El Kızı Dizisinde Oyuncuların Giydiği Kıyafetler Elbiseler

FOX TV’nin yeni dizilerinden bir diğeri olan El Kızı dizisinde yer alan oyuncularımızın canlandırmış olduğu karakterler gereği giymiş oldukları kıyafetler oldukça merak edildi. Oyuncu kadrosu ve konusu ile oldukça dikkat çeken El Kızı dizisinde yer alan karakterler giymiş oldukları kıyafetler ile göz kamaştırma ya devam ediyor. Biz de bu konumuzda El Kızı dizisinde yer alan oyuncularımızın giymiş olduğu kıyafet ve elbiseleri sizlere sunacağız.El Kızı Dizisinde Oyuncuların Giydiği Kıyafetler Elbiseler

El Kızı Dizisinde Oyuncuların Giydiği Kıyafetler Elbiseler

Oyuncu kadrosunda Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Sedef Avcı, Perihan Savaş, Çağla Şimşek, Toprak Sağlam, Macit Koper, Nur Yazar ve Münir Can Cindoruk gibi birbirinden başarılı isimleri barındıran El Kızı dizisinde kullanılan oyuncu kıyafetleri oldukça merak ediliyor. El Kızı dizisinde yer alan oyuncularımızın giymiş olduğu kıyafet ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte detaylı bir şekilde sizlere sunacağız. İşte El Kızı dizisinde yer alan oyuncularımızın giymiş olduğu kıyafet ve elbiseler..

El Kızı Dizisi Ezo’nun Kıyafetleri (Sevda Erginci)

El Kızı Dizisi Ezo'nun Kıyafetleri (Sevda Erginci)El Kızı dizisinin başrol karakteri olan Ezo karakterine Sevda Erginci hayat verecektir. Sevda Erginci’nin oyunculuk yeteneği ile harmanlanacak olan Ezo karakterini izlerken izleyiciler büyük bir keyif yaşayacaktır. Fiziği ve güzelliğiyle de oldukça dikkat çeken Ezo karakterinin El Kızı dizisinde kullanmış olduğu kıyafet ve elbiselerde izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. El Kızı dizisi Eylül ayında yayın hayatına başladığı zaman Ezo karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafet, elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon, şort, tişört, sweatshirt, ayakkabı ve takıları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız.

El Kızı Dizisi Harun Karasu’nun Kıyafetleri (İsmail Ege Şaşmaz)

El Kızı Dizisi Harun Karasu'nun Kıyafetleri (İsmail Ege Şaşmaz)El Kızı dizisinde Harun Karasu karakterine ise başarılı oyuncumuz İsmail Ege Şaşmaz hayat verecektir. El Kızı dizisindeki Harun Karasu karakterinin kullanmış olduğu kıyafetler özellikle erkek izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. El Kızı dizisi yayın hayatına başladığı zaman Harun Karasu karakterinin dizide kullanmış olduğu ceket, gömlek, pantolon, hırka, şapka, bere, atkı, mont, kaban, kravat, saat ve ayakkabı gibi kıyafet ve aksesuarları da marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte detaylı olarak sizlere sunacağız.

El Kızı Dizisi Seher (Çağla Şimşek) ve Aslı’nın (Pelinsu Çileli) Kıyafetleri

El Kızı Dizisi Seher (Çağla Şimşek) ve Aslı'nın (Pelinsu Çileli) KıyafetleriEl Kızı dizisinde Seher karakterine Çağla Şimşek hayat verirken, Aslı karakterine de Pelinsu Çileli hayat verecektir. El Kızı dizisinde kıyafetleri ile en çok merak edilen karakterlerden bir diğerleri de Seher ve Aslı karakterleri olmuştur. El Kızı dizisinde yer alacak olan Seher ve Aslı karakterinin de kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte detaylı bir şekilde sizlerin beğenisine sunmaya çalışacağız.

El Kızı dizisinde yer alan oyuncularımızın canlandırmış olduğu karakterler gereği giymiş oldukları kıyafetleri detaylı bir şekilde sizlere sunmak istedik. Sizlerin de El Kızı dizisinde yer alan karakterlerimizin kullanmış olduğu kıyafetlerden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmına oyuncu, bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte yazarak bize sorabilirsiniz. El Kızı dizisinin oyuncu kadrosunun tamamı için: El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (2021)

Etiketler