Ego Dizisi Esin Kimdir? Sevgilisi, Kıyafetleri (Şafak Pekdemir)

23.02.2023
19

Ego dizisi Esin kimdir? Sizlerle paylaşacağız. 5 Şubat 2023 tarihinde yayın hayatına başlayan Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisinin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturmaktadır. Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği Erkeğe Güven Olmaz (Ego) dizisi Esin karakterine oyuncumuz Şafak Pakdemir hayat verecektir. Bizlerde bu konumuzda Ego dizisi Esin kimdir? Esin karakterini canlandıran oyuncumuz Şafak Pekdemir’i yakından tanıtacağız.

Ego Dizisi Esin Karakteri Kimdir?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Erkeğe Güven Olmaz (Ego) Esin karakteri, diziye yeni katılmıştır. Ancak, Ego dizisine sonradan katılmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan Esin karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Esin karakterini ise Şafak Pekdemir canlandıracaktır.Ego Dizisi Esin Kimdir Şafak Pekdemir

Ego Dizisi Esin Kimdir?

Esin karakterine oyuncumuz Şafak Pekdemir hayat verecektir. İzleyiciler Esin karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Şafak Pekdemir’i de merak etti. Bizlerde Şafak Pekdemir kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Şafak Pekdemir Kimdir?

Şafak Pekdemir Ego Dizisinde Esin rolünde19 Haziran 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Şafak Pekdemir, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Sadist filmiyle geçmiştir. Kariyerinde ki ilk çıkışı İncir Reçeli 2 film ile yakalayan Şafak Pekdemir, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Özellikle Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Zehra Argun karakteri ile tanınır hale gelen oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Barış Akarsu Merhaba filmi ile geçmiştir.

Şafak Pekdemir Yer Aldığı Diziler

2010 Türk Malı – Zehra
2011 Şüphe – Aslı Demircan
2012 Leyla ile Mecnun – Nisan
2012 Seksenler – Türkan
2015-2016 Asla Vazgeçmem – İclal Demirer Kozan
2018-2021 Yasak Elma – Zehra Argun
2021 Yalancılar ve Mumları – Meliha
2022 Senden Daha Güzel – Sevda Tuzkan
2023 EGO – Esin

Şafak Pekdemir Resmi Instagram Hesabı

Ego Dizisi Esin karakteriSosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram da 122 gönderisi ve 560 bin takipçisi bulunan Şafak Pekdemir’in resmi Instagram hesabı: @safakpkdmr

Şafak Pekdemir Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Şafak Pekdemir, 2017 yılında avukat sevgilisi Burak Mengü ile dünya evine girmiştir. Ancak çiftin evliliği kısa sürmüş ve 2018 yılında yollarını ayırmıştır. Şafak Pekdemir’in şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Ego Dizisi Esin – Şafak Pekdemir Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Şafak Pekdemir, modayı da yakından takip etmektedir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan Şafak Pekdemir, oldukça şık parçalar seçmektedir. Önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Şafak Pekdemir’in Erkeğe Güven Olmaz (Ego) dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile kombinlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Ego dizisi Esin kimdir? Esin karakterini canlandıran Şafak Pekdemir’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..