Emanet Dizisi Cansu Kimdir? Gerçek Adı (Rüya Coriç)

07.09.2020
31

Bu konumuzda Emanet Dizisi Cansu Kimdir?  Cansu karakteri nasıl bir  karakterdir?gerçek ismi nedir? kaç yaşındadır? daha önce yer aldığı projeler nelerdir? sevgilisi var mı? resmi sosyal medya hesapları gibi merak edilen sorulara hep birlikte yanıt bulacağız. Emanet Dizisi Cansu Karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Emanet Dizisi Cansu KarakteriEmanet Dizisi Cansu Kimdir?

Bu akşam Kanal 7 ekranlarında yeni sezonu ile seyircilerle buluşacak olan Emanet dizisi Cansu karakterini sizlere tanıtalım istedik. 21:00 23:15 saatleri arasında yayınlanması beklenmekte. Emanet dizisinin bir dram ve aşk dizisi olacağı biliniyor. Yapımcısı ise daha önce Adını Sen Koy ve Yemin gibi başarılı dizilere imza atan Karamel Film olacak. Dizide yer alan Cansu karakteri de izleyiciler tarafından büyük merak uyandırıyor.

Emanet Dizisi Cansu KimdirRüya Coriç Kimdir?

Rüya Coriç 1996 yılında Sırbistan’da dünyaya gelmiştir. Manken, oyuncu ve aynı zamanda  sunucudur. Nişantaşı Üniversitesi mezunudur. Sinema ve Televizyon Eğitimi aldıktan sonra  Gazikent Üniversitesi’nde Kamera Önü Oyunculuk üzerine de bir eğitim alır. Bu eğitimler ile yetinmeyip kendini daha da çok geliştirmek için  Yasemin Öztürk’ten de  oyunculuk üzerine ders almıştır. Genelde sunucu olarak bilinir.

Rüya Coriç KimdirTV8, Number One Tv, Fashion Tv kanallarında sunuculuk yapmıştır. Oyuncu ayrıca profesyonel basketbolcudur. Uzun boyu ile dikkat çeken Rüya Coriç’in boyu da sevenleri tarafından merak edilmiştir. 2019 yılı Best Model Of Turkey’e katılmış ve güzelliği ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

Rüya Coriç’in Yer Aldığı Dizi ve Filmler

2020 – Emanet (Cansu)
Olmadı Kaçarız
Deli Ormanlı
Yılanların Öcü

Emanet Dizisi Cansu (Ruya Coric)Rüya Coriç’in Sevgilisi

Geçtiğimiz günlerde Halil İbrahim Göker ile sosyal medyada Rüya Coriç  canlı yayın yapmıştı. Bunu gören takipçiler  yeni bir aşk mı doğuyor? sorusunu sorunca ikiliden “Olmadı Kaçarız” adlı sinema filminde partner olduklarının cevabını alıyorlar.

Best Model Of Turkey rüya CoriçRüya Coriç’in Resmi Sosyal Medya Hesabı

Emanet Dizisi Cansu Kimdir? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Resmi instagram sayfasını aktif bir şekilde kullanan güzel ve bir çok alanda başarılı olan oyuncumuzun yaklaşık 290 gönderisi ve 46,5 bin takipçisi bulunmaktadır. Güzelliği ile bir çok kişiyi mest etmiş olan oyuncumuzun resmi instagram kullanıcı adı: @ruyaacoric

Emanet Dizisi Cansu Kimdir? konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar. Emanet Dizisi Cansuhakkında yorum ve görüşleriniz varsa bizlere yorum kısmından ulaştırabilirsiniz. 2020 Emanet Dizisi Oyuncuları Kimler? konumuza da göz atabilirsiniz.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..