Emanet Dizisi 91.-95. Bölüm Özeti Tüyoları (11-15 Ocak)

Eveet sevgili dostlar, bir süredir Emanet dizisi ile ilgili yazmamıştık. Gelen talepleri de göz önünde bulundurup 2021 yılının ilk Emanet dizisi konusunu sizlerle paylaşmak ve Yaman’ın başına gelenler hakkında bilgilendirip yeni bölüm özetleri ve tüyoları hakkında yazmak istiyoruz. Bu konumuz Emanet dizisinin 91. bölüm ile 95. bölümler arasında yaşanacak gelişmelerin özeti ve yorumlarını tüyolarını içerecek.

Emanet 91.-95. Bölüm Özeti Tüyoları (11-15 Ocak)

Emanet dizisinin 90. bölümünde Yamanı herkes hapse girmiş gördü ve başına gelen olaylar izleyenleri merak içinde bırakacak. Hatta herkes Yaman hapiste zarar görecek mi öldürülecek mi gibi soruları merak etseler de Seher’in merak edişi kadar hiç kimse düşünemez onu. Hastaneye gidişi de yine ölümle pençeleşmesini de hep Seher hissedecek yüreğinde. Yusuf, sana emanet! diyerek yeğenini Seher’e bırakan Yaman elleri kelepçeli hapse giderken, Seher’in gözyaşlarını silmek ister. Ağlamayacaksın Kırımlı yaşadığı müddetçe sana üzülmek yaraşmaz dercesine. Ama nafile, şimdi tüm sevdiklerinden uzak ve zorlu bir hapishane sürecinin içinde bulur kendini. Sonra da hastane günleri ve yoğun bakım.Emanet Dizisi 91.-95. Bölüm Özeti Tüyoları (11-15 Ocak)

Emanet Dizisi 91. Bölüm Özeti Tüyoları (11 Ocak Pazartesi)

Emanet dizisinin 91. bölümü 11 Ocak 2021 pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yaman hapishanede oldukça zorlu günler yaşarken hiç kimse Yaman’ın başına gelecekleri tahmin bile edemez. Ölmekle kalmak arasında defalarca kalacak olan Yaman elbette bu zor günleri atlatacak. Hastaneye kaldırılması ve ölümle yüzleşmesi ise yeni haftanın en önemli konusu olacak. İzleyenlerin de yüreği ağzına gelecek. Seher için ise daha bir zorlu günler başlar. Çünkü Zuhal ve İkbal bu kez onu yalnız ve Yaman’sız kıstıracaklar. Bakalım Seher bu yılanlara sokulmadan Yaman’a kavuşmayı başarabilecek mi? Zor günler Seher ve Yaman’ı bekliyor.Emanet Dizisi 91.Bölüm Özeti (11 Ocak)

Emanet dizisi 91. bölüm fragmanında Yaman Ölecek mi sorusu en çok merak edilen konu olacak. Hapishanede başına gelenlerden sonra soluğu yoğun bakımda alan Yaman yine yanı başında Seher’i ve onun sevgi dolu desteğini bulur. Hapiste hiç beklenmedik birinin şiş darbeleriyle kan kaybede ve hastaneye kaldırılan Yaman bakalım Seher ile yeni haftada neler yaşayacak. Bu zor günlerin ardında Yaman ve Seher birbirine daha da aşık olacak mı, yoksa zorlu günler bitip daha zorları mı başlayacak izleyip göreceğiz.Emanet dizisi Yaman Ölecek mi

Emanet Dizisi 92. Bölüm Özeti Tüyoları (12 Ocak Salı)

Kanal 7 de ekrana gelen Emanet Dizisi 92. Bölüm Özeti Tüyoları ve fragmanı ile (12 Ocak Salı) günü sitemizde olacak. Yeni gelişmeleri ve Yaman’ın hastanede geçirdiği zor anları Seher’in onun yanıbaşında çaresiz bekleyişini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Emanet Dizisi 91.-92.-93.-94.-95. Bölüm Tüyoları Yorumları

 • Yaman’ın ailesi biziz diyor Zuhal denen gereksiz yaratık. Yaman bir çıksın aile kimmiş görürsün ruh hastası.. Yamanın da Yusuf’un da Seher’in de kaderine yazılmış Zuhal, değiştiremezsin. Boşa uğraşma. “Yarası yarasına denk düşenle kesişir insanın yolu.” demiş Arif Baba bugüne bugün..
 • Kız cadı zuhal sende yamanın yengesinin kardeşisin seherde öyle,akrabalık dereceniz aynı ama arada şöyle kocaman bi fark var seher yamanın kalbinde taht kurmuş sen dış kapının mandali bile değilsin anlayamadın mı yılan?
 • Korkmayın çıkıcak yakında yaman çok uzun süre kalmıycak hapiste ve seher napıp edip delilleri toplayıp suçsuz olduğunu ispatlayacak ve seher yamanı kurtaracak haftaya yaman hapisten çıkmış olacak göreceğiz..
 • Zuhal Yaman i istiyor ama ablasının dizinin dibinden ayrılmıyor. Böyle mi kazanacaksın Yaman i, Yaman için hiçbir şey yapmadan öylece ablanın kucağında nazlan, ancak Seher e kız. O Yaman için birşeyler yapmaya çalışıyor ya sen peki?
 • Yaman Seher’in aşkı yüzünden kaplanken kediye döndü, Camgöz çetesini tepelemedi şimdi başına bela oldular. Hapiste de savaşçı içgüdülerini bastırırsa şişlenir. Mafyatik ilişkilerden çıktım diyerek çıkılmaz illa ki polisle işbirliği, polis koruması gerek.Aksi halde Yaman’ın başı beladan kurtulmaz Bu anlamda hayatı hiç bilmeyen Seher bilmeden Yaman’ı tehlikeye atıyor.
 • Cenger bu kadar hayatı bilen biri olarak İkbal’in pisliklerini nasıl sezemedi bugüne kadar anlamış değilim.Sonuçta aynı evin içindeler, hiç mi İkbal’i ortalığı gözetlerken, telefonlarda konuşurken yakalamadı?
  Muhtemelen Camgöz çetesinin hapisteki adamları Yaman’ı şişleyecek (tabi ki ölmeyecek yakışıklı başrol oyuncumuz). Seher o acıyla kendini parçalarken Selim vicdana gelip Ali komisere komployu itiraf edecek.
  Kiraz’a da kızıp durmayın.Kimsesi olmayan hayata tutunmaya çalışan biri o..
 • Nedim sınıfta kaldın günahsız birine dokunma cesareti erkeklik delikanlılıkla bağdaşmaz. O bambaska bi olgudur. Ben Yaman’ ı coğu yerde haklı görsem ki bence kanıtlarıyla gösterdiğimde haklılıği oluyo. Çevresinde görülen her olaya haklı gözüyle bakamam ne kendisinin ne adamlarının. Burda adamının yaptığı bi kötü zaaf var. O adamın karısını öldürmeye tesebbüs göz korkutmak bile olsa yanlış.

Yorum yaz

8 Yorum

 1. Sıla Türkoğlunu ve halil ibrahim ceyhanı çok beğeniyorum sadece ben değil köyde herkesi ekranlara kitliyor emanet dizisi ama internette sıla türkoğlu hakkında pek bir şey yok ben onu çok, merak ediyorum ve çok beğeniyorum çok güzel kız bence onuda fazla araştırmalıyız sıla türkoğlu çok güzelsinnnnn

 2. Avatar Özgür ANALİZ GÜZELİ

  ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI UYKULAR RÜYALAR ANALİZ GÜZELİ..
  YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜRLER 👏👏👏👏👏👏İŞLERIN DE BAŞARILAR GÖNLÜNCE BİR PAZAR GÜNÜ DİLEKLERİMLE SAĞLIK SIHHATLE ALLAH’A EMANET OL.. TEYZESİİİİ. 😘❤️

 3. Avatar ANALİZ ✒

  Sevgili Yönetici,Özgür Teyze,Sevgili 61 ve tüm kıymetli Emanet izleyicisine en içten sevgi ve saygılarımı sunar, hayırlı,sağlıklı ömürler dilerim❤❤❤
  Sevgili 61(Nurbanu) epeydir yazmıyorsun gözlerim alışkın olduğu için aradı seni. Inşallah iyisindir.
  Sayfa için ayrıca teşekkürler
  ٩۹(๑•̀ω•́ ๑)۶(๑•̀ᄇ•́)و ✧
  Dizi çok tekdüze ve yavan bir hâl almaya başladı. Mevzunun derinliği Emanetti ama Kara sevdalara dönüştü. Tamam o da olsun ama bir Seheri bir Yamanı sürekli yaralayıp kevgire çevirmekte neyin nesi. Bu klişe sahneleri bin kez seyirciye yaşatmanın ne anlamı var. 😕 Dizideki aile ilişkileri de çok çirkin bir şekilde lanse ediliyor seyirciye. Eniştelerinin kardeşini paylaşamayan iki kadın biri safoz biri şeytan. Kardeşim dünyada aşık olacak başka adam kalmadı mi? Hiç millet ne der diye de düşünmüyor bunlar ar,namus kalmamış kimsede. Adam hapishane de veya hapisteyken bile mal mülk hesabı yapan süpürgeli cadıları saymıyorum bile. Arif Baba,Ziya abi, Cenger, Nedim,mutfağın tatlı hanımları Neslihan ve Adalet gibi muhteşem kabiliyetler varken onlara bolca sahne yazılması gerekirken bizlere sürekli Kirazın yemek yapamadım diye hüngür foş mutfaklarda ağladığını, Sehyamin sırayla hastane hapishane sahnelerini izliyoruz. Ve bunlar ne zaman birbirine ismiyle hitap edecek? Aşk itirafı falan da beklemiyorum artık ben. Itiraf tüm büyüyü bozuyor. Seni seviyorum..eee napalim seviyorsan ne istiyorsun😂😂 Izlerken zapingledigim değil,izlerken doyamadigim sahneleri izlemeyi tercih ederdim
  Esenkalin..

  • Çok teşekkür ederim, çok şükür iyiyim,sizede hayırlı haftasonları diliyorum😊😊

 4. Avatar Özgür Dizi yorumu 💞

  Hayırlı geceler iki ayrı dünya insanını…..Bu ayrılık farklı bakış açısı ile bakıp görece ler kalplerinin derinliklerine ki YAMAN görsede❤️şimdi sıra Seher de…
  NAZMİYE HANIM acaba Yaman’ın başında beklerken konuşan Seher kalbini kaptırdığım o olmadan nefes alamadığını söylese ve bu sözleri Yaman beyimiz duysa işte… İlk itiraf la Yaman vakit kaybetmez 💞ufukta catlayan kardeşlerin bitmeyen tuzak ve iftiralarına hazır olalım.. Buda benim senaryommmm .
  Dizinin tatlı Yusuf’una MaşaAllah…
  Sayfa için teşekkürler Mehmet Oğuz Bey… BAŞARILAR..

 5. Hayırlı geceler ve hafta sonu dileklerimle sağlık sıhhatle bolluk bereketle huzurla ALLAH’A EMANET OLUN AİLECE… GÖNLÜNÜZCE ZAMANLAR ŞU İKİ GÜN ÖZELLİKLE ÇOCUKLARA RABB’İM SABUR VERSİN…
  GÜLAY’CIM, GÖNÜL DOSTLARIM VE YORUMUMU OKUYANLAR SAYIN YÖNETİCİ İŞLERINİZ RAST GİTSİN SEVGİMLE 🌹❤️💙❤️❤️❤️🤗

  • Avatar Gülay Albasan

   Günaydın hayırlı sabahlar özgür teyzecim..
   ALLAH RAZI OLSUN, VE SİZLEREDE HAYIRLI BEREKETLİ HAFTASONLARI..

   • Avatar Özgür Gülay’cım ❤️🌹

    ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI UYKULAR RÜYALAR duygulu kızım.. Her an her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet ol sevdiklerinle birlikte..
    ALLAH RAZI OLSUN SENDEN DE 🌹❤️😘

Etiketler