Elli Kelimelik Mektuplar Filmi Oyuncu Kadrosu Vizyon Tarihi

Sinema salonlarının açılması ile birlikte vizyona girecek filmler de birer birer açıklanmaya devam ediyor. 2021 yılında sinema salonlarında göreceğimiz filmlerden bir tanesi de Elli Kelimelik Mektuplar Filmi oldu. Elli Kelimelik Mektuplar Filmi oyuncu kadrosu ve vizyon tarihi ile izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda Elli Kelimelik Mektuplar Filminin oyuncu kadrosundan, vizyon tarihinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Elli Kelimelik Mektuplar Filminin oyuncularını detaylı bir şekilde sizlere tanıtıp, filmin vizyon tarihi net bir şekilde sizlere sunacağız.

Elli Kelimelik Mektuplar Filmi Oyuncu Kadrosu

-Gizem Karaca
-İlker Kızmaz 
-Tekin Temel
-İlhan Şeşen
-Derya Alabora
-Zafer Kırşan

Gizem Karaca

Elli Kelimelik Mektuplar Filmi Gizem KaracaGizem Karaca’nın Elli Kelimelik Mektuplar filminin başrol kadın karakterine hayat vermesi beklenmektedir. Gizem Karaca, 7 Eylül 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,70 boyunda olan güzel oyuncumuz oyunculuğun yanı sıra mankenlik ile de aktif olarak ilgilenmektedir. Üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü üzerine tamamlamıştır. 2011 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Gizem Karaca; daha önceleri Muhteşem Yüzyıl, Eve Düşen Yıldırım, Adını Feriha Koydum, Benim Hala Umudum Var ve Güzel Köylü gibi pek çok projede boy göstermiştir.

İlker Kızmaz

Elli Kelimelik Mektuplar Filmi İlker Kızmazİlker Kızmaz ise Elli Kelimelik Mektuplar filminin başrol erkek karakteri olacaktır. İlker Kızmaz, 9 Eylül 1975 İzmir doğumludur. 1,80 boyunda olan İlker Kızmaz aktif olarak sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. 2002 yılından bu yana oyunculuk ile yakından ilgilenen başarılı oyuncumuz daha önceleri Elimiz Mahkum, Kaçma Birader, Mahmut ile Meryem, Cennetten Kovulmak ve Nefes:Vatan Sağolsun gibi pek çok sinema filminde boy göstererek izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Daha önceleri Uyanış Büyük Selçuklu, Ya İstiklal Ya Ölüm, Kiralık Aşk, Tatlı İntikam gibi dizilerde de yer almıştır.

Tekin Temel

Elli Kelimelik Mektuplar Filmi Tekin TemelBaşarılı oyuncumuz Tekin Temel’de Elli Kelimelik Mektuplar filmin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Tekin Temel, 24 Haziran 1968 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimi Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Üniversitede öğrenci olduğu yıllardan itibaren dizi ve filmlerde yer almaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Çiçek Taksi dizisi ile yaşayan Tekin Temel, daha önceleri; Hür Adam, Aşk ve Günah, Acı Hayat, Sevdaluk ve İntikam gibi pek çok film ve dizide boy göstermiştir.

İlhan Şeşen

Elli Kelimelik Mektuplar Filmi İlhan Şeşen18 haziran 1948 Manisa doğumlu olan İlhan Şeşen’de Elli Kelimelik Mektuplar filminde boy gösterecektir. Şarkı yazarlığı, şarkıcılığı ve müzisyenliği ile daha çok ön planda yer alan İlhan Şeşen, aynı zamanda oyunculuk ile de ilgilenmektedir. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesinde tamamlamıştır. En son karşımıza 2017 yılında yer almış olduğu Tatlı Şeyler proesi ile çıkan İlhan Şeşen daha önceleri; Aşk Yalanı Sever, Saklambaç, Annem, Aliye, Bir Tatlı Huzur, Yeditepe İstanbul gibi pek çok projede boy göstermiştir.

Derya Alabora

Elli Kelimelik Mektuplar Filmi Derya AlaboraDerya Alabora’da Elli Kelimelik Mektuplar filminin oyuncu kadrosunda yer alan kadın oyuncularımızdan bir diğeridir. Derya Alabora, 19 Ağustos 1959 İstanbul doğumludur. Oyunculuk ile uzun bir süredir aktif olarak ilgilenen Derya Alabora, oyunculuk yeteneği ile izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başarmış ve izleyicilerden tam not almayı da başarmıştır. Oyunculuğa tiyatro ile başlamış olan Derya Alabora daha önceleri; İyi Günde Kötü Günde, Deliha 2, Küçük Hanımefendi, Aşk Her Yaşta, İstanbul Sokakları gibi pek çok projede yer almıştır.

Zafer Kırşan

Elli Kelimelik Mektuplar Filmi Zafer KırşanZafer Kırşan ise Elli Kelimelik Mektuplar filminin oyuncu kadrosunda yer alan bir diğer erkek oyuncumuzdur. Zafer Kırşan, 1974 yılında doğmuştur. Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkiler bölümünde tamamlamıştır. Eylül, Aşk Yakar ve Bu Son Olsun gibi dizilerde boy gösteren Zafer Kırşan daha önceleri; Darbe, Yol Ayrımı ve Yeşil Deniz isimli sinema filmlerinde de boy göstermiştir. Zafer Kırşan da oyunculuğu ile beğenilen oyuncularımız arasında yer almaktadır.

Elli Kelimelik Mektuplar Filmi Vizyon Tarihi

Oyuncuları ile oldukça merak edilen ve dram türünde bir film olan Elli Kelimelik Mektuplar filminin ne zaman vizyona gireceği doldukça merak ediliyor. Film izleyicileri Elli Kelimelik mektuplar filminin vizyon tarihini araştırmaya devam ederken, biz de sizinle bu konumuzda Elli Kelimelik Mektuplar filminin vizyon tarihini paylaşacağız. Elli Kelimelik Mektuplar filmi ilk olarak 10 Eylül günü sinema salonlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Elli Kelimelik Mektuplar filminin oyuncu kadrosundan ve filmin vizyon tarihinden sizlere bahsettik. Sizlerin de Elli Kelimelik mektuplar filminin oyuncu kadrosu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Elli Kelimelik Mektuplar filminin oyuncu kadrosunu nasıl buldunuz? Elli Kelimelik Mektuplar filminin oyuncu kadrosunu beğendiniz mi? Elli Kelimelik Mektuplar filmi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Etiketler