Emanet Dizisi Begüm Kimdir? (Gözde Gürkan)

Bu konumuzda Kanal 7 de ekrana gelecek olan Emanet Dizisinde Begüm karakteri Kimdir? daha önceki dizileri okuduğu okullar ve özel yaşamına dair bilgiler vereceğiz. Emanet Dizisi Begüm Kimdir, Emanet Dizisi Begüm hangi dizilerde yer aldı, Nereli kaç yaşında, sevgilisi var mı gibi detaylı bilgileri sunacağız.

Gözde Gürkan Emanet Dizisinde Begüm karakteriEmanet Dizisi Begüm Kimdir?

Emanet dizisinde Begüm karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Gözde Gürkan‘dır. 1988 yılında Bursa’da doğmuştur. Üniversiteden mezun olduktan hemen sonra 2 yıl boyunca yardımcı yönetmenlik yapmıştır. Daha sonra ise senaristlik dergi yazarlığı da yapmıştır. Bir çok tiyatro oyununda yer almıştır. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Pek çok klip çalışmasında yer alan oyuncumuz ilk olarak Star Tv de Kara Sevda dizisi ile ekranlara çıkmıştır.

Aynı zamanda pek çok reklam filminde de rol almıştır. Kara Sevda dizisinin ardından Darısı Başımıza isimli dizide Derya karakteri ile ekranlarınızda olmuştur. 2020 yılında ise Kerem Cem’e ait olan Aşk Çağırırsan gelir filminde rol almıştır. Halen Ag Menejerlik ile çalışmakta ve aynı zamanda oyunculuk eğitimi vermektedir. Oyuncumuz hayvanseverliği ile pek çok kişinin takdirini almaktadır. Oyuncumuzun instagram hesabında yaklaşık 28B takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz 1.69 boyunda ve 48 kg’dır. Gözde Gürkan İnstagram hesabı: instagram.com/gozdegurkann

Gozde Gurkan kimdir bilgileriEylül ayında ise Emanet Dizisi ile en dikkat çekici karakterlerden olan Begüm karakterini ekranlarınıza getirecektir. Gözde Gürkan’ın canlandıracağı Begüm karakteri kötü bir karakter ile ekran başına gelmesi bekleniyor. Dizimizin kadrosunda Halil İbrahim Ceylan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya ve Gülderen Güler gibi önemli isimler de yer alacaktır.

Gözde Gürkan’ın Rol aldığı Diziler filmler

Gözde Gürkan Dizileri
Emanet Dizisi – Begüm
Kara Sevda
Adını Sen Koy-Mehtap
Darısı Başımıza-Derya
Gözde Gürkan Filmleri
Kesik HikayeEmanet Dizisi Begüm rolü Gözde Gürkan

Gözde Gürkan Sevgilisi Kim?

Gözde Gürkan’ın sevgilisi hakkında pek bilgi bulunmamaktadır. Yaklaşık 5 yıldır ekranlarımızda olan Gürkan’ın hiç bir erkek ile ismi bu zamana dek anılmamıştır. Özellikle Gürkan’ın fan grupları ve hayranları bu konu hakkında bilgi edinmeyi çok istemiştir fakat belirttiğimiz üzere Gözde Gürkan’ın bildiğimiz bir ilişkisi ya da sevgilisi yoktur.

Emanet Dizisi Begüm (Gözde Gürkan)Emanet Dizisi Begüm Kıyafetleri

Kanal 7 de ekrana gelecek olan Emanet Dizisinde Begüm karakterini oynayan Gözde Gürkan giydiği elbise ve kıyafetleri ile de merak edilecek isimlerden birisi. Dizinin başlaması ile birlikte oyuncunun giydiği elbise ve kıyafet markalarını nereden kaç liraya alındığını konumuzda belirteceğiz.

Not: Emanet Dizisi Oyuncuları Kadrosu konumuzda tüm oyuncu bilgilerini bulabilirsiniz.

Etiketler