Elimi Bırakma Yeni Sezon Fragmanda Çalan Şarkı Gitme Kal ne olur Kim Söylüyor

Elimi Bırakma Yeni Sezon Fragmanda Çalan Şarkı Kim Söylüyor Sözlerini sizler için buraya yazıyoruz. Gitme Kal ne olur, Gitme gel ne olur kal benimle Elimi Bırakma Yeni Sezon Fragmanda Çalan Şarkı oldukça merak edildi kimin söylediğini ve şarkının sözlerini burada sizlere sunmak istiyoruz. Geçtiğimiz yılda da bir çok şarkı ve müziğin çaldığı Elimi bırakma dizisi yeni sezonda da yeni bölümleri ile devam edecek.

Elimi Bırakma yeni 2. sezon Müziği Gitme gel ne olur kal benimleElimi Bırakma Yeni Sezon Fragmanda Çalan Şarkı Gitme Kal ne olur Kim Söylüyor

Elimi Bırakma dizisinin 2. sezon fragmanında çalan şarkıyı geçtiğimiz sezon finalde de dinlemiştik. Ancak son bölüm olduğu için müzikten ziyade dizinin görüntülerine yoğunlaşıp Azra ile Cenk arasındaki mutluluğu görmüştük. Gerçi dizinin sezon finali beklentilerin çok ötesinde büyük bir kaza ile bitmişti ancak yeni sezon oldukça güzel olacak görünüyor. Elimi Bırakma 2. sezon tanıtım fragmanları geldikçe dizideki şarkılar ve müzikler de merak edilmeye başlandı.

Elimi Bırakma yeni sezon Gitme gel ne olur kal benimle şarkısı kim söylüyorElimi Bırakma 2. Sezon fragman Müziği Şarkısını Kim Söylüyor

Elimi Bırakma yeni 2. sezon Müziğini kim söylüyor merak edenler için hemen yazalım. Elimi Bırakma dizisi yeni 2. sezon fragmanda çalan Gitme (Kal Benimle) isimli şarkıyı Müge Zümrütbel söylüyor. Oldukça güzel seslendirmiş Müge Zümrütbel Elimi Bırakma dizisine o kadar da güzel uymuş ki bu şarkı hem Cenk hem de Azra için adeta biçilmiş bir kaftan gibi duruyor bu şarkı. Müge Zümrütbel Elimi bırakma için seslendirdiği Gitme gel ne olur kal benimle, Elimi Bırakma yeni sezonda Gitme kal benimle diye çalan şarkıyı söyleyen Müge Zümrütbel dizi ile tanınmaya başladı desek yeridir.

Elimi Bırakma Yeni Sezon Fragman Şarkısı Gitme Kal ne olurMüge Zümrütbel Gitme gel ne olur kal benimle Elimi Bırakma yeni 2. sezon Müziği şarkı sözleri

Dalgalarına bakardık denizimizin
Ve sen şarkımızı söylerdin
Neden sustun şimdi
Özlemin ağır yağmur yüklü bulutlar gibi
Yağsa üzerime dinse gözyaşım
Gülüşüm senin elinde
Sessizliğin yerlere göklere
Konuşmazsam duymaz mısın beni
Ömrüme yazdım seni kış günü
Kar bile eridi bahçemde düştü bile

Gitme gel ne olur kal benimle
Yıllar geçmiş sen benden geçme işte
Gitme kal benimle
Muhtacım sana dermanım sensin işte
Gitme kal benimle
Ve zaman akıp gitsin öylece.

Müge Zümrütbel’in sesinden dinlemek ister misiniz bu güzel şarkının tamamını. Elbette istersiniz. Elimi Bırakma yeni 2. sezon Müziği şarkı Gitme gel ne olur kal benimle şarkının sözlerinden sonra şarkının tam versiyonunu mp3 olarak sunamasak da sizlere videolu olarak sunuyoruz. Lütfen aşağıdan izleyip yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Elimi Bırakma yeni sezon şarkıları müzikleriElimi Bırakma yeni 2. sezon şarkıları müzikleri

TRT1 ekranlarında yayınlanana ve Pazar akşamları izleyicisi ile buluşan Elimi Bırakma dizisinde sezon 8 Eylül pazar akşamı başlıyor. Sezon boyunca devam etmesi beklenen ve 44. bölümden sonra yaklaşık 80. bölüme ulaşarak final yapması beklenen Elimi Bırakma dizisinde yeni sezonda çalan tüm şarkılar ve müzikleri burada sizlere sunmak istiyoruz. Elimi Bırakma yeni sezonda çalan şarkı, Elimi Bırakma 2. sezon müziği sözleri, Elimi Bırakma yeni sezonda fragman şarkısı sözleri ve ya Elimi Bırakma dizisinin son bölüm şarkısını kim söylüyor gibi detayları sizlere buradan yazmak istiyoruz. Sizlerde Elimi Bırakma dizisinde çalan şarkıları müzikleri istek yaparak bizden talep edebilirsiniz. Aşağı yorum kısmına Elimi Bırakma dizisindeki şarkıları jenerik fon müziklerini bölüm adı yazarak bizden talep ediniz lütfen.

Elimi Bırakma yeni 2. sezon Müziği şarkısı Müge Zümrütbel Gitme gel ne olur kal benimle videosu

Gitme gel ne olur kal benimle diye devam eden şarkı bu sezonda Elimi Bırakma dizisine damga vurmaya devam edecek görünüyor. Bu arada dizinin yeni sezon fragmanını izlerken diziye 2. sezonda gelen oyuncuları da merak edenler olmuş. Elimi Bırakma yeni sezonda hangi oyuncular geldi kimler ayrıldı merak edenler varsa aşağıya tıklayabilir. Elimi Bırakma dizisine gelen yeni oyuncular için Tıklayın >> Elimi Bırakma Yeni Sezon Gelen Oyuncular

Bu konumuzda sizlere Elimi Bırakma Yeni Sezon Fragmanda Çalan Şarkı Gitme Kal ne olur Kim Söylüyor konusu hakkında detaylı bilgiler yazmaya çalıştık. Lütfen sizler de Elimi Bırakma dizisi 2. sezon hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler