El Kızı Dizisi Seher Kimdir? Çağla Şimşek

11.08.2021
142

Bu konumuzda sizler için El Kızı Dizisi Seher Kimdir? SORUSUNA YANIT VERECEĞİZ. El Kızı dizisine yeni katılan Seher karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği El Kızı dizisi dizisinin yönetmen koltuğunda Feride Kaytan oturacaktır. Başrollerini İsmail Ege Şaşmaz ve Sevda Erginci’nin paylaşacağı El Kızı dizisi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı El Kızı dizisine yeni katılan Seher karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda çekimleri Muğla ve çevresinde gerçekleşecek olan El Kızı dizine yeni katılan Seher karakterini daha yakından tanıtacağız ve El Kızı dizisi Seher kimdir? El Kızı dizisi Seher karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

El Kızı Dizisi Seher Karakteri Kimdir?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan El Kızı dizisinde yeni katılan Seher karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler El Kızı dizisine yeni katılan Seher karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız. El Kızı Dizisi Seher Kimdir? sorusuyla başlayalım.El Kızı Dizisi Seher rolü karakteri

El Kızı Dizisi Seher Kimdir?

El Kızı dizisinde Seher karakterini, en son Kardeşlerim dizisi ile ekranlarda gördüğümüz genç oyuncumuz Çağla Şimşek canlandıracaktır. Izleyiciler tarafından Seher karakteri kadar bu karaktere hayat verecek olan genç oyuncumuz Çağla Şimşek de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda El Kızı dizisi ile yeni anlaşma sağlayan oyuncumuz Çağla Şimşek’i daha yakından tanıtacağız ve Çağla Şimşek kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Çağla Şimşek Kimdir?

19 yaşındaki genç oyuncumuz, 1 Ağustos 2002 yılında İstanbul Çekmeköy’de dünyaya gelmiştir. Baba tarafı Samsunlu anne tarafı ise Gümüşhaneli olan Çağla Şimşek, yolda giderken başarılı oyuncu Osman Yağmurdereli’nin kendisini fark etmesi ve annesine kartını vermesi üzerine sektöre adım atmıştır. Kamera karşısına ilk defa 5 yaşında, Elveda Derken isimli dizi ile geçen ve biz de hayat verdiğin Naz karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Kırmızı Işık isimli dizide yer almıştır.Çağla Şimşek El Kızı Dizisinde Seher rolünde

Kariyerindeki asıl çıkışı 2012-2015 yılları arasında başrolü oynadığı ve Zehra Kara karakterine hayat verdiği Küçük Gelin dizisi sayesinde yakalayan oyuncumuz, henüz 12 yaşındayken bu dizideki performansı sayesinde Medya Etik Ödüllerine sahip olmuştur. Daha önce Vay Arkadaş, Çeşme, Kayıp Prenses, Ferhat ile Şirin Ölümsüz Aşk, Nisvan Tarihe Adını Yazdıran Kadınlar, Cuma’ya Kalsa, Hayat Devam Ediyor, Elif gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Ayşe karakterine hayat verdiği Kardeşlerim dizisiyle geçmiştir.

Çağla Şimşek Yer Aldığı Diziler

2017 Elveda Derken – Naz
2008 Kırmızı Işık – Merve
2008-2009 Kayıp Prenses – Duru
2010 Cuma’ya Kalsa – Çağla
2011-2013 Hayat Devam Ediyor – Lavin Bakırcı
2013-2015 Küçük Gelin – Zehra Kara Kirman
2017 Elif – Reyhan
2021 Kardeşlerim – Ayşe Kaya
2021 El Kızı – Seher

Çağla Şimşek Resmi Instagram Hesabı

El Kızı Dizisi Seher KimdirBu sezon El Kızı dizisi ile ekranlarda göreceğimiz genç oyuncumuz Çağla Şimşek sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun instagram da 128 gönderisi ve yaklaşık 2 milyon takipçisi vardır. Çağla Şimşek’in resmi instagram hesabı: @caglasimsek1

Çağla Şimşek Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Geçtiğimiz günlerde 19 yaşına giren genç oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi yoktur ve Çağla Şimşek bir dergiye verdiği röportajda hayatında birinin olmadığını belirtmiştir.

El Kızı Dizisi Seher – Çağla Şimşek Kıyafetleri

Yaşına rağmen oldukça başarılı işlere imza atan genç oyuncumuz Çağla Şimşek sadece yeteneği ile değil güzelliğiyle de dikkat çeken isimlerden biridir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Çağla Şimşek’in özel hayatında ve El Kızı dizisinde giydiği etek, pantolon, tayt, şort, tişört, gömlek, kazak, ceket, kaban, hırka, elbise, tulum, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için El Kızı dizisine yeni katılan Seher karakterini ve bu karakteri canlandıracak olan güzel oyuncumuz Çağla Şimşek’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. El Kızı Dizisi Seher Kimdir? sorusuna yanıt verdik. El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.