Emanet 136.-137.-140. Bölüm Özeti Fragmanı (15-19 Mart)

Emanet dizisi Kanal 7 de izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Emanet dizisinin 136.-137.-138.-139. ve 140. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları neler olacak (15-19 Mart) konularında sizlere yazmaya devam edeceğiz. Emanet dizisinin 136.bölüm özeti fragmanı 15 Mart pazartesi günü ekrana gelecek. Emanet dizisi 137. bölüm ile 16 Mart salı günü izleyicisiyle buluşacak. Emanet 136.-137.-138.-139. ve 140. Bölüm özetleri ve fragmanlarını sayfamıza ekleyip güncellemeye çalışacağız.Emanet 136.-137.-140. Bölüm Özeti Fragmanı (15-19 Mart)

Emanet dizisi 136.-137.-138.-139. ve 140. Bölüm Özeti Fragmanı

Emanet dizisinin 136.-137.-138.-139. ve 140. Bölümlerini güncel bilgilerle Yaman ve Seher özelide sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Zor bir hafta daha bizleri bekliyor. Ancak her zorluğun ardından kolaylık ve güzellikle gelir. Yaman ile Seher son haftalarda izleyicisi oldukça zora soktu. Kanala ve senariste ciddi tepkiler geldi. Bu tepkiler sonrası senarist Nazmiye hanım belki de bazı şeyleri sil baştan değiştirecek. Emanet dizisi 136.-137.-138.-139. ve 140. Bölümlerdeki gelişmeleri buradan sizlere duyuracağız.

Emanet 136. Bölüm Özeti Fragmanı (15 Mart Pazartesi)

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Yaman ve Seher’in yaşadıklarında bakalım yeni haftada neler değişecek, nasıl gelişmeler olacak. Emanet dizisi 136. Bölüm Özeti Fragmanı (15 Mart pazartesi) tüyoları ve neler olacak konusunda yeni gelişmeleri sizlere bu sayfada detaylıca yazmaya çalışacağız.

Emanet 137. Bölüm Özeti Fragmanı (16 Mart 2021 Salı)

Emanet 131.-135. Bölüm Özeti FragmanıKanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan Emanet dizisinde bir hafta daha geride kaldı. İzleyiciler önümüzdeki haftada (8 Mart 2021 – 12 Mart 2021) Emanet dizisinde neler olup biteceğini, dizinin özet ve fragmanlarını merak ediyor. Emanet dizisi 131. bölümü 8 Mart pazartesi günü devam edecek. Emanet dizisinde 132. bölüm 9 Mart salı günü yayınlanırken Emanet 133. bölümü ile 10 Mart çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Emanet dizisinde 134. bölüm gelişmelerini özet ve fragmanı 11 Mart perşembe izleyeceğiz. Hafta finalinde Emanet dizisi 135. Bölüm Özeti Fragmanı ile 12 Mart cuma günü ekrana gelecek.

Emanet Dizisi 131. Bölüm Özeti Fragmanı (8 Mart Pazartesi)

Sevilen günlük dizi Emanet 131. Bölüm Özeti ve Fragmanı ile (8 Mart Pazartesi) günü Kanal 7 de ekrana gelecek. Seher’e atılmak istenen iftira bakalım Nedim tarafından açığa çıkarılacak mı? Yaman yaşamış olduğu çelişkilere bir yenisini daha ekler mi? İkbal ve Zuhal yeni planlarına Seher’e atılan iffetsizliği de eklese de her gerçek bir gün açığa çıkmaya mahkumdur. Ancak Yaman nasıl bir tavır takınacak, bu atılan iftiralara inanacak mı yoksa her koşulda Seher’e olan güvenini gösterebilecek mi en çok bu konu merak ediliyor. Emanet dizisi 131. Bölümüyle 8 Mart 2021 pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek.Emanet dizisi 131.-132. Bölüm Özeti tüyoları

Emanet Dizisi 132. Bölüm Özeti Fragmanı (9 Mart Salı)

Sevilen dizi Emanet, 132. Bölümün Özeti ve Fragmanı ile (9 Mart Salı) günü devam edecek. Yeni gelişmeleri sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Yorum: Öksüz yetime iftira atmak, yaralı belki ölecek insanı yol ortasında bırakmak, bundan öncesi oradan oraya sürüklemek, hapsetmek, işkence yapmak, babasının ölümüne neden olmak, düşününce bir diziden öte insanın tüylerini diken diken ediyor. Lütfen artık uzatma sahneler, saatlerce bakışmalar yerine Yaman da dahil bu Sehere çektirenler cezasını bulsun. Yaman az yapmadı Sehere sütten çıkmış ak kaşık mübarek. Seherin ablasına ne olmuş, Yaman’ın çocukluğu, Ziya’nın nasıl bu hale geldiği , Ali Yaman kardeşliği, annelerine ne olduğu, ne babaydı onu Yaman nereden tanıyor bunlar ortaya çıksın artık. Bir kısır döngüye girdi senarist, çıkamadı bir türlü, sıkıldınız izleyiciyi de sıktınız, yapmayın bunu..

Emanet dizisi 133.-134.-135. Bölüm Özeti fragmanı

Emanet dizisi 133. bölümü ile 10 Mart çarşamba günü, 134. bölüm özeti ve fragmanı ile 11 Mart perşembe günü devam edecek. Emanet dizisi 135. Bölüm Özeti Fragmanı ise 12 Mart cuma Kanal 7 de yayınlanacak. Emanet dizisinin yeni bölümleri 133.-134.-135. Bölüm Özeti fragmanı tüyoları hakkında bilgiler geldikçe sayfamıza ekleyeceğiz.8 Mart Emanet dizisi 131. Bölüm Özeti Fragmanı

Analiz: BİTTİ ! Yaman Kırımlı benim için o sahneden sonra BİTTİ. Yazıklar olsun… Daha o dosyanın gerçek olduğunu bile öğrenmemişti. Kesin kes Seher yalancının biri diye bilse bile yine de o sahnenin bir açıklaması olamaz benim için. Ziya’nın tırnağındaki kir bile olamaz Yaman. Çünkü Ziya Seher’e inanmayı seçti. Cenger bile… Zuhal’in kaza yaptığını duyunca bile alelacele hastaneye gitmişti.. Ama Seher’in ölmesini göze aldı. Resmen o sahnede Seher’in ölebilecek olmasını göze aldı. Artık en kral sahneyi de çekseler hiçbir değeri yok gözümde. Seher ve Yaman bitti. Öldü. 😠😠😠🤬🤬 (Bu kadar güzel giden bir diziyi neden böyle rezil ettiklerini de anlamış değilim.)

Not: İzleyicilerimiz çok tepkili: Bu dizinin yönetmeni bizlerle ile resmen alay ediyor, diziyi izlediğim güne lanet ettirdiya helal olsun, bir daha bu yönetmen senarist tarafından yapılan hiçbir filmi izlemeyeceğim.
Seher karakterini altından donunu alsalar haberi olmayacak kadar mal yapmışlar.
Yaman güya mafya veya güçlü kudretli biri ama bunca dolap entirika dönerken kıçından haberi yok, anca sussun seher’e baksın
Seher her konuştuğu herkes duyar ama ikbal ve kardeşi ne yaparlarsa yapsınlar kimse ne görür nede duyar
Diziden soğuttunuz ne bu diziyi nede bu yönetmen tarafından yapılan hiçbir filmi izlemeyeceğim.

Ben Yaman Kırımlıyım diye övünüp duruyor. Senin hiçbir sey bildiğin yok. Duvardaki saatin aklı seninkinden çok. Nedim de iyiki avukat. Bir bu yılanların oyununu bulamıyor. Bundan sonra da diziyi nah izlerim. Kaç tane izleyici kaybettiniz haberiniz yok. Saçmalayın saçmalayabildiğiniz kadar. Arada bir fragmanlarına bakarım o da Yamanın pişmanlığını görmek için. Gerçekten içine ettiniz güzelim dizinin bravo..
Annemin babamin yaninda cocuk gibi hungur hungur agladim tek bi istegim var Allah bizi yaman ve selim gibi adi erkeklerden uzak tutsun. Gercekler ortaya cikmis veya cikmamis bunun geri donusu nasil olacak nazmiye hanim ? Mumkumse geri donusu olmasin. Fragmandada yamanin ikiyuzlulugunu cok guzel goruyoruz bizim sevdigimiz kirimli bu degildi gercek ciksin ortaya lutfen bize seherin asagilanmasini izletmeyin seher yusufu da alsin gitsin..
Bir diziyi katlet deseler yemin bile edebilirim bu senerist gibi kimse yapamaz oha diyorum yuh diyorum yazıklar olsun diyorum senarist olmak gerçekten zormuş bu kadar kötü yazabilmek karakterleri mal yapabilmek hiç konusturmadan yuzleştirmeden tirip artırabilmek büyük başarı tebrik ederim sizi kutluyorum..
İstediğiniz kadar Nazmiyeye söylenin Nazmiye bildiğini işliyor inanki sinir hastası olucaz bu diziyle bukadar olmaz dedirten durumdayız yaman artık nasil bakicak seherin yüzüne seherde yine yamani affederse yuh derim ikballe zuhale delillere niye inanmıyorum dedi buda bı oyun mu şimdi bekleyin pazartesiye kadar tadı kaçtı izlemiyoruz..

Emanet Dizisine tepkiler:

Bence siz iyicene saçmaladınız aynısını yeminde yaptınız yemin dibe vurdu şuan kimse izlemiyor çünkü yemindedir reyhan yoksul olduğu için hep reyhani ezdiniz orada beli bir bölüm seyrettim ya emir okadar zengin nasıl bukadar hiç bir güvenlik önlemi almadan ve kemera evinde gizlemeden o reyhani hep ezdiniz yani bu dizide milleti aptal yerine koydunuz ama en büyük aptal bi dizinin senaristi çünkü dizide hep emir olsun diğer oyuncular olsun hep kaliteli tlf lar kullanıyorlar teknoloji kullanıyorlar ama hiç yapılan o kötü oyunları çözemiyorler emanette en son izlediğim bölümde yaman sehere limitsiz kartını veriyor ve kartı yamanın yengesi çalıyor ve başka kuyumcuya gidip altın ve zihniyet alıyor ama hani kirimli bildiğin sahibi bunu çözemiyor ya bu senarist bence insanların aklıyla alay ediyor ama kendisinin ne kadar aptal salak ukala ve şerefsiz olduğunu ve bu diziyi böyle devam ereceğini zedeliyor bu salak ukala ve aptal ya bizler şuan 1 ₺ dahi kredi katından çekilse mesaj ile bildiriyorlar ve alış veriş yapılan adresi dahi bildiriyorlar yaman bey her şeyi yapıyor ama kuyumcuya gidip bir sürdürmüyor bu kartla kimin alış veriş yaptığını bence bu karamel yapım türk değil çünkü türklerle resmen dalga geçiyor bunlar olsa olsa ermeni doğudur çünkü ermenilerde acıma hissi yoktur ha karamel sizler bizlerle alay geçtiğinizi sanıyorsanız bu yaptığınız diziler belli sayda bölümleri insanlar izliyor ondan sonra sizlere kızıp kanal 7 yi dahi izlemiyor ben türk oğlu türkum ben zaten o izlemiyom eşim izliyordu kanalı sildim çünkü elhamdülillah müslümanım dayanamıyor bu karamel yapıya başlıyor küfür hakaret etmeye kanalı sildim bari günah işlemem artık karamel alt tabaka insanlarla uğraşmayın çünkü alt tabaka insanlarda insanlık var saygı var sevgi var allah korkusu var sizin gibi ermeni çocukları değil bu ara eğer zenginlerde izliyorlarsa bu diziyi eh bizim zengin ailer demeki hep böyle birinin kuyusunu kazarlar yani karamel siz burdada zengin aileride hem hırsız hem uckagitci hemde dolandırıcı duruma düşüyorsunuz haberiniz olsun en büyük trt çünkü yaptıkları dizi program hem ecdadımızı hem bizlere insan olduğumuzu hemde böyle sizin gibi çapsız yapımlara büyük ders veriyor karamel bunu okursanız ben bu hakaretleri müslüman ve türk olduğum için yaptın eşinin yanında sizlere çok ama çok küfür ettim ama yaklaşık 15 gündür rahatım çünkü kanalı sildim bugünde bunu eşim benim tlf dan diziyi izlerken gördüm çünkü benim 100 gb internet var onun için sizlere yazdım sizler insanları aptal yerine koyuyorsunuz ama en büyük aptal salak sizlersiniz çünkü dizide herkes teknolojiyi KULANIYOR aptal salak karamel yapim..

Emanet 136. Bölüm Fragmanı videosu (15 Mart Pazartesi)

Yaman’ın da travmalarının da canı cehenneme. Bir insan sevdiğiyle “mezar” kelimesini nasıl bu kadar kolay yan yana anabilir? Yok ölmeden mezara sokacakmış, yok kendi mezarına ne zaman gireceğini bile kendisi söylermiş. Bu kız senin yüzünden ölmeden mezara girmedi mi? Seni iyileştireceğim derken kendi mezarı senin kalbin olmadı mı? O kızın aklı sizin gibi kötülüklere çalışmaz, ruhu hâlâ babasının dizinin dibini arayan kimsesiz, ürkek, toy bir kız çocuğu. Bu gidişle onu ancak Kırımlı lanetinin kötülükleri büyütebilir. Bölüp parçaladığı her şeyi toplayacakmış. Gülmeyi öğretti bu kız sana, bir kalbin olduğunu hatırlattı, yumruklarını indirdi, silahlarını gömdürdü, sevgisiyle çekip aldı seni o dünyadan. Sana insanlığı hatırlattı be, bölüp parçaladaığı hangi şey? Bu Seher neymiş ki servetini alıp Selim’le kaçmadan dur şuna hayatı sevdireyim demiş. Ucuz olan sensin, öfkenin kör ettiği aklın, kaba hoyrat davranışların, ilk rüzgârda devrilen aşkın, kıskandırmak için bile olsa kabul edilemez Zuhal’e yaklaşan ahlakın ucuz olan. Daha ne kadar alçalabilirsin ki? Aynı havayı solumaya tahammülü yokmuş, gölgesine hasret kalacağın günleri halatla çekiyorum. Seher’e yaptığı hangi şey için bedel ödedi Yaman? Biz hep acı çeken, yanan bir Seher izledik. 1. bölümden bu yana geçmişinin arkasına saklanan, öfkesiyle yaralı bir hayvan gibi sağa sola ateş püsküren Yaman’ın Seher’e zulmünü gördük. Yaman’a bakıp acısı olan herkesin eline silah almasını meşrulaştırılam mı? Annesi tarafından terk edilmiş çocuğunki de dahil hiçbir travma şiddetin bahanesi olamaz! Seher’e yapmadığı, yaşatmadığı ne kaldı bu zorbanın? Bu plan başladığı anda yazmıştım inanacak diye, kızanlar olmuştu.

Buyrun! Dosyayı gördüğü daha ilk anda inandı. Nedim’in araştırması bitmemişken bile Seher’i araba çarptığında tereddüt edip dönüp gitmesi, hastanede yalnız bırakması, aynı günün akşamında kız hastaneden çıkmış yaralıyken söyledikleri.. O andan sonra varsa eğer geri dönülecek yol onu da yaktı. Ama ben yine de Yaman durmasın istiyorum zulmü arttsın ki o gün geldiğinde yaktığı ateşte en çok kendi yansın. Zekâ kırıntısı bile kalmadı paşamda. Madem böyle bir oyun yapmışlar, Selim Seher’e Yaman’ın kendisini vurduğunu söylemedi yani, uyarmadı da. Seher’in çantasındaki dinleme cihazı umarım duruyordur. Adamlar insafa gelse de bir şekilde bütün kayıtlar ortaya çıksa ve Yaman neyi elleriyle yok ettiğini “Seher’i kaybetme” bedeliyle öğrense keşke. Çünkü Seher onu terk etmedi ama Seher’in onu terk etmesini yaptıklarıyla Yaman istedi. Beceremezsiniz ama geçmişteki acılarının arkasına saklanmayan haysiyetin, onurun anlamını idrak edebilmiş gerçek bir karakter yazın da Seher hak ettiği değeri doğru bir kalpte bulsun. Bu hikâyenin yerini tufana bıraktınız, nasıl geri döneceksiniz? Bir kadın namusunun sorgulandığı kalbe yeniden nasıl sığsın? Kaldı ki Seher’in sadakatini sorgularken evli adamın Zuhal’le yan yana gelmesinin bile adı “ahlaksızlık” değil mi? Namus sadece kadına değil, kişilere aittir. Yaman, Arif Baba, Cenger, Ziya, Nedim, İkbal, Zuhal… Seher dışında herkesin her şeyden haberi var. Biz Zuhal’den tiksinip, aralarına üçüncü bir kişiyi sokmasına tahammül edemezken Yaman bugün aralarına dünyaları soktu. Temiz ne kaldı düne dair? Koca bir hiç. HİÇ… Bütün anıları, yaşanılanları çöpe attı, Seher’in hafızasından sildi. En kötüsü de Seher gerçekleri öğrendiğinde Yaman’ın ona inanmamasındansa onu kandırmış olmasını tercih edecektir. Kıza bugünlerini bile aratacaksınız. Biz de buna “aşk” diyeceğiz öyle mi? Yaman’ı affetmek bu yaşanılanlara ihanet sayılmaz öyle mi? Hiç büyümeyen bir çocuk gibi bu erkeklerin şımarıklığını, kırıp dökmesini, analarının yapamadığı büyütüp yetiştirme işlemini “aşk” adı altında kadına yükleme misyonunuzdan vazgeçemeyeceğiniz aşikâr. Bari, Yaman’ın dileyeceği hiçbir özrün, affın öneminin olmayacağı o gün geldiğinde, bunca yorulmuşluğun üstüne Seher’e Yaman’ın hayatından gitme cesaretini çok görmeyin. Kadın zor gider ama gittiğinde de biter. Bölümü izlemeden son kez yazıp gitmek isteyenlerdenim -düzelene kadar-. Mantık hataları, insan onuruna yakışmayacak etiketler, yaftalar… Bu kadar dayanıklı bir sinir sistemim ve ruh hâlim yok. Her şeyin açığa çıktığı o gün geldiğinde gerçekten izlemeye değer olacak. Dilruba Yamak

Yorum yaz

23 Yorum

 1. Ay yeter artık gerçekler ortaya çıksın. Imdat diye çığlık atmak istiyoruz. Katlanamıyoruz artık bu diziye..

 2. Dizi guzel ama biraz uzuçu olabilir ama izleyiçiler siz kimsiniz ki bu dizi yapimçilarini assaliyorsunuz bu dizi çooooook guzel we dizi biraz kotu oldu diye agzinizdan geleni soyluyorsunuz siz sukredinki diziyi izliyorsunuz bu diziyi yapanlar aptal diyil sizsiniz aptal çunki boyle diziyi siz asla yapamazsiniz onun için oturdugnuz yerden assalayçi sozler yazmayin lutfen hem yaman kotu diyilki o sadeçe isini yapiyor herkes para için geçe gunduz demeden isini yapiyorlar baska napsinlarki biraz dusunsenizle Emanet dizisi hep iylikle gidemezki ara sira kotulikde olmali ama sabirli olun iylik er geç ortaya çikar hem dizilerin hepsinde kotulik bar ama siz onlara assalayiçi sozler demeniz yanlis olur yani Yaman( Halil ibrahim çeyhan) Seher( Sila turkoglu ) yani oyunçularin hepsi gerçek dunyada kotu olamaz we siz onlari sadeçe dizide taniyorsunuz gerçek dunyada tanisaniz assalayiçi sozlere çesaret edemezdiniz we diziyi izleyip izlememek size kalmis ama unutmayinki bu diziyi izleyen binlerçe insan bar mesela ben turkiyede yasamiyorum Turkmenistanda yasiyorum ama turk dilini çok iyi biliyorum we diziyide kendi çanim kadar sewiyorum yani boyle assalayiçi sozleri bu yorumlarda yazmayin lutfen eger çesaretiniz barsa diziyi yapanlara yada oyunçularin yuzlerine diyin bençe bu kolay olur we bu diziyi sewmeseniz sewmeyin ama sewenler çoooookdur unutmayin bunu lutfen ben kadin olarak bunlari yaziyorum we diziyi çooooooook sewiyorum

  • HAYIRLI GECELER..
   Hayatları güllük gülüstanlık gecen insanlar eleştirisini belirtir bence.
   Ademoğlu ile imtihanı Bitmeyen ler anlayamaz kötü ile yaşamanın sabır gerektırdığıni… SABUR burda Seher’e düşüyor madem Yusuf her şeyi benimde çocuklarım ailem her şeydi.. Bir kere yüksek sesle konuştupumu duymayan çocuklarım.. İçin be ektiysem şimdi onu biçiyorum., bir çocuğu yetiştirmek bir sokağı, sonra bir mahalle derken iyi merhametli, dürüst bireylerke❗❗❗❗❗
   Refah, aydınlık bir ülke.. İçin sabır, hoşgörü, sevgi saygı. TABİ şimdi tabletle unutulmaya yüz tuttuşken.
   Rabb’im HAYIRLI kulları ile karşılaştırsın SEVDİKLERİMİZİ..
   ALLAH ‘A EMANET OLUN SAĞLIK SIHHATLE.. Yorumumu okuyanlar dünya güzellerim..

 3. Avatar Özgür 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷özgürlük

  HAYIRLI GECELER.
  18MART ÇANAKKALE ZAFERİ
  ÖZGÜRLÜK DEMEK BENİM İÇİN
  ÇANAKKALE GEÇİLMEZ LE BU TOPRAKLARIN SONSUZ ÖZGÜRLÜĞÜ 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI TÜM ŞEHİTLERİMİZİ ((BÜYÜK DEDEM🥺)) GAZİLERİMİZİ RAHMETLER ANIYORUM ALLAH ONLARDAN SONSUZ RAZI OLSUN…. 🥺🇹🇷GÖKLERDE SONSUZA KADAR DALGALANSIN RABB’İMŞN İZNİ İLE AMİNN CANI GÖNÜLDEN AMİNNN ❤️

 4. Atık yaman gerçekleri görsün çok zorluyorsunuz dizi sıkıntı vermeye başladı akış kayboldu

 5. Yeter artyk seherin aglamasyna dayanamiyorum .her sey ortaya cyksyn sizide anliyorum senarist nazmiye hanym isini yapyor her sey guzel gitse dizi olamaz dizi devam etsin final olmasyn her sey haryka cok sevdim diziyi hic bitmesin allaha emanet 0lun .

 6. Avatar Dilruba Yamak

  Yaman’ın da travmalarının da canı cehenneme. Bir insan sevdiğiyle “mezar” kelimesini nasıl bu kadar kolay yan yana anabilir? Yok ölmeden mezara sokacakmış, yok kendi mezarına ne zaman gireceğini bile kendisi söylermiş. Bu kız senin yüzünden ölmeden mezara girmedi mi? Seni iyileştireceğim derken kendi mezarı senin kalbin olmadı mı? O kızın aklı sizin gibi kötülüklere çalışmaz, ruhu hâlâ babasının dizinin dibini arayan kimsesiz, ürkek, toy bir kız çocuğu. Bu gidişle onu ancak Kırımlı lanetinin kötülükleri büyütebilir. Bölüp parçaladığı her şeyi toplayacakmış. Gülmeyi öğretti bu kız sana, bir kalbin olduğunu hatırlattı, yumruklarını indirdi, silahlarını gömdürdü, sevgisiyle çekip aldı seni o dünyadan. Sana insanlığı hatırlattı be, bölüp parçaladaığı hangi şey? Bu Seher neymiş ki servetini alıp Selim’le kaçmadan dur şuna hayatı sevdireyim demiş. Ucuz olan sensin, öfkenin kör ettiği aklın, kaba hoyrat davranışların, ilk rüzgârda devrilen aşkın, kıskandırmak için bile olsa kabul edilemez Zuhal’e yaklaşan ahlakın ucuz olan. Daha ne kadar alçalabilirsin ki? Aynı havayı solumaya tahammülü yokmuş, gölgesine hasret kalacağın günleri halatla çekiyorum. Seher’e yaptığı hangi şey için bedel ödedi Yaman? Biz hep acı çeken, yanan bir Seher izledik. 1. bölümden bu yana geçmişinin arkasına saklanan, öfkesiyle yaralı bir hayvan gibi sağa sola ateş püsküren Yaman’ın Seher’e zulmünü gördük. Yaman’a bakıp acısı olan herkesin eline silah almasını meşrulaştırılam mı? Annesi tarafından terk edilmiş çocuğunki de dahil hiçbir travma şiddetin bahanesi olamaz! Seher’e yapmadığı, yaşatmadığı ne kaldı bu zorbanın? Bu plan başladığı anda yazmıştım inanacak diye, kızanlar olmuştu. Buyrun! Dosyayı gördüğü daha ilk anda inandı. Nedim’in araştırması bitmemişken bile Seher’i araba çarptığında tereddüt edip dönüp gitmesi, hastanede yalnız bırakması, aynı günün akşamında kız hastaneden çıkmış yaralıyken söyledikleri.. O andan sonra varsa eğer geri dönülecek yol onu da yaktı. Ama ben yine de Yaman durmasın istiyorum zulmü arttsın ki o gün geldiğinde yaktığı ateşte en çok kendi yansın. Zekâ kırıntısı bile kalmadı paşamda. Madem böyle bir oyun yapmışlar, Selim Seher’e Yaman’ın kendisini vurduğunu söylemedi yani, uyarmadı da. Seher’in çantasındaki dinleme cihazı umarım duruyordur. Adamlar insafa gelse de bir şekilde bütün kayıtlar ortaya çıksa ve Yaman neyi elleriyle yok ettiğini “Seher’i kaybetme” bedeliyle öğrense keşke. Çünkü Seher onu terk etmedi ama Seher’in onu terk etmesini yaptıklarıyla Yaman istedi. Beceremezsiniz ama geçmişteki acılarının arkasına saklanmayan haysiyetin, onurun anlamını idrak edebilmiş gerçek bir karakter yazın da Seher hak ettiği değeri doğru bir kalpte bulsun. Bu hikâyenin yerini tufana bıraktınız, nasıl geri döneceksiniz? Bir kadın namusunun sorgulandığı kalbe yeniden nasıl sığsın? Kaldı ki Seher’in sadakatini sorgularken evli adamın Zuhal’le yan yana gelmesinin bile adı “ahlaksızlık” değil mi? Namus sadece kadına değil, kişilere aittir. Yaman, Arif Baba, Cenger, Ziya, Nedim, İkbal, Zuhal… Seher dışında herkesin her şeyden haberi var. Biz Zuhal’den tiksinip, aralarına üçüncü bir kişiyi sokmasına tahammül edemezken Yaman bugün aralarına dünyaları soktu. Temiz ne kaldı düne dair? Koca bir hiç. HİÇ… Bütün anıları, yaşanılanları çöpe attı, Seher’in hafızasından sildi. En kötüsü de Seher gerçekleri öğrendiğinde Yaman’ın ona inanmamasındansa onu kandırmış olmasını tercih edecektir. Kıza bugünlerini bile aratacaksınız. Biz de buna “aşk” diyeceğiz öyle mi? Yaman’ı affetmek bu yaşanılanlara ihanet sayılmaz öyle mi? Hiç büyümeyen bir çocuk gibi bu erkeklerin şımarıklığını, kırıp dökmesini, analarının yapamadığı büyütüp yetiştirme işlemini “aşk” adı altında kadına yükleme misyonunuzdan vazgeçemeyeceğiniz aşikâr. Bari, Yaman’ın dileyeceği hiçbir özrün, affın öneminin olmayacağı o gün geldiğinde, bunca yorulmuşluğun üstüne Seher’e Yaman’ın hayatından gitme cesaretini çok görmeyin. Kadın zor gider ama gittiğinde de biter.

  Bölümü izlemeden son kez yazıp gitmek isteyenlerdenim -düzelene kadar-. Mantık hataları, insan onuruna yakışmayacak etiketler, yaftalar… Bu kadar dayanıklı bir sinir sistemim ve ruh hâlim yok. Her şeyin açığa çıktığı o gün geldiğinde gerçekten izlemeye değer olacak.

 7. Son derece kalitesiz içeriği boş. Gereksiz tesadüfler ve ezik kişiliklerleri içeren bir dizi ayrıca mantık hataları ile dolu ayrıca kötü oyunculuk da cabası. Senarist azıyla kuş tutsa artık diziyi toparlayamaz.:)) Hadi kolay gelsin sizlere.

 8. BU DİZİDE yaman zengin ama araştırması zayıf, yanındaki nedim desen aynı yaman gibi bu dizide en akıllı iki kardeşmi ikbal-zuhal çoook deli saçması olur tammada bu kadarda süper ikili kız kardeş olarak film sürüklenmez . başlada hala brezilya dizisi gibi uzayıp duruyo.
  dizide seheri uğurlamaya ne nadire anne ne de kiraz çıkıyo çoğu yerler tam bomboş geçiyor.
  siz oyuncular sıkılmamış olabilirsiniz ama seyredenleri düşünün. Bize kulak verin ki daha çok para kazanın başta yönetmen devamında oyuncular.Bildiğiniz okumayın. seyirciler sizi yüceltir de düşürür de karar sizin……………….

 9. YORUMLARIMIZın hepsi de MALESEF UMUTSUZUM DA boşa gitmez aynı dogrultuda devam etmez. Öyle olursa izleyiciler önemsenmiyor demektir. İzleyicilerde olmazsa reytingleri düşer. sonuç mecburi FİNALLLLL

 10. Seher tam bir mal vallahi ama yamanında ondan farkı yok dizi final olsun zaten artık izlemiycemde

 11. Avatar Sayın Mehmet Oğuz Bey

  HAYIRLI GECELER..
  Sayfa için teşekkürler..
  MİRAÇ kandiliniz mübarek olsun ÖZDERE AİLESİ SAĞLIKLAAA HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN 🤲

 12. Avatar Özgür Gülay’cım ❤️🌹

  ALLAH RAHATLIK VERSİN DUYGULU KIZIM TATLI UYKULAR RÜYALAR.. MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ALBASAN AİLESİ TÜM DİLEKLERİNİZ GÖLGENİZ OLSUN ALLAH’İN İZNİ İLE AMİNN 🌹🌹🌹🌹

 13. Avatar Özgür 🎂🌞DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN 🌞🎂

  HAYIRLI GECELER VE MİRAÇ KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN GÜNEŞKALPLİKIZIM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN SAĞLIK SIHHATLE ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE AMİN ((ÇOCUKLARIN DERSLERİ ZAMAN KISITLI ARTIK HER ANNE İÇİN GELİRMİSİN? KİMBİLİR ❗)) 😘❤️🌞

 14. HAYIRLI GECELER VE MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN SAĞLIK SIHHATLE HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNE YAŞAM DÜZENİNİ ALLAK BULLAK EDEN KORANA VİRÜSÜ YOK OLSUN BİZLERDEN SEVDİKLERİMİZ DEN UZAK DURSUN ALLAH ‘İN İZNİ İLE AMİNN

 15. Ya artik seher ayaklarının üstunde dursun yamanda kedigibi seherin beşinde koşsun yeter ya sehere biryerden miras kalsın yada bir abisi çikıp gelsin zengin

 16. Vayy be bu Seher neymiş böyle. Sevgilisiyle kaçıp Yamanı dolandırmadan önce dur şu adamı karanlık dünyasından çıkarıp hayata döndüreyim demiş. Üstelik ölmeyeceğini hesap ederek kurşunların önüne atlamış. Koskoca şirket hisselerini reddedip 70bin liralık paraya ve üç beş altına tamah etmiş.. Sen neymişsin Seher..
  Dünya Kadınlar Gününden önce kadına şiddete her türlüsünü yasattiginiz bu rezil senaryonuz için çok teşekkürler Başak Yazı Odası👏👏👏
  İçinizde aklı başında olan vicdanının yerini hatırlayan bir Allahın kulu yok mu acaba☹
  İnşallah bu gafletten çarçabuk uyanırsınız..

 17. Bu yazdığım bile senaristleri mutlu edecektir.mantiklari reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı çünkü artık bitti izlemiyorum bu da size son reklam iyiliğin olsun

 18. Alla askina fasla uzaklasdyrmayyn
  Gerjek orta çyksyn Saherin şayitleri yok cantata camera sesi duyunsa Yaman gorsin Saheri neler katlandirjagini

 19. Yaman artık konuya kendisi araştırmalı. Önce seher ile ayrıntılı görüşmeli. Evlilk sozlesmesini kimin hazırladığını sormalı. Kuyumculara gidip kameralara bakmalı. Fırat a elindeki belgeleri verip kriminal inceleme yaptırmalı. Neslihan a yardim etmeli. Bütün bunlar 133. Bölüme kadar olmazsa diziyi seyretmeyi birakacağim.

Etiketler