El Kızı Dizisi Harun Karasu Kimdir? İsmail Ege Şaşmaz

31.07.2021
754

Bu konumuzda sizler için El Kızı dizisinin başrolünde yer alan Harun Karasu karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını NTV Medya’nın üstlendiği El Kızı dizisi önümüzdeki günlerde Fox Tv ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu El Kızı dizisinin senaryosunu ise Hilal Yıldız kaleme almaktadır. Çekimleri Muğla ve çevresinde gerçekleşecek olan El Kızı dizisinin erkek başrol oyuncusu belli olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda El Kızı dizisinin başrolünde yer alan Harun Karasu karakterini daha yakından tanıtacağız ve El Kızı dizisi Harun Karasu kimdir? El kızı dizisi Harun Karasu karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

El Kızı Dizisi Harun Karasu Karakteri Kimdir?

El Kızı Dizisi Harun Karasu KimdirFox Tv’de yayınlanacak olan El Kızı dizisinin başrolünde yer alan Harun Karasu karakteri, Ezo karakteriyle partnerdir. Çocuk yaşta öksüz kalan Ezo, hayalindeki aileyi Harun Karasu ile kuracağı inanmıştır ve El Kızı dizisinde de bunlar anlatılacaktır. Bizler Harun Karasu karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

El Kızı Dizisinin Harun Karasu Kimdir?

Merakla beklenen El Kızı dizisinin başrolünde yer alan Harun Karasu karakterine yakışıklı oyuncumuz İsmail Ege Şaşmaz hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Harun Karasu karakterine hayat veren oyuncumuz İsmail Ege Şaşmaz’ı daha yakından tanıtacağız ve İsmail Ege Şaşmaz kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

İsmail Ege Şaşmaz Kimdir?

İsmail Ege Şaşmaz, El Kızı dizisinin başrolünde yer alıyor. 27 yaşındaki oyuncumuz 25 Kasım 1993 yılında memleketi Manisa’da dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini Manisa Belediyesi Liseler Arası Tiyatro yarışmasına katılarak yaşayan İsmail Ege Şaşmaz, kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisi ile geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen dizide başrol oyuncu olarak yer alan İsmail Ege Şaşmaz, dizi bittikten sonra birçok markanın reklam filminde yer almıştır ve ertesi yıl Günebakan ve Serçe Sarayı isimli dizilerde de boy göstermiştir. Yakışıklı oyuncumuz İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşi, Aytaç Şaşmaz da abisi gibi oyuncudur. Daha önce Aşk Yalanı Sever, Aşk Laftan Anlamaz, Lise Devriyesi, Mehmetçik Kut’ül Amare, Sen Çal Kapımı gibi başarılı dizilerde yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Faysal karakterine hayat verdiği Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ile geçmiştir.

İsmail Ege Şaşmaz Yer Aldığı Diziler

2013 – 2014 Güneşi Beklerken (Barış)
2015 Günebakan (Rüzgar)
2015 Serçe Sarayı (Tolga)
2016 Aşk yalanı Sever (Serdar)
2016 Aşk Laftan Anlamaz (İbrahim)
2017 Lise Devriyesi (Fırat Soyer)
2018 – 2019 Mehmetçik Kut’ül Amare (Mehmet)
2020 Sen Çal Kapımı (Kaan Karadağ)
2020 – 2021 Uyanış Büyük Selçuklu (Faysal)
2021 El Kızı (Harun Karasu)

İsmail Ege Şaşmaz Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon El Kızı dizisiyle ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz İsmail Ege Şaşmaz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 262 gönderisi ve 2,4 milyon takipçisi vardır. İsmail Ege Şaşmaz’ın resmi instagram hesabı: @ismailegesasmaz

İsmail Ege Şaşmaz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

İsmail Ege Şaşmaz El Kızı Dizisinde Harun Karasu rolünde27 yaşında ki yakışıklı oyuncumuz İsmail Ege Şaşmaz, 11 ağustos 2020 tarihinde, uzun yıllardır sevgili olduğu influcer Hande Ünal ile nişanlanmıştır. Çift 7 Temmuz 2021 tarihinde İsmail Ege Şaşmaz’ın memleketi Manisa da dünya evine girmiştir.

El Kızı Harun Karasu – İsmail Ege Şaşmaz Kıyafetleri

Bu sezon El Kızı dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz İsmail Ege Şaşmaz, sadece yeteneği ile değil yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Yakışıklı oyuncumuzun, giydiği kıyafetler de sevenleri tarafından merak konusu olmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz İsmail Ege Şaşmaz’ın özel hayatında ve El Kızı dizisinde giydiği pantolon, gömlek, tişört, kazak, ceket, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için El Kızı dizisinin başrolünde yer alan Harun Karasu karakterini ve Harun Karasu karakterini canlandıran yakışıklı oyuncumuz İsmail Ege Şaşmaz’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. El Kızı Dizisi oyuncu kadrosu konumuz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.