Emanet Dizisi 2. Sezonda Olacak Mı? 2021-2022 de Devam Eder Mi?

Bu konumuzda sizlere Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşan günlük dizi Emanet’in önümüzde ki sezon ekranlarda olup olmayacağından, dizinin 2. sezon devam edip etmeyeceğinden ve bu sezon final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsedeceğiz. Emanet Dizisi 2. Sezonda Olacak Mı? 2021-2022 de Devam Eder Mi? konumuz sizlerle..

Emanet 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Emanet Dizisi 2. Sezonda Olacak MıKaramel Yapım imzalı, Kanal 7’nin sevilen dizisi kısa sürede kendini izleyicilere sevdirmeyi başarmıştır. Aldığı reytinglerle günden güne yükselişe geçen dizi oyuncu kadrosuyla ve senaryosuyla da dikkat çekmiştir. Kısa sürede sosyal medyada da büyük ilgi gören dizi total de aldığı reytinglerle 100 programdan 25. sıraya girmeyi başarmıştır. Her bölümünde aldığı reytinglerle adından sıkça söz ettiren Emanet dizisi bu yükselişte devam ederse 2. sezonda da ekranlarda olacaktır.

Emanet 2021-2022 Yeni Sezonda Olacak Mı?

Yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ve Taner Tunç’un birlikte oturduğu dizinin yapımını ise Karamel Yapım üstlenmiştir. Her gün Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşan dizi ilk sezonunda olmasına rağmen adından sıkça söz ettirmiştir. İlk bölümlerine göre dizinin aldığı reytinglerde de yükselme vardır. Her bölümü severek izlenen dizi şuan güzel bir başarı yakalamıştır. İzleyicilere kendini sevdirmeyi başaran Emanet dizisi daha ilk sezonunda olduğundan dolayı dizinin daha anlatacak hikayesi vardır ve dizinin aldığı reytingler diziyi önümüzde ki sezona taşımaya yetecektir. Yani Emanet dizisi yeni sezonda da ekranlarda olmaya devam edecektir.

Emanet Dizisi Bitecek Mi?

Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşan dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Nazmiye Yılmaz üstlenmiştir. Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Gülderen Güler, Melih Özkaya gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi ilk sezonunda olmasına rağmen oyuncu kadrosu ve senaryosuyla büyük beğeni toplamıştır. Şuan güzel bir başarıyla ilerleyen dizi henüz bitmeyecektir. Aldığı reytinglerle yükselişte olan ve daha anlatacak hikayesi olan dizinin bitmesi gibi bir durum söz konusu değildir ve Emanet dizisi önümüzde ki sezonda Kanal 7 ekranlarında karşımıza çıkmaya devam edecektir.

Emanet Bu Sezon Finali Mi, Sezon Finali Mi Yapacak?

Emanet Dizisi 2021-2022 de Devam Eder Miİlk bölümü 7 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan dizi, ilk bölümlerinde pek ilgi görmese de daha sonra kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmış ve yükselişe geçmiştir. Daha ilk sezonunda olan Emanet dizisinin bu sezon final yapması gibi durum yoktur. Yani Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet bu yıl haziran ayının sonlarına doğru sezon finali yapacak ve önümüzdeki sezon kaldığı yerden devam edecektir.

Bu konumuzda sizlere hergün Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşan Emanet dizisinin önümüzdeki sezon ekranlarda olup olmayacağından, dizinin 2. sezonda devam edip etmeyeceğinden ve final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Emanet Dizisi 2. Sezonda Olacak Mı? 2021-2022 de Devam Eder Mi? konumuz bu kadar. Emanet Dizisi Kaç bölüm sürecek merak ediyorsanız tıklayın.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Emanet dizisini ailecek izliyoruz. Ama bu son olanlar hiç hoş seyler değildi. Ama sonunu bekleyip izleyip gorucez. Tesekkurler.

Etiketler