Elimi Bırakma Yeni Sezon Nerede Çekiliyor? 2. Sezon Çekim Yerleri Mekanlar

Trt1 ekranlarında sevilerek izlenen ve oldukça iyi bir seyirci kitlesine sahip olan Elimi Bırakma Yeni Sezon Nerede Çekiliyor? 2. Sezon Çekim Yerleri Mekanlar nereler diye merak edenler için bu sayfayı oluşturuyoruz. Elimi Bırakma  Nerede Çekiliyor? sorusuna cevap verdiğimiz gibi 2. sezonu ile ekrana gelmeye başlayan Elimi Bırakma Yeni Sezon Nerede Çekiliyor? hangi mekanlarda çekimler sürüyor, sete nasıl gidilir gibi meraklı sorulara burada yanıt vereceğiz.

Elimi Bırakma 48. bölümde Cenk ve Azanın dans ettikleri yer neresiElimi Bırakma 48. bölümde Cenk ve Azanın dans ettikleri yer neresi

Dizimiz 2. sezonda da kaldığı yerden devam ederken Cenk ve Azra’nın dans sahneleri 6 Ekim pazar akşamı yayınlanacak olan 48. bölüme damga vuracak. Bu dansın nerede olduğu hangi kafede olduğunu herkes soruyor. Bizde Elimi Bırakma 48. bölümde Cenk ve Azanın dans ettikleri yer neresi hangi kafe mekanın adını bilen varsa aşağı yazmasını rica ediyoruz..

Elimi Bırakma dizisi yeni Azra hangi parkta çekim yaptıElimi Bırakma 46. Bölüm Çekimleri Nerede?

Elimi Bırakma dizisinin çekim yerleri her bölümde değişiyor ve yeni çekim alanları ekleniyor. 22 Eylül pazar akşamı yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin 46. bölümünde de bir çok farklı alanlar dikkatleri çekti. Öncelikle İstanbul Üsküdar açıklarındaki Kız Kulesi ekrana gelirken oldukça güzel ve türistik mekanlardan birisi olan bu mekan İstanbulun tanıtımı içinde güzel bir görüntü oluşturuyor.Elimi Bırakma dizisi yeni sezon çekim yerleri

Elimi Bırakma dizisi 46. bölümde yeni Azra hangi parkta çekim yaptı, 22 Eylül pazar Elimi Bırakma Cenk ve babannesi liman çekimleri nerede yapıldı sorusuna da hemen yanıt verelim. Elimi Bırakmada Cenk ve babannesinin gece çekimleri limanda yapıldı. İstanbul Marina alanlarındaki bu çekimler izleyicilerin merakını cezbetti.

Elimi Bırakma Cenk ve babannesi liman çekimleri neredeElimi Bırakma dizisi yeni sezon çekim yerleri:

Elimi Bırakma Yeni Sezon Cenk ve Azra Nerede Çekimler yapıyorElimi Bırakma Yeni Sezon Nerede Çekiliyor?

Cenk ile Azra yeni sezonda da TRT izleyicilerine harika bir oyunculuk çıkarmaya devam ederken Elimi Bırakma Yeni Sezon Nerede Çekiliyor? sorusuna burada detaylıca yanıt vermek istiyoruz. Çünkü dizide geçen ve sürekli değişen mekanların nerelerde olduğunu herkes bilmek istiyor. Dizinin çekildiği tüm mekanları iç ve dış çekimleri yapıldığı yerleri dizinin setinin kurulduğu tüm cafe restoran park ve bahçeleri ormanlık alanları deniz kıyısını burada sizlerle resimli bir şekilde paylaşmak istiyoruz. Bu arada diziye giren yeni oyuncular var. Elimi Bırakma dizisine 2. sezon katılan yeni oyuncular için Tıklayın >> Elimi Bırakma 2. Sezon gelen giden oyuncular

Elimi Bırakma Yeni Sezon çekim yerleri neresiElimi Bırakma Yeni 2. Sezon Nerede Çekiliyor?

Öncelikle Elimi Bırakma dizisinde Cenk ile Azra’nın ön planda olduğunu hepimiz biliyoruz. Cenk Azra’ya kavuşmak için kendini dağlara taşlara vurdu desek yeridir. İstanbul Avrupa yakasında köprüyü çaprazdan gören tepeden boğaza doğru manzaralı yerler oldukça güzel mekanlar. Cenk İstanbul boğazına doğru bu mekanda yeni sezonun ilk bölümde güzel poz vermiş.

Elimi Bırakma Yeni Sezon Nerede ÇekiliyorElimi Bırakma dizisi yeni sezonda nerede çekimler yapıyor? Elimi Bırakma İstanbul’un farklı semtlerinde çekimlerine devam ediyor. İç mekanlar için genellikle diziler Beykozda eski kunduru fabrikasını kullanırken dış çekimler ise bir çok farklı noktada devam ediyor. Elimi Bırakma genellikle Sarıyer ilçesinde kurulan sette çekimlerini sürdürüyor. Elimi Bırakma dizisi çekimleri Sarıyer ilçesi ve civarında son hızla devam ederken zaman zaman da  Beykoz da Elimi Bırakma seti kuruluyor ve dizinin yeni bölüm çekimlerine devam ediliyor. Bu arada dizimizin reytinglerini merak edenler Tıklasın >> Elimi Bırakma 2. Sezon Reyting Sonuçları Nasıl İzlendi mi

Elimi Bırakma Yeni Bölümde Cenk’in gittiği yerler:

Elimi Bırakma dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz’un canlandırdığı Cenk karakteri dizide en sevilen oyuncuların başında gelirken dizinin çekimlerinin en çok detaylandırıldığı oyuncu olarak da dikkatleri çekiyor. Yeni bölümlerde Cenk bir marinaya gitti. Bu marina ve lüks tekneler nerede? Elimi Bırakma dizisinde Cenk’in gittiği marina İstanbul Kartal’da bulunan İstanbul Marina’dır. Oldukça lüks gemi ve yatların da bulunduğu bu alanda Cenk Azrayı aramaya devam etse de izleyenler bu güzel mekanları neresi olduğunu çok sordu. İşte Elimi Bırakma dizisinin çekimlerini yapıldığı İstanbul Marina:

Elimi Bırakma Cenkin gittiği yer marina neresiElimi Bırakma Yeni Sezonda Azra’nın gittiği yerler:

Elimi Bırakma Yeni Sezonda Azra da oldukça güzel sahnelerle izleyicinin karşısına çıkmaya devam edecek. Özellikle diziye yeni giren minik kız çocuğu ile birlikte Elimi Bırakma 2. Sezon nerede çekiliyor diye merak edeceğiniz çok güzel mekanlarda dizinin çekimleri sürüyor. İşte fragmanda da izlediğiniz Azra ile diziye yeni giren küçük kız çocuğu Tanem rolünde oynayacak olan Sıla Sade ile birlikte çekindiği resmi sizlerle paylaşalım hemen: Sıla Sade’in oynadığı Tanem ve Azra’nın yeni sezon fotoğrafı:

Elimi Bırakma yeni sezon çekim yerleri nerelerdeElimi Bırakma Yeni 2. Sezonda Cenk ve Azra’nın gittiği mekanlar:

Elimi Bırakma dizisinin 2. sezon çekimlerine Avrupa Yakası’nda da devam ediliyor İstanbul ilimizde ve dizinin en can alıcı sahneleri burada çekiliyor. Özellikle Sarıyer ile Beşiktaş, Şişli ve Eyüp’e yakın oturanlar buralarda Elimi Bırakma dizisinin çekimlerine denk gelebilirler. Elimi bırakma yeni sezon nerede çekiliyor sorusuna bir çok ilçeyi sayabiliriz, çünkü mekanlar tek bir yerde değil, İstanbul’un kuzeyinde Karadeniz bulunuyor, zaman zaman çekimler Şile’de bulunan Karadeniz kıyılarında devam ediyor. Cenk ve Azra yeni sezon çekimlerinde o kadar farklı mekanlarda çekimlere katıldı ki dizinin hakkını veren oyuncular olarak TRT de ekrana gelmeye uzun yıllar devam ederler umarız. İşte Elimi Bırakma dizisinde Cenk ile Azra sahnelerinden birisi:

Elimi Bırakma Azra ve Cenk sahneleri nerede

Elimi Bırakma dizisi Yeni 2. Sezonda nerede çekildi set nerede kuruldu?

Elimi Bırakma dizisi nerede çekiliyor sorusuna yukarıda bazı ilçeleri saydık ama özellikle bir ilçe var ki bu ilçe İstanbul’un en köklü ve eski tarihi yapıları ile bilinen ilçelerinden biri olan Beykoz. Buradaki eski kundura fabrikası olarak bilinen şimdilerde ise dizi ve film platosu olarak işletilmeye başlanan alanda dizinin iç mekanları çekilirken dış çekimlerde de Beykoz önemli bir yer alıyor dizide. İstanbul’da yeşili görmek, deniz ve doğayı bir arada solumak için en güzel mekanların başında gelen Beykoz Elimi Bırakma dizisinin en çok çekimlerinin yapıldığı yeni sezonda da devam eden yerlerin başında geliyor. Elimi Bırakma Dizisi Yeni 2. Sezonda Yeni Oyuncuları merak edenler Tıklayın >> Elimi Bırakma Dizisi Yeni 2. Sezonda Yeni Oyuncular

Elimi Bırakma yeni sezon çekildiği yerler mekanlarElimi Bırakma yeni sezon çekildiği yerler mekanlar konumuz güncellenmeye devam edecek. Sizlerde merak ettiklerinizi aşağı yazarak sorabilirsiniz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Cenk’in Azra’yı hastalığını anlata bilmesi için başbaşa kalacağı otel nerede ve otelin ismi nedir

Etiketler