Elimi Bırakma 2. Sezon Neler Olacak, Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bu konumuzda Elimi Bırakma dizisinde 2. Sezon Neler Olacak, Elimi Bırakma Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorularına samimi cevaplar bulacaksınız. TRT ekranlarında pazar akşamları devam etmekte olan Elimi Bırakma dizisinin almış olduğu yüksek reyting oranlarından sonra 2. sezon onayını aldığını daha önce belirtmiştik. Elimi Bırakma dizisi 2. sezonda neler olacak neler yaşanacak dizi ile ilgili yeni tüyoları burada sizlere aktarırken, Elimi Bırakma dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını kesin tarih olarak burada sizlere sunmak istiyoruz.

Elimi Bırakma 2022-2023 Sezonu Yayınlanacak mı?

Elimi Bırakma dizisi 2022-2023 Sezonu Yayınlanacak mı? sorusuna maalesef olumlu yanıt veremiyoruz. Elimi Bırakma 2022-2023 yıllarında yeni bölümleri final yaptığı için olmasa da ancak eski bölümlerin tekrarları TRT ekranlarında yayınlanabilir. TRT1 de bölüm tekrarı olarak yaz aylarında Elimi Bırakma dizisinin yeniden yayınlanmasını bekliyoruz.

Elimi Bırakma dizisi 2. Sezon ne zaman başlayacakElimi Bırakma dizisi pazar akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve oldukça iyi giden dizilerden birisi olmaya devam ediyor. Bu sezon TRT yi sırtlayan 3-4 diziden birisi olan Elimi Bırakma almış olduğu iyi reyting oranları ile hem TRT’nin yüzünü güldürdü hem de yapımcısını yeni işler yapmak için ümitlendirdi. Üs Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve başarılı yönetmen Sadullah Celen’in yönetmenliğini yaptığı Elimi Bırakma dizisi pazar akşamlarının en fazla izlenen dizilerinden birisi oldu. Reytinglerde gösterdiği bu başarı dizinin 2. sezonda da devam edeceğini ortaya koydu.

Elimi Bırakma 2. Sezon Neler Olacak, Yeni Sezonu Ne Zaman?

Elimi Bırakma dizisi yıl boyunca uzun süre pazar akşamları reytinglerde üst sıralarda kaldı. Son haftalara doğru reytingleri biraz düşen ancak bu düşüşün sadece Elimi Bırakma dizisinde yaşanmadığı, bütün dizilerde genel bir düşüş olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Elimi Bırakma dizisinin yıl boyunca almış olduğu reyting oranları da bakacak olursak oldukça iyi bir seyir gösterdiğini ve bu yüzden de TRT’nin gelecek sezon için de üs yapım ile anlaşmaya vardığı belirtiliyor. İşte Elimi Bırakma dizisinin son aylarda almış olduğu tüm reytingler ve sıralaması:

Elimi bırakma dizisi reyting sonuçları

Yukarıdaki reyting oranlarında da görüldüğü gibi Elimi Bırakma dizisi almış olduğu reyting oranları ile zaman zaman ilk sıraları bile zorlayan bir dizi oldu. Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı oyuncuların rol almış olduğu Elimi Bırakma dizisi bu reyting sonuçlarının ardından gelecek sezonda 2019-2020 de devam etme kararı aldı.

Elimi Bırakma dizisinde 2. Sezon Neler Olacak

Elimi Bırakma dizisinde 2. Sezon Neler Olacak? 2019-2020

Yeni sezonda Elimi Bırakma dizisi oldukça hareketli geçecek gibi görünüyor. Üs yapım tarafından yeni oyuncuların kadroya dahil edileceği ve yaz tatili boyunca yeni oyuncular ile anlaşmaların yapılacağı duyuruldu. 2019 Mayıs ayının sonunda sezon finali yaparak yaz tatiline başlayacak olan Elimi Bırakma dizisi oyuncuları ağustos ayının başında yeniden işbaşı yapacak ve uzun süren tatilin ardından kamera karşısına yeniden geçecek. Yapımcı firmanın yeni oyuncuları ile deneme çekimleri yapmasının ardından ağustos ayının sonlarında yeni bölümler çekilmeye başlanacak ve eylül ayının başında okulların açılması ile birlikte Elimi Bırakma dizisi yeni sezona merhaba diyecek. Azra ve Cenk Çelen’in hikayesi izleyicileri büyülemeye ve TRT ekranlarında pazar akşamları buluşmaya yeni sezonda da devam edecek.

Elimi Bırakma dizisinde 2. Sezon Neler Olacak

Elimi Bırakma dizisi 2. Sezon ne zaman başlayacak kesin tarihi belli mi?

TRT ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin yeni sezonu Eylül 2019 da başlayacak. Ancak Eylül ayına daha çok fazla olduğu için dizinin kesin başlama tarihi ile ilgili net bir bilgi bulunmamakla birlikte genellikle diziler okulların açılması ile birlikte başlıyor. Bu tahminden hareket ederek okulların Eylül ayının 2. haftasında başladığını düşünürsek 42. bölümü ile 26 Mayıs 2019 pazar günü sezon finali yapmış olan Elimi Bırakma dizisi 43. bölümü yeni sezonda bizim tahminimize göre 15 Eylül 2019 pazar akşamı yeniden izleyiciyle buluşacak. Elimi Bırakma dizisinin 2. sezon tarihi tahmini olarak 15 Eylül 2019 dedik ancak 1 hafta erken belki 1 hafta sonra dizi ekrana gelebilir, şimdiden yanlış bir beyanda bulunmamak için dizinin başlama tarihini tahmini olarak yazdığımızı belirtelim.

Elimi Bırakma 2. Sezon Neler Olacak

Elimi Bırakma Dizisi 2. Sezon Kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak?

Elimi Bırakma dizisinin kesin olarak kaç bölüm süreceğini şimdiden söylemek oldukça zor olacaktır. Çünkü diziler reyting aldığı müddetçe devam ediyor ve TRT1 genellikle dizilerine uzun süre sahip çıkıyor. Bunları göz önüne aldığımızda ilk sezonunda 42 bölümü geride bırakan Elimi Bırakma dizisinin 2. sezon sonunda yaklaşık 85. bölüme ulaşacağını tahmin ediyoruz. Eğer dizinin reytingleri aynı şekilde devam eder çok aşağılara düşmez ise Elimi Bırakma dizisi 2. sezonun sonuna kadar pazar akşamları yayınlanmaya devam edecektir. Ancak televizyondan sık sık gördüğümüz bir gerçek var ki diziler genellikle 2. sezon daha düşük reytingler ile başlıyor. Çünkü yeni dizilere şans veren kanallar eski dizilere çok önem vermez oluyor bu da eski dizilerin reytinglerinin giderek düşmesi anlamına geliyor.

Elimi Bırakma 2. Sezon başlama tarihi

Elimi Bırakma dizisi 2. sezonda reytinglerini koruyabilir ise sezon sonuna kadar devam etmeyi garantileyecektir. Ancak bunun için kesin konuşmak ve 2. sezonun sonuna kadar kesin olarak Elimi Bırakma dizisi devam edecek demek yanlış olur. Eğer diziye gerekli transferler yapılır, yeni oyuncular kadroya dahil olur ve senaryoda daha güzel iyileştirmeler yapılırsa Elimi Bırakma dizisinin 2. sezon sonuna kadar devam edip 85. bölüme ulaşması içten bile değil. Ancak tersi durumda Elimi Bırakma dizisinin reytingleri düşebilir. Bu da dizinin erken final yapmasına neden olabilir. Bunu zamanla göreceğiz. Elimi Bırakma dizisi ile ilgili yeni gelişmeler oldukça bu sayfada sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Elimi Bırakma dizisinin kadrosuna yeni dahil olan oyuncuları sizler için buraya eklemeye devam edeceğiz, yeni konumuzda sizlere sunacağız. Elimi Bırakma dizisine 2. sezon gelen yeni oyuncular için tıklayın >> Elimi Bırakma Dizisi Yeni 2. Sezonda Yeni Oyuncular?

Elimi Bırakma 2. Sezon yaşanacak gelişmeler

Elimi Bırakma 2. Sezon Tüyoları bilgileri:

Elimi bırakma dizisinin 2. sezonuna Azra ve Cenk evlenmiş olarak girecek. Cenk Azra için çok büyük bir hediye alacak ve Azra bu hediyeyi öğrendikten sonra çok mutlu olacak.
Zerrin’in evini sattığını herkes öğrenecek. Feride ise dünürü ile ilgili hiç beklenmedik bir hamle yaparak herkesi şaşırtacak.

Elimi Bırakma 2. Sezon Tüyoları neler olacak
Elimi Bırakma Yeni Sezon Tüyoları: Sumru Azra’yı zor duruma sokmak için öyle bir fırsat yakalar ki bu fırsatı misli ile değerlendirmek ister ve Azra Sumru’nun yapacakları karşısında adeta eli kolu bağlı kalacak.
Elimi Bırakma dizisi Tüyoları:Cansu babasının katil olduğunu öğrendikten sonra öyle bir karar alır ki, bu kararı herkesi etkileyecek. Sizce Cansu’nun alacağı karar ne olacak?

Elimi Bırakma Yeni Sezon Tüyolarına son olarak sezon finalinde Azra ile Cenk’in düğünü damga vuracak. Oldukça güzel görünen çift sanki dizide değil de gerçek hayatta evlenmişler gibi poz verdiler ve gerçekten sevgililer mi sorusu merak edilmeye başlandı.

Elimi Bırakma Yeni Sezon Tüyoları

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

9 Yorum

  1. Ben Azra ve Cenki izleyici olarak cok seviyorum super dizi devami gelsin inwAllah supersiniz sabirsizlikla bekliroruz .Size ugurlar

  2. Ben sizin Azerbaycandan seyircinizem Azra ve Cenk sizi cok seviyorum bir izleyici olaraq adeten ben dizilere fazla bakan deyilim amma sizin butun bolumlerinizi izliyorum .Umudvaram ki, yeniden seriyalin davamina bawlayacaqsiniz . Size iwlerinizde bol -bol ugurlar sizi cok seven izleyiciniz superdiniz kaw bu dizi bitmesin

  3. men elimi birakma dizisini cok seviyorum ve yeni sezona sabirsizlikla bekliyorum.Ve buradan Cenke ve Azraya selam soyliyorum sizi cok seviyorum size hayranim.

  4. Azra ve Cenkin bii arada olmasin cok istiyorum ve cok seviyorum onlari elimi birakma oyuncularina guveniyorum ve hpsini cox seviyorumYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.