Ekin Koç Yeni Dizisi (2023-2024) Nedir, Kiminle Hangi Dizide Başrolde?

Bazı oyuncular çok sevilir ve tutulur. O oyunculardan birisi de Ekin Koç. Merak ettiğiniz Ekin Koç 2023-2024 Yeni Sezonda yeni bir dizide oynayacak mı, oynayacak ise hangi Dizide kiminle baş rolde Oynayacak? Ekin Koç yeni dizisinin konusu hakkında ve Ekin Koç ile merak edilen son bilgileri oyuncunun yeni rol alacağı projeler hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle Dizioyuncu.Com sayfamıza hoş geldiniz.

Güncelleme: Ekin Koç son olarak Üç Kuruş dizisinde rol aldı. 2022 yayın döneminde önceki sezon oyunculuğunu yaptığı Kuruluş Osman dizisinde rol alacak. Kuruluş Osman dizisinde önemli bir oyuncu olan Ekin Koç dizinin yayın hayatı boyunca Kuruluş Osman’da devam edecektir.

Ekin Koç hakkında düşüncelerimizi aktaralım ilk önce. Bazı oyuncular gerçekten şanslı oluyor. Daha önce rol aldığı dizilerde oldukça sevilip ilgi gören oyunculardan birisi olan Ekin Koç gerçekten de bir çok fan kitlesi bulunan başarılı bir oyuncu. Yeni dizisi ya da oynayacağı film merak edilen bir oyuncu. Ekin Koç hayran kitlelerinin sinemaya bilet bulup topluca izlemek için gittikleri bir oyuncu.. Kısacası sevilen sayılan ve değer gören bir oyuncu olan Ekin Koç.

Ekin Koç Yeni Dizisinde kiminle başrolde oynayacak

Ekin Koç Yeni Dizisi (2023-2024) Nedir Bilgiler:

Ekin Koç en son oynadığı Hayat Sırları dizisinde karşımıza çıkmış ama onu tüm Türkiye’nin tanıdığı bildiği bir isim haline getiren Fox tv ekranlarında yayınlanmış bir dizi olan Sana bir Sır vereceğim dizisi olmuştur. Bir çok dizi ile ekranda olan ancak Demet Özdemir ile oynadığı ve uzun süre devam eden Sana bir Sır vereceğim dizisi çok sevilip tutulmuş ve o dizinin tarzında gizemli ve romantik yeni dizi beklentileri çıkmıştı ortaya. Sevilen oyuncunun fan sayfaları Hayat Sırları ile oldukça sevinseler de dizi kısa sürünce hüsran yaşadılar.

Ekin Koç Yeni Dizisi (2019-2020) Nedir

Geçtiğimiz sezon Sana bir Sır vereceğim dizisinin ardından Ekin Koç’un en popüler olduğu ve ön plana çıktığı Şampiyon filmi sinema severlere sunuldu. Bizim İçin Şampiyon filminde bir jokeyi canlandıran ve Bold Pilot isimli atıyla duygusal anlar yaşayan ve gerçek bir hikayeden esinlenip beyaz perdeye aktarılan Bizim İçin Şampiyon filmiyle oldukça başarılı bir rol çıkaran Ekin Koç bu sezonun en çok konuşulan dizi oyuncularından birisi oldu.

Sosyal medya da oldukça fazla sayıda hayran kitlesi bulunan Ekin Koç İnstagram ve Twitter gibi alanlarda hayranları ile paylaşımlarda bulunuyor ve resimleri oldukça beğeni topluyor. Benim Adım Gültepe ve Hayat Sırları dizilerinden sonra hangi dizi de oynayacak? Yeni bir dizi projesi var mı, Ekin Koç 2023-2024 de herhangi bir film projesi var mı diye merak ediliyor?

Aldığımız duyumlara göre en son oynadığı ve baş rollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü gibi isimlerin yer aldığı Hayat Sırları dizisinin erken final yapmasından dolayı oldukça üzgün olan Ekin Koç bir süre ekrana ara verip dinlendikten sonra 2018 yılında Bizim İçin Şampiyon sinema filmiyle muhteşem bir dönüş yapmıştı. Bizim İçin Şampiyon’dan sonra yeni bir dizi yada film hazırlığı var mı yeni sezonda hangi dizide veya film de rol alacak diye merak eden büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ekin Koç ile ilgili yakında yeni bir dizi haberi çıkacağını düşünüyoruz.

Ekin Koç Yeni Dizi projesi nedir kiminle başrolde oynayacak

Ekin Koç 2023-2024 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Kuruluş Osman dizisinde rol alacak Ekin Koç 2023-2024 sezonunda. Daha önce bir çok yapımda rol alan ve oynadığı dizi ve filmler ile adından sıkça söz ettiren Ekin Koç gibi bir oyuncunun ekrandan daha fazla uzak kalması düşünülemez. Büyük ihtimalle 2023-2024 yeni sezonunda hatta daha iddialı yazmak gerekirse 2023 eylül ayında yeni bir dizi projesinde Ekin Koç’u yeni bir dizi de baş rolde görebiliriz. Daha önceki dizilerini merak edenler için hemen yazalım buraya.

Ekin Koç’un oynadığı dizi ve filmler:

Bizim İçin Şampiyon filmi
Hayat Sırları
Muhteşem Yüzyıl Kösem
Benim Adım Gültepe
Sana Bir Sır Vereceğim

Ekin Koç yeni dizi projesi hakkında bilgiler

Ekin Koç 2023-2024 yeni sezonda elbette ajansı tarafından yeni bir dizide veya son filmi Şampiyon gibi ses getirecek bir yapımla yine ekranda göreceğiz ancak oyuncunun daha önceki Hayat Sırları dizisinde olduğu gibi erken finale kurban gitmemek için yapımcıların bu sefer daha dikkatli davranarak Ekin Koç ile daha uyumlu bir bayan oyuncunun başrol olması bekleniyor. Ekin Koç ile Demet Özdemir daha önce birlikte oynadıkları Sana Bir Sır Vereceğim dizisi çok tutulmuş ve uzun süre devam etmişti bu dizi. Ekin Koç ile Demet Özdemir yeni bir dizi ile neden yeniden bir araya gelmesinler ki?

Erkenci Kuş dizisinde Can Yaman ile birlikte rol alan başarılı oyuncu Demet Özdemir Erkenci Kuş dizisinden sonra yeni bir dizi ile anlaşma yaparsa belki Ekin Koç ile birlikte rol alır. Demet Özdemir ile Ekin Koç belki yeni sezonda 2023-2024 sezonunda aynı diziye başrol oynarlar. Sizde Ekin Koç ve Demet Özdemir’in başrolde olduğu bir dizi izlemek ister misiniz? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Ekin Koç 2019-2020 yeni sezon dizisi nedir

EKİN KOÇ KİMDİR NERELİ VE KAÇ YAŞINDA

Ekranların sevilen ve aranan isimlerinden birisi olan Ekin Koç 21 Haziran 1992 tarihinde Antalya ilimizde doğmuştur.  Lise eğitimini Antalya’da tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümünde eğitimine devam etmiştir. Üniversite yıllarında tiyatro kulübü ile başlayan oyunculuk merakı Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimleri almasıyla devam etmiştir. Dizi Oyuncusu olarak ilk kez 2013’de Fox tv de ekrana gelen Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide Demet Özdemir ile birlikte yer aldı.

2014 yılında Show tv de ekrana gelen Benim Adım Gültepe isimli dizi reytingleri düşük olunca fazla uzun sürmedi. 2015’te Ekin Koç, Neslihan Atagül ile baş rolleri paylaştığı Senden Bana Kalan filminde rol aldı. Ekin Koç daha sonra bir dönem dizisi olan ve Kasım 2015’te katıldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol almış ve Ahmed karakterini canlandırmıştır. Ardından kariyerine Hazar Ergüçlü ile baş rollerde oynadığı Hayat Sırları dizisi ile devam etti. Ancak bu dizide kısa ömürlü oldu. 2018 de ise Ay yapım öncülüğünde Farah Zeynep Abdullah ile baş rolü paylaştığı Bizim İçin Şampiyon filmi ile Ekin Koç adını sıkça duyduk.

Ekin Koç yeni dizide Demet Özdemir ile mi oynayacak 2019

2023-2024 yeni sezonda Ekin Koç yeni bir dizide veya filmde rol alacak mı oynayacak mı oldukça merak edilirken sevilen oyuncunun Şampiyon filmindeki başarılı oyunculuğunun ardından kesinlikle yapımcıların gözdesi olduğu ancak uygun bir senaryo ve iyi bir eküri ile yeni bir dizide olacağı ve 2023 yada 2024 de yeni diziye başlayacağı belirtiliyor.

2023-2024 yeni sezonda Ekin Koç’tan yeni dizi beklentimiz var. Sizlerde Ekin Koç ile ilgili yeni bir dizide kiminle başrol oynayacağını tahmin ediyorsunuz ya da kiminle birlikte yeni dizi çekmesini istersiniz Ekin Koç‘un? Bu konu hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2019

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Ekin Koç Yeni Dizisi (2023-2024) Nedir, Kiminle Hangi Dizide Başrolde? (15 Yorum)

 1. Demet özdemir ve ekin koc aynı dizide yeniden oynasınlar aynı oyuncular yeniden bir araya gelsinler bir sir verecegim yeniden oynasınlar küçüklük ve buyukluk

 2. Lütfen demet özdemir ve ekin koc yeniden aynı dizide oynasin sana bir sir vereceğimde

 3. Birbirlerine en çok yakışan ünlü
  Demet Özdemir❤️Ekin koç
  Çoooooooooooooooooooook yakışıyorlar

 4. bence tekrar sbsv dizisine devam etmeliler yeni bir diziye değil. ben savaşı leventi meltemi kısacası aynı oyuncuları istyorum yeni bir dizide demet özdemir ile farklı bir dizide oynamasını diğil ayrıca final olan diziler tekrar başlamayacak diye birşey yok. atıyorum arka sokaklar , çocuklar duymasın bu dizilerde final oldu hemde kaç defa ama biraz zaman geçtikten sonra devam ettirdiler. bence sbsv dizisi tekrar başlmalı kessinlikle.

 5. kesinlikle demet Özdemirle oynaması ve lütfen sana bir sır vereceğimdeki gibi özel güçler olsun sana bir sır vereceğim devam etseydi aylinin oradan kurtulup kurtulmayacağı çok heyecanlı olurdu benim fikrim bu

 6. Umarim olur çünkü ekin koç ile demet özdemir beraber çok uyumlular sana bir sir vereceğim konusuna benzer bir dizi olursada mükemmel olur demet özdemir ile ekin koç sana bir sır vereceğimdeki mükemmel hallerini göstermeliler

 7. Ekin ADA dizisinde baş rolde oynayacak diye okumuştum.Acaba o dizide oynayacakmı.Ben Hazr Motan partner olmasını çok isterdim.ADMİN Pelin Karahanın yeni dizisi varmı.O konu hakkında bir şeyler paylaş

 8. Yani bence sana bir sır vereceğim harika Bi diziydi ekin koç ve demet özdemir de çok uyumlu bu yüzden yine birlikte Bi rol alırlarsa çoook sevinirim