Emanet Dizisi 201.-205. Bölüm Fragmanı Özeti 14-18 Haziran

Kanal 7 de sevilerek izlenen Emanet Dizisi 201.-205. Bölüm Fragmanı Özeti 14-18 Haziran Tüyoları ile 14 Haziran ve 18 Haziran tarihleri arasında kaldığı yerden devam edecek. Yusuf’un kaçırılmasıyla hem Seher hem de Yaman oldukça bitkin bir hale gelmiştir. Yusuf ise Selim amcasına sığındığını düşünce de asıl kaçırılma sebebini anlayamayacaktır. Yaman Yusuf’u bulmak için her yeri didik didik etmeye başlar. Kameralar incelenir, ipucu aranır.Emanet dizisi 191.-192 bolum ozeti fragmani

Emanet Dizisi 196.-200. Bölüm Özeti Tüyoları

Emanet Dizisi 196.-200. Bölüm Fragmanı Özeti 7-11 HaziranEmanet Dizisi 196. bölümüyle 7 Haziran pazartesi günü ekrana gelecek. Emanet Dizisi 197. Bölüm özeti Fragmanı 8 Haziran salı günü devam edecek. Yaman kamera kayıtlarını incelerken Yusuf’u kaçıranların kim olduğunu anlar. Selim’in hastaneden Yusuf’u kaçırmasıyla birlikte olaylar başlar Asıl hedef Yaman’ı pusuya çekmek mi yoksa hedefteki kişi Seher mi bunu zaman gösterecek. Selim eğer Yusuf elimizde sen gel derse Seher’in gitmeme ihtimali yok, ancak olayla bakalım senaristin hayal gücüyle nasıl ilerleyecek yeni haftada göreceğiz.

Emanet Dizisi 196. Bölüm Fragmanı 7 Haziran Pazartesi

İzleyici Yorumu: Keşke Seher’i kaçırsaydılar. Çünkü Yusuf daha makul davranır, amcasına güvenir, teyzesini getireceği günü beklerdi. Şimdi Seher ortalığı daha da karıştırıp hem Yusuf’u hem kendini tehlikeye atacak. Sonra bekle dur hangisine ne oldu diye. Zavallı Yaman.. Yorum: Pes artık bu kadar da olmaz imdat imdat hastaneyi bastılar polis yok mu diye bağırasım geldi sanki sokakta bir çatışma oluyormuş gibi bir Allah’ın kulu yardıma gelmedi ben buradan Nedim’i canı gönülden alkışlıyorum.. Bir başka izleyici tüyosu: Yazanlar çok akıllı oldukları için günlük hayatı yansıtıyorlar maşallah. Topluma kötülük ahlaksızlık öğretiyorlar ya. Dizi de olsa bu kadar insan izliyor. Azıcık bir şey öğretelim diye bir dertleri yok. Hz.Ali bir harf ögretene kırk yıl kölesi olurum demiş. İzleyici tüyoları: Diğer kanallarda diziler final yapıp güzel sonlarda bitirdiler. Saygıyı hakediyorlar. Sakız gibi uzattıkça değeri de kalmıyor. Hastane koridorunda çatışma var, dakikalarca sürdü. Güvenlik veya polis nerede? Tamam Yusuf un kahraman devisin Yaman amca, ama tek başına olmaz ki bu işler. Diyeceğim, ekibinde diziyi tadında bırakıp final yaptırması akıllıca olur. Devam edecekler o kesin. Yeni sezonda da bol acı, elem, keder, gözyaşı, entrika, saçmalıklar dizisi devam edecek. Kendilerine verilen bu misyon yerine getirmek zorundalar.

Emanet Dizisi 191.-192.-193.-194.-195. Bölüm özeti

Emanet Dizisi 196. bölüm Özeti tüyoları ile 7 haziran pazartesi günü ekrana gelecek.
Emanet Dizisi 197. bölüm Özeti fragmanı ve tüyoları ile 8 Haziran Salı günü ekrana gelecek.
Emanet Dizisi 198. bölüm Özeti fragmanı ve tüyoları ile 9 Haziran çarşamba günü yayınlanacak..
Emanet Dizisi 199. bölüm Özeti fragmanı ve tüyoları ile 10 Haziran perşembe Kanal 7 de.
Emanet Dizisi 200. bölüm Özeti fragmanı ve tüyoları ile 11 Haziran cuma günü hafta finali ile ekrana gelecek. Emanet Dizisi Sezon Finali ise 18 Haziran cuma günü.

Emanet Dizisi 195. Bölüm Tekrarı 4 Haziran cuma

Yorum yaz

5 Yorum

  1. HAYIRLI akşamlar ve hafta sonu dileklerimle sağlık sıhhatle..
    Yotupbe SABAH TV KOBUL OLAN HALİL İBRAHİM CEYHUN..
    Sohbetini siteden izlenme olursa 👏sayın yönetici…. BAŞARILAR…

  2. HAYIRLI akşamlar.. Teyzesi çokkk haklısın sağlıktan ötesi yalan oldu, ALLAH BU GÜNLERİMİZİ ARATMASIN.. BU KORANA ÇOK AİLELERİ ZORDA BIRAKTI HEM MAĞNEN HEM MADDEN ((OĞLUM MALİMÜŞAVİR OLUNCA KAPAT, AÇ DERKEN…. )) PRENSESLERİNİZE EŞİNİZE SEVGİLERLE SAĞLIKLAAA KALIN..

  3. Hayırlı akşamlar,. Güzel sitemizin değerli yorumcuları.. Gülay’cım, sayın yönetici, Nurbanu ‘m, Sema kardeşim güzel dostlarım tek tek isim yazmıyorum zaman gelip geciyor 6 ayın 1 oldu anlamadan.. Günleriniz, aylar yıllar sağlık sıhhatle, bolluk bereket le, huzur mutlulukla dopdolu olsun, işleriniz RAST GİTSİN, BİR BAŞKA YORUM DA GÖRÜŞMEK ÜZERE, ALLAH’ A EMANET OLUN… SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE 🤲🤲🤲🤲🤲🌹❤️💙❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    • Hoş geldin Özgür teyze, Nasılsın iyimisin, sağlığın sıhhatin iyidir inşallah, bu dönemde sağlıktan ötesi yalan oldu. Allaha emanet ol..

Etiketler