Elbet Bir Gün Oyuncuları Ne Kadar Ücret Alıyor? Telefon Modelleri

08.10.2021
626

Most Production imzalı Elbet Bir Gün dizisinin Proje tasarımını ve yönetmenliğini Gül Oğuz üstlenmiştir. Senaryosunu Yusuf Reha Alp’in kaleme aldığı, bölüm hikayesi ve trentmanını ise Funda Alp ve Didem Kaplan’ın birlikte yazdığı Elbet Bir Gün dizisinin başrollerini Şebnem Bozoklu, Burak Yamantürk ve Sinem Ünsal paylaşmaktadır. Yeni sezonda Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Elbet Bir Gün dizisinin oyuncularının bölüm başına aldığı ücret ve telefon markaları da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için çekimleri Kapadokya ve İstanbul’da gerçeklesen Elbet Bir Gün dizisinin oyuncularının ne kadar ücret aldığını ve telefon markalarını sizlerle paylaşacağız.

Elbet Bir Gün Dizisi Oyuncu Ücretleri Ve Telefon Markaları

Most Production imzalı Elbet Bir Gün dizisi Ekim ayında Fox Tv ekranlarında yayınlanacaktır. Aşk ve dram türündeki Elbet Bir Gün dizisinin yönetmen koltuğunda Gül Oğuz oturmaktadır. 2021-2022 sezonu için FoxTv de başlayan yeni dizilerden biri olan Elbet Bir Gün dizisinin oyuncularının bölüm başına aldığı ücret ve telefon markaları da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için, başrollerini Şebnem Bozoklu, Burak Yamantürk ve Sinem Ünsal’ın paylaştığı Elbet Bir Gün dizisinin başta başrol oyuncuları olmak üzere dizinin diğer oyuncularının maaşını ve telefon markalarını sizlerle paylaşacağız.

Elbet Bir Gün Dizisi Sinem Ünsal (Feride/Gizem) Maaşı Ve Telefon Markası

Elbet Bir Gün Oyuncuların Telefon ModelleriElbet Bir Gün dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz Sinem Ünsal’ın bölüm başına aldığı ücret ve telefon markasından merak edilmiştir. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Elbet Bir Gün dizisinin başrol oyuncusu Sinem Ünsal Elbet Bir Gün dizisinde bir bölüm başına 40 ile 45 tl arasında bir ücret alacaktır. Oyuncumuzun kullandığı telefonun markası ise Apple Iphone XR‘dir.

Elbet Bir Gün Dizisi Şebnem Bozuklu (Nesime) Maaşı Ve Telefon Markası

Elbet Bir Gün dizisinin başrolünde yer alan Nesime karakterine hayat veren oyuncumuz Şebnem Bozoklu’nun Elbet Bir Gün dizisinde bölüm başına ne kadar ücret aldığı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler oyuncumuz Şebnem Bozoklu’nun Elbet Bir Gün dizisinde bölüm başına ortalama 40 bin tl ücret aldığını tahmin etmekteyiz. Şebnem Bozoklu’nun kullandığı telefonun markası ise Iphone 12 Pro Max‘tır.

Elbet Bir Gün Dizisi Burak Yamantürk (Mehmet) Maaşı Ve Telefon Markası

Elbet Bir Gün Dizisi Oyuncu ÜcretleriElbet Bir Gün dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Burak Yamantürk, dizide Mehmet karakterine hayat verecektir. Burak Yamantürk’ün ElbetBir Gün dizisinde bölüm başına ne kadar ücret aldığı hakkında henüz net bir bilgi yoktur. Bizler oyuncumuz Burak Yamantürk’ün bölüm başına ortalama 40 bin tl maaş aldığını tahmin ediyoruz. Oyuncumuz Burak Yamantürk’ün telefonunun markası ise Iphone 11‘dir.

Elbet Bir Gün Dizisi Ulvi Kahyaoğlu (Serdar) Maaşı Ve Telefon Markası

Elbet Bir Gün dizisinin yardımcı karakterlerinden biri olmasına rağmen önemli roller üstlenen oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu, Elbet Bir Gün dizisinde Serdar karakterine hayat verecektir ve oyuncumuz bölüm başına ortalama 10 bin tl bir ücret alacaktır. Elbet Bir Gün dizisinde Serdar karakterine hayat veren oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu’nun kullandığı telefonun markası ise Iphone 11 Pro‘dur.

Sizler için Elbet Bir Gün dizisinin oyuncularının maaşlarını ve kullandıkları telefon markalarını açıkladık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Elbet Bir Gün Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.