Elimi Bırakma Dizisi Damla Kimdir? Barış’ın Kızı (Buse Meral)

22.09.2019
1.969

Elimi Bırakma Dizisi Damla Kimdir? Barış’ın Kızı (Buse Meral) Elimi Bırakma dizisi yeni sezonda kadrosuna katılan Buse Meral kimdir? Buse Meral bilgilerini Elimi Bırakma dizisinde canlandırdığı karakteri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Elimi Bırakma dizisi Damla kimdir rolü karakteri bilgileri konumuzun devamında.

Elimi Bırakma dizisi yeni sezonda yeni oyuncularla yayınlanmaya devam ediyor. Dizi ekibine katılan yeni oyunculardan birisi de Buse Meral. Buse Meral Elimi Bırakma dizisinde Damla karakterini canlandırıyor. Buse Mera kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Buse Meral bilgileri karakteri resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. 

Elimi Bırakma Dizisi Buse Meral Kimdir?

Elimi Bırakma dizisine yeni sezonda dahil olan oyuncu Buse Meral kimdir? Buse Meral 1999 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Buse Meral bu zamana kadar bazı dizilerde rol almıştır. Buse Meral ilk olarak 2018 yılında Ege’nin Hamsisi dizisinde rol aldı. Sonrasında Gülperi ve Tek Yürek dizilerinde rol aldı. Buse Meral yeni sezonda da Elimi Bırakma dizisine dahil oldu. Buse Meral hakkında bilgileri almak ve resimlerine bakmak isteyenler için instagram hesabı; https://www.instagram.com/busemeraal/

Elimi Bırakma dizisinde Damla karakterini canlandıran oyuncu Buse Meral kimdir?
2018-Ege’nin Hamsisi,
2018-2019 Gülperi,
2018 -Tek Yürek,
2019 -Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Damla Kimdir?

Elimi Bırakma dizisi yeni sezonunda kadroya giren Buse Meral kimdir? Buse Meral’in canlandırdığı Damla kimdir? Damla Elimi Bırakma dizisinde Barış’ın kızıdır. Barış karakteri de diziye bu sezonda katılan Nihat Altınkaya’dır. Elimi Bırakma dizisi yeni sezonunda TRT 1 ekranlarında  kadroya sadece Damla katılmıyor.  Damla’nın dayısı, Damla’nın yeğeni Tanem katılıyor. Elimi Bırakma dizisine katılan Damla dizinin en önemli karakterlerinden birisi olmaya aday.

Elimi Bırakma dizisi yeni sezonunda katılan oyuncular sürpriz bir şekilde Azra’nın hayatına dolayısıyla diziye girdiler. Büyük bir oteller zincirinin sahibi olan Barış Azra’yı işe alıyor. Azra bu otellerde halkla ilişkilere bakıyor. Halkla ilişkilerde çalışırken Şeker Teyze bunu öğreniyor ve Azra ve Cenk’i karşısına alıp konuşuyor. Neden bana söylemediniz neden Azra bu otellerde çalışıyor diye. Açıklamasını yapsalar da Şeker Teyze’nin içi rahat etmiyor.

Azra Barış’ın otellerinde çalışıyor ve aynı zamanda Barış’ın ailesi ile de samimi oluyor. Barış’ın kızı Damla ve yeğeni Tanem Azra’nın hayatına giriyor. Azra kendine yeni bir yol çizerken geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Azra’yı yeni sezonda neler bekliyor ve yeni sezonda diziye katılan oyuncular dizinin seyrini nasıl etkileyecek göreceğiz. Bu arada Elimi Bırakma dizisi yeni sezonunda yeni gelen dizi kadrosuna katılan yeni oyuncuları merak edenler lütfen Tıklayın >> Elimi Bırakma Dizisine Yeni Sezonda Katılan Oyuncular

Elimi Bırakma dizisinin yeni 2. sezonunda diziye dahil olan Damla babası Barış ile dikkatleri üzerine çekmeye devam edecek. Bizde bu konumuzda Elimi Bırakma Dizisi Damla Kimdir? Barış’ın Kızı (Buse Meral) hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Merak ettiklerinizi aşağı yorum kısmına yazın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.