Elif Dizisi Bitti mi Final mi? Elif 2024-2025 de 6. Sezonda Devam Edecek mi?

27.04.2019
4.384

Tam 5 sezondur Kanal 7 ekranlarında devam etmekte olan Elif dizisi 6. sezonda devam edecek mi 2024-2025 sezonunda Elif dizisi yayınlanmaya devam edecek mi oldukça merak ediliyor. Bizde bu konumuzda hem Elif dizisinin reytinglerinden yola çıkarak devam edip etmeyeceği hem de Elif dizisi ile ilgili son bilgileri sizlerle paylaşmak için bu konuyu oluşturmuş bulunuyoruz. Soru belli; Elif Dizisi Bitti mi Final mi? Elif dizisi 2024-2025 yılında 6. Sezonuyla Devam Edecek mi?

Elif Dizisi Bitti mi Final mi? Elif 2024-2025 de 6. Sezonda Devam Edecek mi?

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki ekranın en uzun soluklu günlük dizilerinden olmayı başaran Elif dizisini ve ekibini kutlamamız gerekir. Elif Dizisi Bitti mi Final mi yaptı? Elif 2021-2022 de 6. Sezonda Devam Edecek mi, yeniden başlayacak mı? gibi sorulara hemen yanıt verelim. Elif dizisi final yaptı ve sona erdi. Bu nedenle yeniden başlaması beklenmiyor. Oyuncularının bir çoğu da farklı dizilerde rol alıyor. Bu nedenle Elif dizisinin 2022-2023 yıllarında yeniden başlamasını beklemiyoruz. Ancak yapımcı firma özellikle yurt dışından gelen talepleri de göz önünde bulundurup oyuncu kadrosunu yeniden toplayıp dizi için yeni bir başlangıç yapabilir mi? Evet yapabilir, bu nedenle Elif final yapsa da yeniden 2024-2025 yıllarında başlayabilir.

Son Dakika: Kanal 7 ekranlarında 5 sezondur yayınlanan günlük dizisi Elif’te yolun sonuna gelindi ve dizi 940. bölüm ile final kararı aldı. Sevilen günlük dizi 10 Haziran pazartesi akşamı yayınlanacak olan 940.bölümüyle final yapıp ekranlara veda edecek. Elif 120 dakikalık özel final bölümüyle 10 haziran pazartesi akşam 20.30’da Kanal 7’de!

Not 2: Elif Dizisi Bitti mi Final mi? Elif 2024-2025 de 6. Sezonda Devam Edecek mi? soruları merak edilirken Elif dizisinin tekrarları Kanal 7 de ekrana gelmeye başladı. Yapımcılığını Green Yapım’ın üstlendiği, başrollerini; Isabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Yıldız Asyalı, Emre Kıvılcım, Murat Prosçiler ve Parla Şenol gibi isimlerin paylaştığı Elif dizisi tekrarlarıyla hafta içi her gün ekranlarda olacak. Elif” tekrar bölümleriyle hafta içi her gün 09.15’de Kanal 7’de! Güncelleme: 19 Mayıs 2020

Dile kolay tam 5 sezondur devam ediyor Elif dizisi. 940 bölümü geride bırakan Elif dizisi birçok ülkede yayın haklarını devrederek uluslararası pazarda ciddi bir satış rakamına ulaştı. Yani Elif dizisinin ünü özellikle Ortadoğu’daki birçok ülkede devam ediyor. Ancak ülkemizde bu sezon ki başarılı günlük dizilerin ardından Elif dizisinin reytingleri geçen yıllara oranla daha düşük gelmeye başladı.

özellikle kanal 7’de yeni başlayan günlük dizilerden birisi olan Yemin ve ATV ekranlarında yayınlanan beni bırakma dizisi oldukça yüksek reytingler almaya başlayınca 5 sezondur devam eden Elif dizisinin izlenme oranları bir hayli düştü. Ancak yine de benzer dizilere göre oldukça yüksek oranları devam ettiren Elif dizisinin 6. sezonu olacak mı dizi devam edecek mi Kanal 7 yönetiminin kararı bekleniyor.

Elif Dizisi Bitti mi Final mi olacak devam edecek mi

Elif dizisi 2024/2025 sezonunda devam edecek mi? Elif 6. Sezon Olacak mı?

Kuşkusuz en çok merak edilen konuların başında Elif dizisinin devam edip etmeyeceği geliyor. 910. Bölüm geride kalmış olmasına rağmen Kanal 7 izleyicileri oldukça süreklilik arz eden böylesine güzel ve ailecek izlenecek dizileri oldukça seviyor ve izlemeye devam ediyor. Aslında genel olarak baktığımızda Türk aile yapısına en uygun dizilerden birisi diyebiliriz Elif dizisi için. Aslında Kanal 7 bu dizi işini biraz çözmüş gözüküyor.

Türk dizilerinden başka Hint dizilerini de ekranlara taşıyan Kanal 7 Türk gelenek ve göreneklerine çok benzeyen açık saçık sahneleri olmayan kısacası edepli ahlaklı diyebileceğimiz dizileri Türk halkına izleterek diğer dizilerdeki ahlaki çöküntüyü bir nebze olsun Kanal 7 izleyicisinden uzak tutuyor. Böyle olduğu için de kanal 7’de bir çok dizi gerçekten iyi izlenme oranlarına ulaşıyor. Hem Hint dizileri hem de yemin ve Elif gibi günlük diziler Kanal 7 izleyicisi sayesinde oldukça yüksek reyting almaya devam ediyor.

Elif dizisi bu geride kalan 5 sezonun ve reyting oranlarının ardından Elif dizisinin devam edip etmeyeceğine karar verecek olan Kanal 7 yönetimi geçmiş yıllara göre reytingleri düşmeye başlayan Elif dizisine büyük ihtimalle final kararı verecek ve dizinin son dönemde çok da iyi gitmeyen reytinglerin ardından bitirilmesi istenecek. Bize gelen duyumlara göre Kanal 7 Elif dizisinin fişini aslında Yemin dizisi başlayınca çekti. Beklentilerin çok üstünde reyting alan Yemin dizisi, Elif dizisinin final yapmasındaki en büyük etken olacak diye düşünüyorum.

Elif Dizisi 2019-2020 de devam edecek mi26 Nisan 2019 tarihinde Elif dizisi almış olduğu 1.45 Total reyting oranı ile reyting listesinde ancak 33. sırada yer bulurken yine Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi almış olduğu 3.55 Total reyting oranı ile 8. sırada günü tamamladı. Buradan da anlayacağınız üzere Yemin dizisi Elif dizisinden en az iki kat daha fazla izleniyor.

Diğer bir değişle Yemin dizisi yayınlandığı gün birçok haftalık diziyi bile geride bırakarak ve Elif dizisini de gölgede bırakarak ilk 10 içerisinde girebilen nadir günlük dizilerden birisi olmayı başardı. Yemin dizisinin bu yüksek başarısının Elif dizisini gölgelemesi ise kaçınılmazdır. Kısacası Elif dizisi 2024-2025 sezonunda devam edecek mi ve Elif dizisinin 6. sezonu olacak mı sorusuna pek olumlu bakamıyoruz maalesef.

Elif dizisinin reytingleri neden düştü niçin eskisi gibi izlenmez oldu?

Elif Dizisi neden Bitti mi niçin Final olduElif dizisi geçen yıllarda 2.5-3 oranında Total reyting alıyordu. Ancak bu sezon geçmişteki reyting başarısını yavaş yavaş kaybetmeye başladı. Çünkü Elif dizisinin senaryosu artık birbirini tekrar etmeye başladı ve izleyici bundan oldukça sıkıldı. Şahsen ben ara sıra denk geldiğim Elif dizisini izledikçe sanki geçmiş bölümlerin tekrarını izliyor gibi oluyorum. Çünkü özellikle Elif ve annesi Melek defalarca birbirinden uzaklaştı tekrar kavuştu ve bu sahne en az 5 defa tekrarlandı. Yani Kanal 7 izleyicileri Melek ile Elif’in birbirine hasret yaşamasından bıktı usandı desek yeridir.

Bir günlük dizi bu kadar sık tekrara kaçınca ister istemez izleyicilerde diziyi bırakmaya ve farklı alternatifleri izlemeye başlıyorlar. Elif dizisinin reytinglerinin düşmesindeki bir diğer neden de diziye yeni gelen oyuncuların dizinin ahengini ve işleyişinin birazcık bozmaları diyebiliriz. Elif dizisinin bir yapısı bir işleyiş tarzı vardı.

Ancak yeni gelen oyuncular bu tarzdan biraz uzaklaşmaya Elif dizisini çok başka yönlere doğru götürmeye başladılar. Bu sebeplerle birlikte reytingleri gittikçe düşmeye başlayan Elif dizisi 2019 yılının mayıs ayı sonunda final yaparak 5 sezonluk macerasını bitirecek gibi gözüküyor. Ancak kanal 7’nin bu konudaki tavrı henüz netleşmedi çünkü farklı alternatifler olmadan Elif gibi sürekli izlenen reyting alan bir diziyi de bırakmak istemiyor. İşte son hafta Elif dizisinin aldığı reytingler:Elif Dizisi Bitti mi Final mi yapacak Mayıs 2019 da

Elif dizisi 6. sezonda devam edecek mi yoksa 2019 da Mayıs ayında bitecek mi?

Elif dizisinin yukarıda açıklamış olduğumuz reytinglerinden sonra dizinin çok fazla devam edeceğine ben ihtimal vermiyorum. Çünkü reytingleri düşen diziler genellikle artık miadını doldurmuş ve final yapmak için gün bekleyen diziler oluyor. Elif dizisi de gerçekten uzun yıllar boyunca Kanal 7 izleyicisinin severek izlediği hatta yurt dışına bile satıldı ve oldukça iyi paralar kazandırarak Kanal 7 yönetimini oldukça memnun eden günlük dizilerden birisi oldu.

Ancak her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Elif dizisinin de düşen reytingleri büyük ihtimalle Elif dizisinin 6. sezonda devam etmeyeceğini gösteriyor. Elif dizisinin 2019 Mayıs sonunda final yaparak ekrana veda etmesi bekleniyor. Ancak yukarıda da söylemiş olduğunuz gibi Elif dizisinin yerine bir günlük dizi veya bir Hint dizisi bulunmadığı takdirde reytingleri düşmüş olsa da Elif dizisinin devam etme ihtimali de bulunuyor. Bu konudaki son karar Kanal 7 yönetiminin olacaktır.

Elif dizisi tekrar başlar mı eylül 2024’da Elif dizisi Kanal 7’de olacak mı?

Bu soru gerçekten izleyicilerin merak edecekleri ve sorgulayacakları sorulardan birisi. Elif dizisi Mayıs 2019 tarihinde final yapıp biterse elbette eylül 2019’da 6. sezonuna başlaması mümkün değil. Ancak Elif gibi uzun vadeli bir diziyi tutturabilmek ve iyi reytingler almak da kolay olmadığı için Kanal 7 yönetimi Elif dizisinin devam etmesini isteyebilir. İzleyicilerin bile gözden çıkardığı ve final yapmasını istediği Elif dizisinin her şeye rağmen ayakta kalarak Eylül 2019 tarihinde 6. sezonuyla yeniden kanal 7’de yayınlanması hiç de sürpriz olmaz.

çünkü geçtiğimiz sezonlarda da Elif dizisinin biteceği final yapacağı çok konuşulmuş ancak dizi kaldığı yerden 5. sezonuyla 2018’de devam etmişti. Benzer bir durumun bu sezonda tekrarlana bileceği ve Elif dizisinin 2024-2025 sezonunda Kanal 7 ekranlarında 6. sezonunda yayınlanabileceğini şimdiden duyurmuş olalım.

Elif Dizisi 6. sezon devam edecek miElif dizisi ile ilgili final mi olacak yoksa kaldığı yerden devam mı edecek soruları sorulmaya devam edecek gibi görünüyor ancak hemen şunu bir kez daha belirtmemiz gerekir ki Elif gibi başarılı bir dizi 5 yıl boyunca Kanal 7 gibi en çok izlenen kanallardan birinde 910 bölümü geride bıraktıysa oldukça büyük bir iş başarmış demektir. 1000 bölüme yaklaşan kaç dizi var ki Türk dizi sektöründe. Bu yüzden ne olursa olsun Elif dizisi bitse de finalde yapsa kesinlikle takdire şayan bir iş çıkardığını 1000 bölüme yaklaşan Elif dizisinin Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdırdığını kesinlikle söyleyebiliriz.

Sonuç olarak Elif dizisi final mi yapacak bitecek mi yoksa 6. sezonuyla Kanal 7 ekranlarında devam mı edecek soruları ilerleyen günlerde yanıt bulacak biz de sizlere bu konuda güncel bilgileri vermeye devam edeceğiz. Lütfen sizler de Elif dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür ederiz.

 

Son Dakika: Kanal 7 ekranlarında 5 sezondur yayınlanan günlük dizisi Elif’te yolun sonuna gelindi ve dizi 940. bölüm ile final kararı aldı. Sevilen günlük dizi 10 Haziran pazartesi akşamı yayınlanacak olan 940.bölümüyle final yapıp ekranlara veda edecek. Elif 120 dakikalık özel final bölümüyle 10 haziran pazartesi akşam 20.30’da Kanal 7’de!

Elif dizisinin bitmesi sizce doğru mu? 940. bölüm ile final yapan Elif dizisinin yeni sezonda tekrar başlamasını ister misiniz? Elif sizce geride bıraktığı 940 bölüm ile başarılı oldu mu? Eleştiri ve yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkürler..

Elif Dizisi Bitiyor Final Yapıyor, Yeni Sezonda Devam Etmeyecek

Elif Dizisi Bitti mi Final mi sorusuna evet Elif dizisi bitti yerine Baharı Beklerken dizisi başladı diyoruz. Elif Dizisi Bitti mi Final mi haberinden sonra Baharı Beklerken dizisi ne oldu bitti mi final mi oldu sorusunu sormaya başlayacağız. Kanal 7’nin fenomen dizisi Elif Dizisi Bitti mi Final mi? Elif 2024-2025 de 6. Sezonda Devam Edecek mi? hangi kanalda olacak bir gelişme olursa sizlere duyuracağız.

YORUMLAR

 1. DIZISI dedi ki:

  Elif dizisi 6 sezonu de Elif kizim devam edecek,

 2. DIZISI dedi ki:

  Evet! Elif 6 sezonu devam edecek!

  1. DIZISI dedi ki:

   Elif dizisiElif kizim devam edecek

 3. GÜLNUR AYDIN dedi ki:

  Mükemmel, dizi devam etsin istiyorum.6. sezon olması gerekir, yarı yolda bırakılmasın lütfen… Elif’in ailesi ile birlikte aile saadeti yaşamasını istiyoruz.Elif’in en doğal hakkı bunu elinden almayın… BAŞARILAR👍♥️ DEVAM… LÜTFEN… NİCE NİCE SEZONLARA 6, 7, 8,9….. DEVAM ETSİN REKORLAR SİZİNDİR. KADRONUZA, HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER HOŞÇAKALINIZ.,..
  .

 4. EDIYORUM dedi ki:

  ELIF DIZISI DEVAM EDECEK

 5. Adelaida dedi ki:

  Bence Elif dizisi devam etmeli.

 6. Sevim celiker yeni bolumlerini cok merak ediyorum dedi ki:

  Elif dizisini cok merak ediyirum ve ben hic kacirmiyorum

 7. Kristijanas Abdušukurovas dedi ki:

  Litvanya Elif’i dört gözle bekliyor!!!!!!!

 8. nuriye kalender dedi ki:

  Elif final yaptığı yerden başlasın tekrar lütfen…

 9. yapim dedi ki:

  Elif dizisi devam istiyotuz

 10. Leyla dedi ki:

  Elif dizisinin devamını istiyoruz

  1. yapiyor dedi ki:

   Elif dizisii 6 sezonu bitti mi

 11. Ania dedi ki:

  I believe that the 6th season should be created. One could show the story from Reyhan’s side and arrange a chance meeting with someone from the Haktaner family. Tell what has happened to her for so long.

 12. bogdan dedi ki:

  va rog sa continuati serialul cu seria 6 din elif

 13. Güvenn dedi ki:

  Bitmesini istemiyorum en çok izlediğim sevdiğim dizi

 14. serdar dedi ki:

  Elif dizi le vedalasmak cok zor😢 yeni sezon istiyorus

 15. pınar dedi ki:

  elif dizisinin bitmesini istemiyorum çok guzel

 16. Dragana dedi ki:

  Ne prekidajte seriju Elif.Hoćemo 6 sezonu 😥

 17. mehmetyetımizmir dedi ki:

  izmirden mehmet ben aılecek coluk cocuk ızlıyoruz ve sevıyorux hınt dızısı nedır allah askına elıf dızısını ıstıyorz tvt ızlıyorduk tekrarları onuda kapatttınız lutfen elıf dızısını yayınlayın

 18. Hatice dedi ki:

  Degerli kanal7 elif adl7 dizi film yeni bölümleri başlamasını ailecek istiyoruz ve ne zaman başlayacak açıklamabekliyoruz

 19. Ömer dedi ki:

  Elif neden yeni bölümleri başlamıyor türk dizilerin en güzel filmidir bize hint filmleri gerek degil hint filmleri yayında kalksın yerine elif yeni bölümleriyle veyeni yüzle gelmesini ailecek istiyoruz

 20. İlknur dedi ki:

  Lütfen artık elif 6.sezona kaldığı yerden devam etsin pekcok soru yanitsiz kaldı final böyle olmaz devam edilsin çok özledim

 21. israyıl🇦🇿 dedi ki:

  elif dizisin devam etmek istiyorum

 22. Anonim dedi ki:

  Elif dizisinin devam etmesini istiyorum ,lütfen başlatınız ailecek izliyoruz hint dizilerini sevmiyorum .

 23. İBRAHİM DOĞRU dedi ki:

  ELİF DİZİSİNİN SENARYOSUNU DEĞİŞTİREREK TEKRAR BAŞLAMASINI İSTİYORUZ

 24. Anonim dedi ki:

  salam necesiniz men bu ellif fillimini izlemekden sikillmiyorum sadece getdikce sikillmaya baslayacam fillime getdikce yeni insanlar çixir ya çixacaq amma indi teze baslayib men sadece hemen oyuncullarin ollmasin isdeyirem çunki belle izlemeye öyrenmisem hellellik sagollun

 25. Ömer dedi ki:

  Elif dizi film yeni bölümleri ne zaman başlayacak ailecek elif dizi filmin başlamasını istiyoruz kanal 7 ailesine iyi yayınlar diliyorum

 26. Zeynep dedi ki:

  Elif dizisi lütfen yeni bölümleri oynasın

 27. Zeynep dedi ki:

  Ben elif dizisinin yeni bölümlerini izlemek istiyorum. Ne olur bitmesin elif dizisini çok seviyorum. Lütfen devam etsin

 28. Tuğba dedi ki:

  Hep elif anne hasreti çektiği için artık skıldık

 29. nursıye dedi ki:

  ben elıf dızısının baslamasını cook ıstıyorum lutfen artık baslasında cocuklarım uyurken ınternetten tekrarını ızleme fırsatım olacak turkıyede en cok temız dızı ınsallah baslar hep dua edıyorum allah razı olsun elıf dızısı ekıbıne yonetmenıne ve kanal7 aılesıne

 30. Selma dedi ki:

  Elif nezaman başlayacak

  1. Oğuz dedi ki:

   Elif dizisinin yeniden başlaması pek mümkün görünmüyor Selma.

 31. Selma dedi ki:

  Elif dizi filmin yeni başlasın ailece elif adlı diziyi hep izledik başlasın

 32. Anonim dedi ki:

  VA ROG SA CONTINUATI SERIALUL ,CARE NE-A CAM LASAT IN DRUM ,FARA UN FINAL CARE SA FIE MAI EXPLICIT ! AR FI PACAT SA-L INTRERUPETI SI SA NE ,,LASATI CU UN GUST AMAR::AR FI PACAT DE MUNCA DTRA SI DE TIMPUL NOSTRU PIERDUT IN FATA ECRANULUI ! DECI SUCCES SI ASTEPTAM SEZONUL 6!

 33. Anonim dedi ki:

  Elif dizisi devam etsin çok güzel bir dizi onun yerine hiç birşey anlamıyoruz hint dizilerinden biresim kalksın.

 34. Hayal dedi ki:

  Yemin sadece 1 sezon oynadi akıbeti belli değil Elif izlenmese sevilmese 5 sezon oynarmiydi hiç sevildi demkki bu kdar zaman oynadi

 35. Hayal dedi ki:

  Elif dizisi izleyici kitlesi artacaktır 5 sezonda izleyici artmıştı sevilmeye başlanmıştı yapmayın böyle devam edin

 36. İlknur dedi ki:

  Devam etsin diyenler durmadan yazinnnn hadiiii

 37. İlknur dedi ki:

  Kanal 7 de olmasa da başka bir kanalla anlaşılabilir belki çözümü yok mu izleyici yi kirmamalisiniz

 38. İlknur dedi ki:

  Final olmamali böyle final mi olur yarım kaldı apar topar bitti bu ne.ya final değil sezon finali gibi oldu

 39. İlknur dedi ki:

  Hadi artik ya Elif’i istiyoruz yemin dizisi çok saçma Hint dizileri de.sıktı artık bunca yorum var Elif’i tekrar isteyenler yazmya devam yılmak yokk yola devam hadi elif

  1. Gülay Albasan dedi ki:

   Elif dizisi başlasın diye hiçte yoğun istek yok..
   Ve umarım başlamaz, çok sıkıcı ve sabit bir dizi idi..
   İyiki bitti..

 40. Faruk beyoglu dedi ki:

  Elif devam etmeli. Hint dizileri izlenmiyor. Yemin ise çok sıkıcı. Elif çok özleniyor

 41. İlknur dedi ki:

  Elif dizisi ilk başlarda biraz sıkıcı da olsa tam bir aile dizisiydi yine de onu izlemeden yapamyordum severek izlediğimiz tek diziydi üçüncü sezondan sonra çok hareketlenmisti sanki roman okuyormusum gibi sürükleyici bir dizi haline gelmişti ama final hiç olmadı hem de hiç sonradan hareketlenmis güzelleşmiş bir diziye o final yakışmadı final bölümüne doğru Elif’i ile meleği arayan bir adam vardı son bölümde final de yaşlı adamın birinin onları aradığını öğrensekte hangi amaçla ne için arıyordu amacı ne idi ve hangi vasıfla arıyordu orası da muamma oldu yarım kaldı hu sezonda devam etmeliydi melek ve Mahir elif aile olabilirdi Hümeyra evlenseydi sevdigiyle elif adlı dizi ama eliften başka herkesin neredeyse sonu kötü bitti böyle bitmemeliydi yarım kaldı büyük bir yarım devam etmeliiiiii lutfennnn çok üzülüyoruz

 42. Gulay dedi ki:

  Gercekten. Ailecek izledigimiz tek diziydi severek izliyoduk cocuklar. Cok üzüldü tekrar yayinda istiyoruz lutfen elifsiz kanal 7 olmaz😣🤗😭💞

  1. Belinay dedi ki:

   Elif neden bşlamıyor hint filmlerini kaldırın veya gece saı 12 de sonra yayılasın elif saat akşam saat 7 de başlsın

 43. Anonim dedi ki:

  Severek izlediğimiz bir dizi bitmesinnnnnnn

 44. Anonim dedi ki:

  Bitmesın ya

 45. zeynep yıldız dedi ki:

  severek izlediğimiz dizi bitmese daha iyi olurdu.

 46. Kadriye Demiral dedi ki:

  Biz Elifi çok ama çok seviyoruz devam etmesini istiyoruz çok sıcak ve çok ailemizden gibi gördük çok seviyoruz lütfen devam etsin Elif yokken kanal 7 yi açmıyoruz bile Yemin dizisini hiç sevmedik oyuncuları bile soğuk Elif gibi değil biz Elifi istiyoruz👍👍👍👍👍

 47. Irfan dedi ki:

  Lutfen devam etsin

 48. Gülcan dedi ki:

  Elif dizisi devam etsin çok güzel ve aile dizisiydi yeminde aynı sekil

 49. yusuf ergün dedi ki:

  keşke bitmeseydi severek izlediğimiz bir dizi idi devam etmesi dileğiyle

 50. Anonim dedi ki:

  Elif ve yemin dizileri guzel hint dizileri kotu

 51. Anonim dedi ki:

  Elif dizisi devam etsin onun yerine hint dizileri bitsin sonu hiç güzel bitmedi en azından devam ederse bir sezon daha sonu güzel bitsin herkesin severek izlediği bir dizi.

 52. Anonim dedi ki:

  Elif dizisini severek izliyoruz ne zaman başlayacak diye bekliyoruz bence saati uzatılır çünkü dizi çok kısa çabuk bitiyor hint dizilerinden biri bitsin Elif dizisi devam etsin çok güzel bir dizi

 53. Anonim dedi ki:

  Elif dizisi hiç bitmesin devam etsin devam ederseniz güzel bir final olsun biz ailecek izliyoruz dizi çok

  1. Anonim dedi ki:

   Harika bir dizidi neden kaldırıldi devam etsin Lutfen

 54. begüm dedi ki:

  elif dizisi devam etsin ailecek severek izliyoz hint filmleri kalksın elif dizisi devam etsin sabirsilikla bekliyoz başlamasını

 55. Anonim dedi ki:

  Devam etsin

 56. Anonim dedi ki:

  Lütfen elif dizimiz devam etsin biz aylece çok seviyoruz ve sabırsızlıkla bekliyoruz teşekkürler şimdiden

  1. Merve dedi ki:

   Elif dizi filmin başlamasını ailecek istiyoruz hint filmleri bizim neyimize elif yeni bölümleriyle başlarsa çok iyi olur kanal 7 izleniyorsa en çok elifin sayesinde kanal 7 te iyi yayınlar diliyoruz

 57. Anonim dedi ki:

  Elif dizisi 5 sezon devan etsin 2020 de devan etsin

 58. Ole dedi ki:

  Elif dizisini cok cok sewdik 940 bolumiyle tamamlanan dizinin dowami olsa sewinerdik Biz Turkmenistanda 5sene surekli bu elif dizisini izledik tesekkurler amma dowamini istiyorus

 59. Zeynep dedi ki:

  Lutfen elif dizisini kaldirmayin

 60. Anonim dedi ki:

  Elif devam etsin çok güzel bir diziydi her akşam iple çekiyordum izleyecek diye elif devam etsin yeni bölümleriyle

 61. Anonim dedi ki:

  Elif dizisini ailece izliyorduk lütfen yine ekranlarda olsun final bölümü gibi değildi

 62. Anonim dedi ki:

  Elif devam etsin güzel bitsin hicolmadı mutlu sonla final yapsın yani

 63. Fatima dedi ki:

  Bence Elif dizisi bitsin artık çünkü oyuncuların bazıları başka dizilerde görünmeye başladı Bence bitti

 64. Ali Tok dedi ki:

  6.sezonu devam etsin ailecek severek izlediğimiz bir dizi inşallah devam eder

 65. Adilkar dedi ki:

  Elif dizi devam etsin çok güzel dizi

 66. zeynep dedi ki:

  bence devam etsin cok seviyoruz elif dizisini ilk defa 5. sezonu izledim ve mohtesem bi dizi diyer dizilere gore

 67. Orhan dedi ki:

  Elif adlı dizi film devam etmeli hint filmi kalkmalı elif saat 8 başlamalı oyunda kıymet yerine ister yeni oyuncular veya eski oyuncular alınmalı

 68. emir dedi ki:

  yayınlayın yarın

 69. emir dedi ki:

  elif dizisi oynasın 2019 9 eylül pazartesi günü oynasın izliyicem oynasın lütfen oynasın

  1. emir dedi ki:

   elif dizisi 6 sezonunu yayınlayın yarın saat 7 de yayınlayın yarın frgmanı yayınlayın yarın saat 7 de yotuba yayınlayın yarın yayınlayın yarın lütfen yayınlayın yarın

 70. Ana dedi ki:

  Vreau sa continue seria 6,/ 2019-2020,va rog mult! Mulțumesc!

 71. Makbule Koparan dedi ki:

  Bence cok guzel bir dizi insanlara cok guzel ders veriyor devam etmesini cokisterim tam bir aile dizisi bence

 72. Anonim dedi ki:

  Sıktınız artık film bir kısır döngüde dönüp duruyor bitirin artık

 73. zilan dedi ki:

  Elif dizisi kesinlikle devam etmeli çok ahlaklı bir dizi ailecek izliyoruz inşaallah devam eder hepimiz heyecanla bekliyoruz.

 74. Gul dedi ki:

  Mutlu sonla bitecekse final yapin sacma sapan bitmesini istemiyoruz biz ailece

 75. Ömer dedi ki:

  Elif adlı dizi film in 2019 2020 devam etmesini isyiyorum

 76. Anonim dedi ki:

  Yemin dizisi nedir ya elif devam etsin lütfen

 77. Anonim dedi ki:

  Devam etsin ya

 78. Sabahat dedi ki:

  Elif Dizisi lütfen 6 sezon devam edilsin

 79. eda dedi ki:

  yemin dizisi çok sıkıcı yemin dizisi bitsin yerine elif dizisi 6 sezonuyla geri gelsin

 80. Anonim dedi ki:

  Devam etmesini istiyorum

 81. Anonim dedi ki:

  Lütfen elif dizi devam etsin çok sevinirim

 82. kardelen dedi ki:

  elif 6 sezonu izlemek istiyorum lütfen devam etmeni istiyorum

 83. Ben bade dedi ki:

  Elif dizisinin devam etmesini istiyorum çünkü 5 sezondur bir bölümünü bile kaçırmamış bir kişiyim final değil de sanki sezon finali gibiydi kanal 7 üst yönetimlerine güveniyorum tatlıya bağlayacaklarını düşünüyorum ve inanıyorum ki 6 ıncı sezon için bize bir sürpriz yapıcaklardır. İnşaallah heyecanla bekliyoruz.

 84. Nergis dedi ki:

  Böyle bir diziyi yarıyolda bırakmak çok kötü olur. 5 sezondur severek izliyorum. Devam etmesini istiyorum, bekliyorum. İnşallah kanal 7 izleyicilerini sevindirir. Sevgiler…Başarılar…

 85. MUAMMER dedi ki:

  Elif 2019 yeni bolumleri ile kanal7 nin en iyi dizilerden biri 2020 yeni bolumleri ile yeniden ekranlara gelmesi ni istiyorum japon filimleri iyice biktim

 86. Alı osman camatar dedi ki:

  Elıf orıjınal bır dızı sadece elıfın degıl dıger karekterlerınde hıkayesını anlatıyor roman tadında bır dızı yemın dızısıne gelınce bence basıt bır konusu var elıften daha ıyı degıl!

 87. Amire dautoglu dedi ki:

  Gerçekten çok severek bütün bölümleri izledim ve sabirsislkla bekliyorum insalah tekrar ekranlarda olur

 88. Necati Temel dedi ki:

  Tek eğlencem elif dizisi çok severek izliyorum Kesinlikle devam etmesini istiyorm

 89. Yusuf dedi ki:

  Ben Elif in final yapmasını istemiyorum yemin dizisinide izlemiyorum yemin diziside saçmalık sıkıcı

 90. Hakan dedi ki:

  ELİF DİZİSİ YENİ SEZON NE ZAMAN BASLIYOR VE KANAL 7 DE BASLIYACAK MI

  1. Yusuf dedi ki:

   Ne olur Elif dizisi 6.sezonda çıksın benim ailem ve akrabalarım bir tek Elif dizisini izler Biz Ailecek Elif dizisini özledik Lütfen çıksın ELİF ELİF ELİF ELİF ELİF

 91. Hatce dedi ki:

  Elif dizisinin tekrar kanal 7 oynamasını istiyoruz

 92. ERHAN ÖRKMEN dedi ki:

  Elif dizisi devam edecekmi yoksa sonamı gelindi ben ve ailem devam etmesini istiyoz devam ederse memnun oluruz saygılarımla

 93. Anonim dedi ki:

  Bitte lasst elif weiter machen denkt euch was aus aber elif muss weiter ausgestrahlt werden meine gaaanze Familie Liebt Elif man kann alles retten wenn manns will selam😊

 94. Betül nur dedi ki:

  Kanal 7 elif dizisi devam etsin lütfen

 95. Gülşah dedi ki:

  Ben elif dizisinin bitmesini istemiyorum çünkü o diziyi biz çok seviyoruz ailecek.

 96. Yakar bey dedi ki:

  KANAL 7 ELIFI SIRTINDAN VURDU İNŞALLAH BAŞKA BÜYÜK KANALDA DEVAM EDER

 97. Anonim dedi ki:

  Hic sovmen shu dizini

 98. Aynur Aydoğdu dedi ki:

  Bitmesin devam etsin çünkü severek izlediğimiz bir dizi inşallah devam ederA

 99. Gokce dedi ki:

  Bitmesin devam etsin çok severek izlediğimiz dizi ailecek

 100. Jennet dedi ki:

  Olsun 6 sezon

 101. Mesut dedi ki:

  Bence devam etmeli yusuf tekrar diziye dönmeli ancak boyle daha iyi reytingler olur yusuf gelirse severek izlerim

 102. Ahmet dedi ki:

  Elif dizisi yeni bölümü tekrardan başlasın

 103. Anonim dedi ki:

  Ben bu diziye 5 sezondan beri bakıyorum.lütfen 6.sezon da olsun.benim bakdığımdizi biterse üzülürüm .lütfen dizi bitmesin.

 104. Anonim dedi ki:

  We’re waiting for Elif sezon 6

 105. Turkan dedi ki:

  Elif dizisi devam etsin

 106. Ahmet dedi ki:

  Ben şahzen elif gibi bir dizi neden biter tekrar eylülde başlamasını istiyorum bir dizi böyle bitemez final de herkes ölüyor böyle final olmaz grenny yapım teşekkürler biz aile gibi olduk lüften devam ettirin bir başka dizi reyting aldı diye bitirmeyin bizi çok üzdünüz eylül bekliyoruz allaha emanet olun

 107. Anonim dedi ki:

  yemin oyuncuları çook soguk elif daha kaltiteliydi

 108. aslı dedi ki:

  yemine güvenmesin kanal 7 elif gibi tutmaya bilir

 109. Anonim dedi ki:

  Devam etmesini istiyorum çünkü 940 bölümünü kaçırmadan severek izledim

  1. Oğuz dedi ki:

   Ağustosta belli olur ama kadro dağılırsa çok zor Elif dizisinin başlaması..

 110. Nazli dedi ki:

  Sonu saçma bitti öldüler mi kaldılar mi belli değil bide elif ve meleği yaşlı bir adam arıyordu o kimdi anlamadım inşallah yeni sezonda olursa bunlarida anlayabilirz

 111. Sevim dedi ki:

  Bende elif dizisinin bitmesine cok uzuldum avrupada yasiyorum ve Türk aile ve kulturune uyan bir diziydi bizde devam etmesini istiyoruz cok uzuldum 😞😞😞😞

  1. Mehmet dedi ki:

   Belki Kanal 7 sürpriz yapıp yeni sezonda devam ettirir Elif dizisini..

 112. Birgül İnan dedi ki:

  Madem final yapacaktınız, evdeki hizmetçiyi göndermek yerine kanlı gömleği Rana’ya yada Meleğe ulaştırmasını ordanda polise gitmesini sağlasaydınız.cinayet aydınlanır kıymet cezasını bulur herkes mutlu olurdu

  1. Alı osman camatar dedi ki:

   Elıf bu baglamda bıtemez cunkı dıger karekterlerınde hıkayesı devam edıyor bır netıceye baglanmadı bu seyırcı aptalmı kardesım boyle ha deyınce kafana gore bıtıreceksın.

 113. Birgül İnan dedi ki:

  Alalacele,üstünkörü yapılmış bir final izledik.beklenen olmadı,Macide ölüyor ve herkes kendi aleminde,birde Elifi takip eden kimdi?ne saçma bir final oldu…Yeni sezonda devam etsinde bari bu hatalarınızı. düzeltin

 114. İsmail dedi ki:

  Öncelikle diziyi severek izliyorum. Fakat dizi bitmeden reklam veriyorsunuz ya sadece bu beni soğutuyor diziden. o final anını reklamsız bağlarsanız yeni sezonda çok güzel olur diye düşünüyorum. Bir de dizide , meleğin adını bildikleri halde konaktakiler hep serçe diye telafuz ettiler. Sonra şirketi dolandırarak hisselerin bir kısmını üzerine alan rana ile aynı şirkette çalışmaları çok saçma olmuş..Kerem mesela final bölümünde teyzesinin elinde silah varken kendini siper edecek cesareti var fakat silahı almaya çalışmamış , bi mahir gibi davranabilir , teyzesini etkisiz hale getirebilirdi..
  Ben dizinin bitmesinden yana değilim fakat süre konusunda 10-15 dakikalık bir uzunluk eklenirse güzel olur diye düşünüyorum
  Ayrıca dizinin devam edeceği kanaatindeyim çünkü , Elif’i arayan birisi çıktı final bölümünde , sonra kerem hastaneye kaldırıldı. bunların gelecek sezon için devam edeceğine dair bir ipucu olduğunu düşünüyorum aynı zamanda.

 115. Anonim dedi ki:

  Dizi bitemez böyle ben Cook severek izliyorum lütfen bitirmeyin

 116. Ayşe dedi ki:

  Tek düzenli seyrettiğim dizi. KESİNLİKLE BÖYLE bütün her şey ASKIDA BIRAKILARAK FİNAL YAPILAMAZ. En azından BİR SEZON DAHA DEVAM ETMELİ. Çoğu diziye göre Oyunculuklar taktire şayan. BENCE DİZİ DEVAM ETMELİ👍

 117. Baran dedi ki:

  İnşallah oyuncu kadrosu isabella damla güvenilir selin sezgin nevzat can nur gürkan melisa döngel özlem savaş Özge yıldırım çelik umut özkan cemre melis çınar zeynep öğren emre çaltılı
  Murat prosçiler berna keskin aysun güven emre kıvılcım gülçin tunçok dilara yüzer ve umut ölçer olur.

  1. Nergis dedi ki:

   Aynen inşallah 👍

 118. Anonim dedi ki:

  ELİF dizi gayet güzel dizi saati değişti bu yüzden reytin düştü
  ramazan ayı o saatte kimse oturup dizi izlemez tabikide
  ancak biterse çok buyuk hata olur çünkü
  ELİF dizisi seneryosu itibariyle yıllarca sürebilecek kapasitede bir dizi
  fakat saati çok geç vakit oldu bunun etkisi oldu ancak yinede bir çok diziye göre iyi izleniyor
  bu dizi seviliyor kalıplaşan bir izleyicisi var bitmesi hata olur
  çünkü
  YEMİN dizisi seneryosu hint dizilerine benziyor
  iistemeyerek evlenen insanlar v.s
  bu tarz bir dizi ancak 2 sezon sürebilir örneği daha önce görüldü hep en fazla 2 sezon sürdü
  çünkü bir yerden sonra tıkanacak şuan bile artık uyuz bir dizi oldu aksiyon 0
  yemin yeni sezonda fazla izlenmez
  elif ise her sezon ilgi çekebilir akışkan bir seneryosu var
  ELİF DİZİSİ 2020 YILINDA OLMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM
  SEVGİLİ KANAL 7 LÜTFEN ELİF DİZİSİ BİTMESİN

 119. sündüz bayındır dedi ki:

  artık elifinde meleğinde çile çekmesinden bıktık ALLAH bile bir kuluna bukadar yuk yüklemeniz bizi resmen aptal yerine koydunuz bu sezon bitmese artık asla bakmıyacağım

  1. Ömer dedi ki:

   Elif dizisi aile filmidir hiç bir bölümünü kaçırmadım devam etmesini istiyorum

   1. Sefa dedi ki:

    Elif yeni bölümleriyle tekrar başlasın yemin yayında kalsın

    1. Ömer yılmaz dedi ki:

     Elif dizi filmin devam etmesini istiyorum yemin dizi film yayında kalksın elif dizi film başlasın kanal 7. Teşekkürler

     1. Serap dedi ki:

      Elif adlı dizi film ne zaman yeni bölümler. Başlayacak hint. Filmler hepsi yayında kalkmslı elif devam etmeli sanki elifi ve meleği arayan o adam elif meleğin nesi oluyor inşallah pek yakında başlar

     2. Remzi dedi ki:

      2019 2020 elif devam etmeli hint filmleri sıkıcı elif devam etmeli

     3. yusuf ergün dedi ki:

      Elif dizisi 10 tane Yemin dizisi eder ya Elif devam etsin.