El Kızı Dizisi Ezo Kimdir? Önceki Dizileri (Sevda Erginci)

NTC Medya imzalı El Kızı dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu El Kızı dizisinin çekimleri bayramdan sonra Muğla’da başlayacaktır. Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı El Kızı dizisinin başrolünde yer alan Ezo karakteride izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda El Kızı dizisinin başrolünde yer alan Ezo karakterini daha yakından tanıtacağız ve El Kızı dizisi Ezo kimdir? El Kızı dizisi Ezo karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

El Kızı Dizisi Ezo Karakteri Kimdir?

El Kızı Dizisi Ezo KimdirFox Tv’de izleyici karşısına çıkacak olan El Kızı dizinin başrolünde yer alan Ezo karakteri, çocuk yaşta öksüz kalmış ve zorluklarla tek başına mücadele etmiş biridir. El Kızı dizinde de Ezo’nun etkileyici hikayesi anlatılacaktır. El Kızı dizisi oyuncu kadrosu konusu hakkında bilgiler burada.

El Kızı Dizisi Ezo Kimdir?

El Kızı dizisinin başrolünde yer alan Ezo karakterine güzel oyuncumuz Sevda Erginci hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Ezo karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Sevda Erginci’de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda El Kızı dizisinin başrol oyuncusu Sevda Erginci’yi daha yakından tanıtacağız ve Sevda Erginci kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sevda Erginci Kimdir?

El Kızı dizisinin başrolünde yer alan Sevda Erginci, 3 Ekim 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Koyu Kırmızı dizisiyle geçen güzel oyuncumuz dizide hayat verdiği Ayşe karakteri ile büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Veda dizisinde boy göstermiştir. Karagül dizisinde 3 sezon boyunca Ayşe karakterini canlandıran Sevda Erginci kariyerindeki asıl çıkışı, 2016-2017 yılları arasında ilk defa başrol olarak yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisi sayesinde yakalamıştır. 27 yaşındaki güzel oyuncumuz daha önce Uzaklarda Arama, Ver Elini Aşk, Yasak Elma, Sevgili Geçmiş gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Sadece ülkemizde değil Kıbrıs’ta düzenlenen yarışmalarda da, halkın kullandığı oylarla en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen Sevda Erginci kamera karşısına en son 2021 yılında Uyanış: Büyük Selçuklu dizisiyle geçmiştir.

Sevda Erginci Yer Aldığı Diziler

2021 –El Kızı (Ezo)
2020 / 2021 –Uyanış: Büyük Selçuklu (Turna)
2019 –Sevgili Geçmiş (İpek)
2018 / 2019 –Yasak Elma (Zeynep)
2017 –Ver Elini Aşk (Ayperi)
2016 / 2017 –Hayat Bazen Tatlıdır (Sevda)
2013 / 2015 –Karagül (Ayşe)
2012 –Veda (Lamia)
2012 –Koyu Kırmızı (Ayşe)

Sevda Erginci Resmi İnstagram Hesabı

El Kızı Dizisi Ezo Karakteri Sevda ErginciBu sezon Ezo karakteriyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Sevda Erginci sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi intagram hesabından yer aldığı projelerle ve özel hayatı ile ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 127 gönderisi ve 1.6 milyon takipçisi vardır. Sevda Erginci’nin resmi instagram hesabı: @sevdaerginci

Sevda Erginci Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

27 yaşındaki güzel oyuncumuz Sevda Erginci henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz geçtiğimiz aylarda meslektaşı Yılmaz Kunt ile Belgrad Ormanı’nda yürüyüş yaparken görüntülenmiştir. İkili daha sonra verdiği röportajda, her şeyin güzel ilerlediğini ve mutlu birliktelikleri olduğunu söylemiştir.

El Kızı Dizisi Ezo – Sevda Erginci Kıyafetleri

Bugüne kadar oldukça başarılı projelerde boy gösteren oyuncumuz Sevda Erginci sadece yeteneğiyle değil güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken isimlerden biridir. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri, onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Sevda Erginci’nin özel hayatında ve El Kızı dizisinde giydiği etek, elbise, ceket, tulum, gömlek, tişört, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için El Kızı dizisinin başrolünde yer alan Ezo karakterini ve Ezo karakterine hayat veren oyuncumuz Sevda Erginci’yi yakından tanıdık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: