El Kızı Dizisi Songül Kimdir? Gökçe Akyıldız

10.11.2021
1.672

El Kızı Dizisi Songül Kimdir? Gökçe AkyıldızSizler için El Kızı dizisine yeni katılan Songül karakterini yakından tanıtacağız. NTC Medya imzalı El Kızı dizisi 23 Ekim 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu El Kızı dizisinin senaryosunu ise Hilal Yıldız kaleme almaktadır. Çekimleri Muğla’da devam eden El Kızı dizisine yeni katılan Songül karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan El Kızı dizisine yeni katılan Songül karakterini yakından tanıtacağız ve El Kızı dizisi Songül karakteri kimdir? El Kızı dizisi Songül karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. El Kızı dizisine yeni gelen oyuncular burada.

El Kızı Dizisi Songül Karakteri Kimdir?

El kızı dizisi Songül kimdir23 Ekim tarihinden itibaren her cumartesi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan El Kızı dizisine yeni katılan Songül karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler El Kızı dizisine yeni katılan Songül karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

El Kızı Dizisi Songül Kimdir?

El Kızı dizisine yeni katılan Songül karakterine güzel oyuncumuz Gökçe Akyıldız hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Songül karaktere kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Gökçe Akyıldız da merak edilmiştir. Bizde sizler için oyuncumuz Gökçe Akyıldız yakından tanıtacağız ve Gökçe Akyıldız kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Gökçe Akyıldız Kimdir?

29 yaşındaki oyuncumuz Gökçe Akyıldız 30 Ekim 1992 yılında Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Haliç üniversitesinden mezun olan Gökçe Akyıldız çeşitli reklam filmlerinde yer alarak oyunculuğa adım atmıştır. 2002 yılında vizyona giren Bir Tutam Baharat isimli sinema filmi ile profesyonel oyunculuğa adım atan Gökçe Akyıldız özellikle 2015-2018 yılları arasında Songül karakterine hayat verdiği Kırgın Çiçekler dizi sayesinde tanınır hale gelmiştir. Daha önce Fatih Harbiye, Bizim Okul, Kötü Yol, Hayat Devam Ediyor, Gazi, Ezo Gelin, Beşinci Boyut, Zeynep, Büyük Buluşma gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Akif dizisiyle geçmiştir.

Gökçe Akyıldız Yer Aldığı Diziler

2003 Büyümüş De Küçülmüş- Gizem
2003 Çınaraltı- Gökçe
2004 Büyük Buluşma- Selcan
2004 Sahra- Lara
2005 Zeynep- Tülin
2005 Beşinci Boyut- Başak
2006 Ezo Gelin- Tekgül
2007 Parmaklıklar Ardında- Birsen Mutlu
2008 Gazi- Berçem
2008 Kollama- Nurbanu Yılmaz
2011 Hayat Devam Ediyor- Zozan Fırat
2012 Kötü Yok- Canan
2013 Bizim Okul- Gülbahar
2014 Fatih Harbiye- Aslı
2015-2018 Kırgın Çiçekler- Songül Celen Ertürk
2021 Akif- Cemile
2021 El Kızı- Songül

Gökçe Akyıldız Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Songül karakteri ile ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Gökçe Akyıldız sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 116 gönderisi ve 3 buçuk milyon takipçisi vardır. Gökçe Akyıldız’ın resmi instagram hesabı: @akyldzgkce

Gökçe Akyıldız Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Gökçe Akyıldız’ın hayatında birini olup olmadığı da merak edilmiştir. 29 yaşındaki oyuncumuz Gökçe Akyıldız bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Mustafa Özyurt ile 1 Temmuz 2017 yılında dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliğinden Ömer Aslan isminde bir oğlu olmuştur. Ancak ikili anlaşılmamış ve 2020 yılında yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Gökçe Akyıldız’ın şimdilerde ise hayatında bilen biri yoktur.

El Kızı Dizisi Songül – Songül Akyıldız Kıyafetleri

Bugüne kadar oldukça başarılı projeler de boy gösteren oyuncumuz Songül Akyıldız yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncunun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Gökçe Akyıldız’ın özel hayatında ve El Kızı dizisinde giydiği etek, hırka, kazak, mont, kaban, tişört, ceket, gömlek, elbise, pantolon, ayakkabı iyi bütün kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için El Kızı dizisine yeni katılan Songül karakterini ve Songül karakterini canlandıran oyuncumuz Gökçe Akyıldız’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Serdar yurt dedi ki:

    Mükemmel bir karakter. Tanımak isterdim.