EGO Erken Final mi Yapacak, 2. Sezon Devam Edecek mi?

11.04.2023
3.711

Ego erken final mi yapacak? 2. Sezon devam edecek mi? Sizlerle paylaşacağız. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturmaktadır. Ego dizinin yapımcılığını ise Pastel Film üstlenmiştir. İzleyiciler Ego dizisinin ne zaman final yapacağını ve 2. sezon devam edip etmeyeceğini de merak etti. Bizlerde Ego erken final mi yapacak? 2. Sezon devam edecek mi? sorularını sizler için cevaplayacağız.

Ego Erken Final Mi Yapacak?

Çekimleri Antalya’da başlayan ve İstanbul’da devam eden Ego dizisi 5 Şubat 2023 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Başrollerini Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın paylaştığı Ego dizisi istediği başarıyı elde edememiştir. Pazar günleri ekrana gelen Ego; Teşkilat, Güzel Günler, Yargı gibi dizilerden dolayı düşük oranda reyting almıştır. Yani, pazar gününün en az izlenen dizilerinden biri olan Ego dizisi bu sebeple erken final yapacaktır. ego dizisi yeni sezon yayinlanacak mi

Ego Dizisi 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ego dizisi sosyal medyada büyük ilgi görmüştür. Ancak bu dizinin reytinglerine yansımamıştır. Ego dizisi beklediği başarıyı yakalayamamıştır. Aldığı reytinglerle reyting sıralamasında en sonlara yerleşen Ego dizisi bu şekilde devam ederse eğer erken final yapmak zorunda kalacaktır. Bizler, Ego dizisinin erken final yapacağını ve 2. sezon devam etmeyeceğini düşünüyoruz. Ego dizisi oyuncu kombinleri ve kıyafetleri:

Ego Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı?

Başrolünde Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz yer almaktadır. Ego dizisi aldığı reytinglerle total, Ab ve Abc1 gruplarında en az izlenen diziler arasına girmiştir. Teşkilat, Güzel Günler, Yargı gibi dizilerden dolayı istediği kitleye ulaşamamıştır. Pazar gününün en az izlenen dizisi olan Ego, önümüzdeki günlerde final yapacaktır. Bundan dolayı da Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisi yeni sezonda ekranlarda olmayacaktır. ego dizisi 2. sezonu var mi

Ego Ne Zaman Bitecek?

Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisinin izleyicileri dizinin ne zaman biteceğini de merak etti. Ancak bu konu hakkında henüz net bir açıklama yapılmamıştır. Ego aldığı reytinglerle total, Ab ve Abc1 gruplarında en az izlenen diziler arasına girmiştir. Bizler Ego’nun sezon sonunda final yapacağını düşünüyoruz. Fakat yinede haziran ayının ortalarında biteceğini düşündüğümüz Ego dizisinin final tarihi belli olduğu zaman sayfamıza ekleyeceğiz.

Ego dizisi ne zaman bitecek, erken final mi yapacak? 2. Sezon devam edecek mi? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.