazmaya devam edeceğiz. Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza göz atabilirsiniz.Emanet dizisi Ela rolü Yamanın eski sevgilisi

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Ela dizi den çıksın lütfen ekranın gerçek adını nedir