El Kızı Dizisi Aslı Kimdir? Pelinsu Çileli

12.08.2021
216

Bu konumuzda sizler için El Kızı Dizisi Aslı Kimdir? Pelinsu Çileli hakkında bilgiler verilecek. El Kızı dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Aslı karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği El Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Feride Kaytan oturmaktadır. Senaryosunu ise Hilal Yıldız, Nazlı Sunlu ve Yekta Torun üçlüsünden Kaleme aldığı drama türündeki El Kızı dizisinin başrolünü Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz paylaşmaktadır.

El Kızı Dizisi Aslı KimdirÇekimleri önümüzdeki günlerde Muğla’da başlayacak olan El Kızı dizisine yeni katılan Aslı karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda El Kızı dizisine yeni katılan Aslı karakterini yakından tanıtacağız ve El Kızı dizisi Aslı kimdir? El Kızı dizisi Aslı karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

El Kızı Dizisi Aslı Karakteri Kimdir?

El Kızı dizisine yeni katılan Aslı karakterine son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Pelinsu Çileli hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Aslı karakteri kadar bu karaktere hayat veren genç oyuncumuz Pelinsu Çileli de merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda El Kızı dizisinde Aslı karakterini canlandıracak olan güzel oyuncumuz Pelinsu Çileli’yi daha yakından tanıtacağız ve Pelinsu Çileli kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Pelinsu Çileli Kimdir?

24 yaşındaki güzel oyuncumuz Pelinsu Çileli 1997 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitiminde Anadolu Üniversitesi’nde tamamlayan oyuncumuz 2018 yılında Star TV’de yayınlanan Geleceğin Starı isimli yarışma programına katılmıştır. Geleceğin Starı yarışma programında ki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncumuz, Haldun Dormen ve Göksel Kortay Sahne Tozu Tiyatrosu’nda 4 yıllık bir eğitim almıştır. Bugüne kadar birçok skeç, oyun ve müzikalde yer alan Pelinsu Çileli’nin profesyonel olarak yer aldığı ilk dizisi 2 sezon boyunca Pınar Fırıncıoğlu karakterine hayat verdiği Ağlama Anne dizisidir. 2019 yılında vizyona giren Akıllara Seza isimli sinema filminde boy gösteren oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Ada Masalı dizisiyle geçmiştir ve güzel oyuncumuz önümüzdeki günlerde El Kızı dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Pelinsu Çileli Yer Aldığı Diziler

2018 – 2019 Ağlama Anne (Pınar Fırıncıoğlu)
2021 Ada Masalı (Eylül)
2021 El Kızı (Aslı)Pelinsu Çileli El kızı dizisinde

Pelinsu Çileli Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon El Kızı dizisinde hayat vereceği Aslı karakteri ile ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Pelinsu Çileli sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Pelinsu Çileli’nin instagram da 45 gönderisi ve 5 binden fazla takipçisi vardır. Pelinsu Çileli’nin resmi ınstagram hesabı: @pelinsucileli

Pelinsu Çileli Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

24 yaşındaki güzel oyuncumuz Pelinsu Çileli henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Yani güzel oyuncumuz Pelinsu Çileli’nin bilinen bir sevgilisi yoktur.

El Kızı Dizisi Seher – Pelinsu Çileli Kıyafetleri Elbiseleri

Bu sezon El Kızı dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Pelinsu Çileli sadece yeteneğiyle değil güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz giydiği kıyafetler de merak konusu olmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Pelinsu Çileli’nin özel hayatında ve El Kızı dizisinde giydiği etek, pantolon, şort, tulum, tişört, kazak, hırka, ceket, mont, kaban, yelek, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için El Kızı dizisine yeni katılan Seher karakterini ve bu karaktere hayat veren güzel oyuncumuz Pelinsu Çileli’yi yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. El Kızı Dizisi Aslı Kimdir? konumuz bu kadar, El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da bekleriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.