Emanet Dizisi Bora Kimdir? Göksel Kayahan

04.02.2021
1.175

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Emanet dizisinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ve Taner Tunç oturmaktadır. Başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin yapımcılığını ise Karamel Yapım üstlenmektedir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan diziye yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Dizinin sevenleri tarafından da bu oyuncumuz ve dizide hayat vereceği karakter oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Emanet dizisine yeni katılan oyuncumuz Göksel Kayahan’ı ve dizide hayat vereceği Bora karakterini yakından tanıtacağız.

Emanet Bora Karakteri Kimdir?

Emanet Dizisi Bora KimdirDiziye yeni katılan Bora, yakışıklı ve cool tavırlarıyla dikkat çeken 20’li yaşlarında bir gençtir. Çocukluğunda çok yaralar ve darbeler alan Bora aslında sakin biridir. Bizler Bora karakteri hakkında yeni bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Emanet Bora Kimdir?

Diziye yeni katılan Bora karakterine yakışıklı oyuncumuz Göksel Kayahan hayat verecektir. Dizinin sevenleri tarafından Bora karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Emanet dizisinde Bora karakterine hayat vercek olan oyuncumuz Göksel Kayahan’ı daha yakından tanıtacağız ve Göksel Kayahan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Göksel Kayahan Kimdir?

26 yaşında ki oyuncumuz 3 Ekim 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Okan Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünden mezun olan Göksel Kayahan, ilk oyunculuk deneyimini 12 yaşında Kılıç Günü projesiyle yaşamıştır. Profosyonel olarak Tenis oynayan oyuncumuz, çevresindekilerin yönlendirmesiyle oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce Pınar Protein, Oppo, Ülker Albeni gibi markaların reklamlarında yer alan oyuncumuz, kariyerine ilk olarak mankenlik yaparak başlamıştır. Daha önce Can Gürzap, Ali Poyrazoglu ve Kudret Sabancı’dan oyunculuk eğitimleri alan Göksel Kayahan, bu sezon Emanet dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Göksel Kayahan Yer Aldığı Diziler

Göksel Kayahan Emanet Dizisinde Bora karakteri2015 – Adı Mutluluk
2016 – Evli Ve Öfkeli
2021 – Emanet

Göksel Kayahan Resmi İnstagram Hesabı

Emanet dizisinde Bora karakterine hayat verecek olan yakışıklı oyuncumuz sosyal medyayı da aktif olarak kullanmaktadır. Instagramda 31 gönderisi ve yaklaşık olarak 11 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Göksel Kayahan’ın resmi instagram hesabı: @gokselkayahan

Göksel Kayahan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Emanet Dizisi Bora rolü Göksel KayahanHenüz 26 yaşının içinde olan yakışıklı oyuncumuz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Göksel Kayahan’ın bilinen bir sevgilisi de yoktur.

Göksel Kayahan Kıyafetleri

Genç oyuncumuz yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Herkesin ilgiyle takip ettiği oyuncumuzun sevenleri de Göksel Kayahan’ın giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Emanet dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Emanet dizisine yeni katılan Bora karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Göksel Kayahan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Emanet Dizisi Bora Kimdir? Göksel Kayahan hakkında bilgiler verdik. Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Medine dedi ki:

    Emanet dizisini cok seviyorum we sewerekde izliyorum

  2. Mehmet aktürk dedi ki:

    diziyi gerçekten seyrediyorum,
    Yamanla, seherin bir an önce barışmadı ve kötü krakterlerin o evden kovulması gerek, ve dizi içinde başka krakterler konulması veya yaman beyin hangi işi yaptığı işiyle ilgili sorunların veya iş yerinin başarıya ulaşması gibi konuların olması gibi dizş sadece dramdan ibaret degildir.