El Kızı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanları Neresi

27.08.2021
349

Bu konumuzda El Kızı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanları Neresi konusunu yazacağız. El Kızı dizisinin nerede çekildiğini ve El Kızı dizisinin çekimlerinde hangi mekanların kullanıldığını sizlerle paylaşacağız. Yapımını NTC Medya’nın üstlendiği El Kızı dizisinin yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp üstlenmiştir. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan El Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda ise Feride Kaytan oturmaktadır.

El Kızı dizisinin çekildiği konak mekan neresiEl Kızı Dizisi Nerede Hangi Konakta çekiliyor? Büyük ilgi görmesi beklenilen El Kızı dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra, El Kızı dizisinin nerede çekildiği de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Eylül ayında yayın hayatına başlayacak olan El Kızı dizisinin nerede çekildiğini ve El Kızı dizisinin çekimlerinde hangi mekanların kullanıldığını sizlerle paylaşacağız.

El Kızı Dizisi Nerede Çekiliyor?

El kızı dizisi Koca Mustafendi İlkokulu neredeEl kızı dizisi Koca Mustafendi İlkokulu nerede? Koca Mustafendi İlkokulu El Kızı dizisinin çekim yerlerinden birisi oldu. Muğla ilimizin Menteşe ilçesinde bulunan Koca Mustafendi İlkokulu önünde ve içinde yapılan çekimler ileriki bölümlerde de ekrana gelmeye devam edecek.

El Kızı Dizisi Bozdağlı Çiftliği Nerede?

El kızı dizisi hangi il ilçe deniz sahili neredeEl Kızı Dizisinde en merak edilen yerlerin başında Bozdağlı Çiftliği geliyor. El Kızı Dizisi Bozdağlı Çiftliği Nerede?, El Kızı Dizisi Bozdağlı konağı neresi gibi sorular çok sorulacak görünüyor. Dizide geçen Bozdağlı konağı ve çiftliği Muğla ilimizin Menteşe ilçesindeki özel bir konaktır. Dizi için kiralanan konak ve çiftlik oldukça görkemli görünüyor. El kızı dizisi hangi il ilçe deniz sahili nerede sorusuna böylelikle Muğla ili ve ilçeleri cevabını yeniden söyleyelim.

El Kızı Dizisi hangi il ilçede çekiliyorBaşrollerini Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz ve Perihan Savaş’ın paylaştığı El Kızı dizisi Eylül ayında Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Dram ve aşk türündeki El Kızı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde sosyal medyada da oldukça ses getirmiştir. Fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan El Kızı dizisinin nerede çekildiği de izleyiciler tarafından merak edilmiş ve araştırılmıştır. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizilerinden biri olan El Kızı dizisinin çekimleri, Ege’nin incisi olarak adlandırılan şehrimiz Muğla’da başlamıştır. El Kızı dizinin çekimleri Muğla ilinin birçok ilçesinde gerçekleşecektir. El Kızı dizisinin çekimleri, Marmaris, Köyceğiz, Gökova Körfezi gibi birçok ilçede gerçekleşecek olsa da dizinin çekimlerinde özellikle Muğla’nın Ula ilçesi kullanılacaktır.El Kızı dizisinin çekildiği ev nerede

El Kızı Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

Küçük yaşta öksüz kalan Ezo isimli bir genç kızın acı dolu hayat hikayesini konu edinen El Kızı dizisi Fox TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı El Kızı dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Merakla beklenen El Kızı dizisinin çekimleri Muğla’da devam etmektedir. Çekimleri Türkiye’nin en kalabalık yirmi dördüncü şehri olan Muğla’da devam eden El Kızı dizisinde Muğla’nın birçok ilçesi kullanacak olsa da, asıl hikaye Ula ilçesinde geçecektir. Yani El Kızı dizisinin çekimleri, Muğla’nın Ula ilçesi ve çevresinde gerçekleşecektir.El Kızı Dizisi çekim yerleri mekanları

El Kızı Dizisi Çekim Mekanları

Oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, Çağla Şimşek, Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Perihan Savaş, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli, Macit Koper, Nur Yazar, Mesut Kaytan, Beyza Dolu, Açalya Öztürk, Zeynep Ülsever, Can Büyükaltay gibi başarılı isimlerin yer aldığı El Kızı dizisinin çekim mekanları da merak edilmiştir. Eylül ayında yayın hayatına başlayacak olan El Kızı dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde Muğla ilinde başlamıştır. NTC Medya imzalı El Kızı dizisinin çekimlerinde Muğla ilinin, Yatağan, Seydikemer, Köyceğiz Kavaklıdere, Marmaris gibi birçok ilçesi kullanılacak olsa da El Kızı dizisinin de anlatılan asıl hikaye Muğla’nın Ula ilçesinde gerçekleşecektir. İşte El kızı dizisinin çekildiği Ula ilçesi sahili..El kızı dizisi Ula ilçesi Fethiye ölüdenizde çekiliyor

El Kızı Dizisi Çekim Yerleri

Tanıtım fragmanı sadece 2 gün içinde, 335 bin kişi tarafından izlenen El Kızı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde büyük ilgi görmüştür. Dram ve aşk türündeki El Kızı dizinin yönetmenliğini ise Feride Kaytan üstlenmiştir. Sosyal medyada da büyük ses getiren El Kızı dizisini heyecanla bekleyen izleyiciler tarafından, El Kızı dizisinin çekim yerleri de merak edilmiştir. El Kızı dizisinin çekimleri Muğla ilinde başlamıştır ve dizinin çekimleri burada devam edecektir. El Kızı dizisinin çekimlerin de özellikle Muğla’nın Ula ilçesi kullanılacaktır. Asıl hikaye Ula ilçesinde geçsede, dizinin çekimlerinde Ula ilçesinin çevresinde ki bölgelerde kullanılacaktır. Yani El Kızı dizisinin çekimleri Muğla’nın Ula ilçesi başta olmak üzere, Muğla’nın birçok ilçesinde gerçekleşecektir.

El Kızı Dizisi Nerede ÇekiliyorBu konumuzda sizler için Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan El Kızı dizisinin nerede çekildiğini ve El Kızı dizisinin çekimlerinde hangi mekanların kullanıldığını sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. El Kızı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanları Neresi hakkında detayları sizlerle paylaştık. El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

El Kızı Dizisi tanıtım fragmanı

YORUMLAR

  1. Semra dedi ki:

    Merhaba, El kizi dizide 11 Bölümde Marmariste bi Hotele gidiyorlar orda yemek yiyorlar orasi neresi bilen varmi ?