Emanet Dizisi 111.-115. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (8-12 Şubat)

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen dizilerden olan Emanet Dizisi 111.-115. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları neler olacak (8-12 Şubat) tarihleri arası tüm gelişmeleri buraya yazacağız. Sevilen dizide yeni bölümler merak edilirken dizinin gittikçe artan reytingleri hem kanalı hem de oyuncuları çok memnun ediyor.

Emanet Dizisi 111.-115. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (8-12 Şubat)

Emanet Dizisi 111.-115. Bölüm Özeti FragmanıEmanet Dizisi 111. Bölüm Özeti Fragmanı ile 8 Şubat 2021 pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Emanet Dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak merak ediliyor. Zuhal ve İkbal’in Seher’in temiz duygularından yararlanmak istemesi, izleyiciyi her bölüm adeta saç baş yoldurtma seviyesine getirdi. Yaman ve Seher ise her şeye rağmen yeni adımlar atarak, evlilik yolunda ilerleyecekler. Ancak bu yolda başlarına da gelmedik kalmayacak gibi. Son olarak Yaman’ın imzaladığı belge bakalım başına nasıl bela açacak.

Yaman gibi zeki bir iş adamı bu tip sözleşmelerin okunmadan imzalanmayacağını iyi bilir. Sözleşmeyi hazırlayan kişinin gözünden kaçmış hatalı, kusurlu bir madde olabilir sonuçta. Aklıselim bir insan imzalamadan önce her bir maddeye mutlaka göz gezdirir. Bakalım hafta boyunca Emanet Dizisi 111.-115. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (8-12 Şubat) tarihlerinde neler yaşanacak. Not: Emanet Dizisine Yeni Gelen Bora hakkında bilgiler >> Emanet Bora kimdir?

Emanet Dizisi 111.-115. Bölüm Tüyoları Analizi

İkbal’in ve Zuhal’in planına Yaman inanırsa Seher’in hayatının en büyük felaketi harabı olur. Kevser’in mecburen yürüdüğü yola Seher birinci adımını atmış olur. Bu plan pek aşağı kirli şeytani düşünün ne merhametsiz iftiralar kandırıcı servet avcısı ve bu servetle sevgilisi ile kaçacak yani bu temiz kızın şerefi namusu onuru paramparça olacak. Selim bilmem belki kabul eder sonunda aklı sıra Seher le evlenmek için kahramanı olmak için. Sanırım İkbal Zuhal Selim beklemedikleri nikah kıyılacak Seher Yaman evlenecekler.

Umarım Yaman bu iftiralara inanmaz inanırsa eski Yaman döner Seher in hayatını cehenneme çevirir ve Seher Yusuf için tahammül edecektir. O halde bölümler bizim için pek üzüntülü yorucu sinir bozucu olur. Dizinin amacı bu mu??? seyirciyi kahretmek???. Pek öğrenmek istiyorum senarist nasıl bir acılı ceza cehennemlik İkbal a Zuhal a Selim e çektirecek (Kevser Ziya Yusuf Yaman Seher belki de Yalçin) 6 insanın hayatını mahfetmeye çalıştılar ve çalışıyorlar birisi de öldü. Gerçekten acaba nasıl münasip cezalar senarist hazırlamıştır?

Yaptıkları az değil hafife mutlaka geçmez. Ben insan olarak senaryodan münasip bir acı ceza bekliyorum . Sürekli acı ceza çekmeleri merkezi bir noktadır ve izlememizde merkezi bir noktadır. Özür dilerim siz bizi bu hırçın duygulara ulaştırdınız. Biz Seher Yaman Yusuf (emanet) hikayesini izlemek istiyoruz bir güçlü birlikte aile hikayesini izlemek istiyoruz. Tahammülümüz kalmadı bu tekerrürlü durumlara ve teferruatlı meselelere. Tüm ekibe teşekkürler emeğinizi kimse inkar edemez. (Münire)

Emanet Dizisi 111. Bölüm Özeti Fragmanı

Sabrediyorum, sabrediyorum ,sabrediyorum …Bu sabrin sonu husran olmaz umarim.Ela meselesi cok uzadi iyi kiz ama seherin gercekleri ogrenmesi lazim bunlar suan cokda onemli degil su plan tutmasin zuhalle ikbalin yanina kar kalmasin yeter gercekten yeter berbat otesi bir hafatydi ayrica seher neden her defasinda zuhale kendini ezdiriyor..
Siz ne yapıyorsunuz ya? Nasıl bir senaryo yazdığınızın farkında mısınız? Resmen bomboş 110 bölüm izlemişiz. Ben kendim sözlendikleri bölümü final kabul ederek önüme bakacağım. Siz de kendi yazdığınız diziyi oturup kendiniz izleyin. Ela kadar ikiyüzlü bir karakter görmedim. Böyle senaryo da görmedim ömrümde. Bundan sonra tek başınızasınız.

Hayatım da gördüğüm en saçma sapan senaryo…evlilik kararı alan başroller faha isimlerini bile söyleyemiyo.daha gizemli olduğu mu düşünülüyo anlayamıyorum.dizideki herkes entrika çevriyo iki başrol ,dizinin safsalağı gibi ,koyun gibi bekliyo.analarına küfretseler yarabbi sana şükür diyecekler nerdeyse.ya bi gidin işinize bilmiyosanız yapmayın bu işi bizi de salak yerine koymayın.dört ayda bi arpa boyu ilerletemediniz senaryonuzu hep aynı saçma konular ben bu diziyi senaristinin bile izlemediğine eminim ,izlenmeye değer bi tarafı da yok zaten.

Yorumlara baktım da bu kadar kaptırmayın kendinizi altı üstü bir dizi. Gerçi gerçek hayattada malesef ikbal ve zuhal gibiler var.Görünürde zararsız iyimser sevecen arkandan Allah ne verdiyse artık say say bitmez dizide de gerçek hayattaki kötülüğün biraz abartı ile beraber aşikâr halini görüyoruz.Bu sektörün amacının da izleyenleri memnun etmek olmadığı sadece işin rand kısmıyla ilgilenildigi aşikâr gelen yorumları hiçbir zaman umursamayacak kendi bildiklerinden şaşmayacaklar nasılsa türk milleti kızar kızar yinede izler mantığı ile hic değişmeyecekler bu yüzden o güzel canım sinirlerinizi bozmayın hayat yeterince zorluyor insanı stres atmak için oturduğunuz ekran daha çok strese sokuyorsa bırakın gitsin hiçbir şey ruh sağlığınızdan daha önemli değil.

Emanet Dizisi 112. Bölüm Özeti Fragmanı 9 Şubat Salı

Yorum yaz

9 Yorum

 1. Yaman ve Seher size cok ama cok bayiliyorum dizinide cok iyi rollerinizde com iyi oynuyorsunuz😙😙😙YAMAN SANA COK AMA COK BAYILIYORUM😘😘😘😍😍😍

 2. BYO tamam anladık kafanız ayık değil,bari sahtesini içmeyin kuzum, zeheerleneceksiniz bilesiniz, son bölümlerde yazdığınız senaryonun başka bir açıklaması olamaz….

 3. Her güzel an, zaman SİZLERİN olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte dünya güzellerim, gönül dostlarım, yorumumu okuyanlar…

 4. Avatar Özgür Gülay’cım ❤️🌹

  HAYIRLI GECELER VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE SAĞLIK SIHHATLE ALLAH’A EMANET OLUN ALBASAN AİLESİ. Her şey gönlünüzce olsun teyzesi 🌹❤️🥰çocuklara sevgiler

 5. Avatar Özgür Sayın Mehmet Oğuz Bey

  HAYIRLI GECELER VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE.
  Sayfa için teşekkürler.. Prenseslerinizle gönlünüzce zamanlar sağlık sıhhatle, BAŞARILAR..

 6. Herkese sevgiler..
  Öncelikle şu pandeminin bir an önce bitmesini Rahmandan niyaz eder, tüm hastalara şifalar dilerim..
  TV dünyası ile çok haşir neşir birisi olmasam da son yıllarda işten geldiğimde izleyebildigim tek yapım Karamel Yapımin dizileri oldu. Çok karmaşık ve tuhaf bulsam da ahlâka uygun bulduğum için kısa süreli olduğu için izledim. Adını Sen Koyu ve Yemini çok beğenemedim. Esas kız ve esas oğlan çok acı çekti. Bir sürü gercegin üstü örtülü kaldı,sevdalar yarım kaldı, kötüler cezasını tam manasıyla çekemedi. Bu ülkede gerçek anlamda drama yazilmiyor. Dramadan anladıkları esas kız ve esas oğlani ayıran ve saçma sapan  entrikalar yapan gözü dönmüş manyak insanlar. Bu mudur yani drama❓ Emanet farklı gibi göründü. Fırtına gibi giriş yaptı. Yeğenleri için çarpışan ve elektrikleri feci tutan zümrüt gözlü teyze ve Kara  yağız amca.
  Kız haksızlıklar karşısında boyun eğmiyor çatır çatır cevap verip kasırga gibi esiyor. Adam kaba da olsa merhametli,hakkaniyetli. Ortada kutsal bir emanet de var tamam dedik izlenir bu. Fakat 90li bölümlerden sonra dizi iyice saçmaladı. Farklı dediğimiz Seher, Zehra ve Reyhanin aynısı çıktı. Sen çetin ceviz gibiydin niye birden pasif kişiliksiz ve aptal birine dönüştün? Yaman ikide bir yok sen Yaman Kırımlınin karısı olacaksın bu yüzüğü tak,yok kazağını dikme yenisini alayım falan gibi aşağılayıcı onur kırıcı şeyler söylüyor. Eski Seher olsa o kazağı Yamanın suratına fırlatır’di ama aşık Seher kazağını,arabasını kabul eder oldu. Eşyaların bir ruhu olduğunu,herşeyin para demek olmadığını eski Seher olsaydı söylerdi. Arif Baba sahnelerini bıraktılar dizinin tüm derinliği kayboldu,büyüsü bozuldu. Dizinin ana teması Emanetti ama “Kötülerin zaferi” adlı belgesele dönüştü. Yaman için bile izleyemiyorum artık diziyi. Seher ile Yaman arasındaki bunca yaşanmışlıktan sonra şayet Yaman bu yılan kardeşlerin planlarına inanıp Seherle formalite yetmezmiş gibi bir de intikam evliliği yaparsa seyirci olarak biz yokuz bilesiniz. Daha sonra Yaman gerçekleri öğrenip Seherin peşinden koşsa bile “sen tanıdığım hiçbir kadına benzemiyorsun,bambaşkasin diyen Yaman profili bir anda tarihin tozlu sayfalarina karışır gider,biz bugüne kadar ne izledik diye sorgularız.. Lütfen şaşırtin bizi Nazmiye ve Başak ekibi lütfen  🌿🌿

  • Avatar Özgür AYLİN HANIM

   HAYIRLI GECELER VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.. Ve yorumunuza 👏👏👏👏👏👏👏

  • Avatar Celeste Maria da silva

   Tebrikler en iyi yorumdu! Sözlerimi senin yapıyorum😍😍👏👏🔝🔝♾👪🇧🇷

  • Avatar Marta Regina da Silva

   Tebrikler en iyi yorumdu! Sözlerimi senin yapıyorum
   👏👏👏🔝🔝🔝😍😍
   😷😥♾👪🇧🇷

Etiketler