Efsane Aile Şaka Programı Başvurusu Katılımı Sunucuları Kimler? (Fox Tv)

Tv
16.05.2019
1.213

Fox TV ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak olan yeni bir program başlıyor. Efsane Aile isimli yeni programının sunucuları ise daha önceki sezonlarda hatırlayacağımız Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever. Geçtiğimiz sezon Fox’ta yayınlanan ve yaz aylarına renk katan İlk Buluşma isimli programı hazırlayıp sunan Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever 2022 yaz aylarında yine FOX TV’de ekrana gelecek olan Efsane Aile programı ile herkesi şakalamak için çalışacaklar.

Efsane Aile şaka programı sunucuları kimler

Efsane Aile şaka programına nasıl başvuru yapılır katılım formu var mı?

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Efsane Aile isimli şaka programına sizlerde en yakınlarınızı sevdiklerinizi eşimizi dostunuzu arkadaşınızı şakalamak için başvuru yapabilir, onları tüm Türkiye’nin tanıdığı bir şaka zede haline getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in sunmuş olduğu Efsane Aile programını arayarak yapacağınız şaka hakkında detaylı bilgileri yer ve zaman bildirerek ekibe konu hakkında tüm detayları anlatmak ve ekip ile birlikte hareket etmek yeterli. Efsane Aile programına başvuru yapıp yakınlarınızı şakalamak istiyorsanız işte telefon numarası ve Efsane Aile başvuru formu. Efsane Aile Whattsapp hattı: 0539 414 40 25

Efsane Aile şaka programı başvuru katılım formu

Efsane Aile programına başvuru için neler gerekiyor başvuru formunda neler var?

FOX TV’de Yaz ayları boyunca devam edecek olan Efsane Aile programında sizde yakınlarınızı şakalamak istiyorsanız başvuru formunda belirtilen sorulara doğru bir şekilde cevap vermeniz gerekiyor ve katılım formunu doğru bilgilerle doldurmanız en önemli hususlardan birisi. Efsane Aile şaka programında hangi sorular soruluyor ziyaretçilerimize de hemen detaylı bir şekilde hangi soruların Efsane Aile programında katılımcılara sorulduğunu hemen burada yazmak istiyoruz. Efsane Aile programında şaka yapmak istediğiniz arkadaşlarla ilgili sorular şöyle:

Şaka yapacağınız kişinin cinsiyeti:
Şaka yapacağınız kişinin medeni durumu:
Şaka yapacağınız kişi ile yakınlık dereceniz (Anne, baba, sevgili, arkadaş, kuzen, dede, vb.)
Şaka yapacağınız kişi ile yakınlık dereceniz (Anne, baba, sevgili, arkadaş, kuzen, dede, vb.)
Şaka yapacağınız kişi en çok hangi durum/tavır/yemek/davranış’tan nefret eder?
Şaka yapacağınız kişi en çok hangi durum/tavır/yemek/davranış’tan nefret eder?
Şaka yapacağınız kişi ile ilgili bize söyleyebileceğiniz en ilginç şey nedir?
Şaka yapacağınız kişi ile ilgili bize söyleyebileceğiniz en ilginç şey nedir?
Şakalayacağınız kişi veya sizin yaşadığınız ve devam etmekte olan bir sağlık sorununuz var mı?

Efsane Aile Şinasi Yurtsever Sinan Çalışkanoğlu

Geçtiğimiz sezon Fox TV ekranlarında yaz aylarının ilgiyle izlenen programı olan ‘İlk Buluşma’nın yeni sezondaki adı Efsane Aile oldu. Efsane Aile şaka programını sevilen sunucular Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever hazırlayıp sunacaklar. Geçtiğimiz yıl yaz akşamlarında oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşan ilk buluşma programının 2022 yaz aylarındaki versiyonu olan Efsane Aile şaka programıyla yine yaz oyuncağı izleyiciler gülmekten kırılıp geçecek. Fox tv Efsane Aile Whattsapp telefon hattı: 0539 414 40 25

Efsane aile programı başvuru katılım formu

Fox Tv Şaka Programı Efsane Aile Ne Zaman Başlıyor?

Fox TV ekranlarında 2022 yılının yaz ayları boyunca devam etmesi planlanan Efsane Aile şaka programı bayram sonrasında haziran ayının sonlarına doğru başlaması planlanıyor. Yeni şaka programında sizlerde çevrenizdeki arkadaşlarını veya eşinizin şakalamak onları kızdırmak Türkiye’ye rezil etmek istiyorsanız Efsane Aile programına mutlaka başvuru yapmanızı bekliyoruz. Efsane Aile başvuru formu henüz yayınlanmadı ancak kısa bir süre sonra programın tüm detayları ve telefon numarasını burada sizlere aktaracağız.

Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever Efsane aile programı

Efsane Aile şaka programının formatı nasıl?

Efsane Aile şaka programında ailesine veya arkadaşlarına şaka yapmak isteyen kişiler programa kendisi başvuracak. Başvurunun hemen ardından detaylı bilgiler alındıktan sonra şaka zedeyi belirlenen kafeye veya uygun bir mekana getirmek için ilk plan yapılır. Ortam hazırlandıktan sonra Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever sorularıyla şaka zedeye en kötü günlerinden birini yaşatmak için birçok soru yönlendirir. Artık gerisini biliyorsunuz, tüm Türkiye bu anları Fox TV ekranlarında izleyecek ve şaka zedeler Efsane Aile programıyla kayıt altına alınmaya başlandığı andan itibaren herkesi kahkahalara boğacak.

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği ‘Efsane Aile’ şaka programı kesin tarih olarak belirtilmiş olmasa da 2022 yılı Haziran ayının sonlarına doğru FOX TV’de başlamasını bekliyoruz. Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever bu sezon da yaz ayları boyunca bizleri güldürmeye ve Fox TV ekranlarında izleyicileriyle güzel bir vakit geçirtmeye kararlı görünüyor. Efsane Aile programının sunucuları olan Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever hakkında kısa bilgiler vererek konumuzu tamamlayalım.

Sinan Çalışkanoğlu Efsane Aile programı sunucu

Efsane Aile şaka programı sunucusu Sinan Çalışkanoğlu kimdir?

Sinan Çalışkanoğlu 26 Ocak 1978 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul’da akademi tiyatro oyunculuk bölümünü bitirdikten sonra oyunculuk konusunda kendisini yetiştirmeye başlamıştır. Pera Güzel Sanatlar Merkezinde pandomim ve oyunculuk dersleri alan Sinan Çalışkanoğlu birçok tiyatroda dizide ve filmlerde roller almıştır. İlk dizisi Atv’de yayınlanan Selena adlı Komedi dizisi olmuştur. Türk’ün Uzayla İmtihanı dizisinde ise tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen Sinan Çalışkanoğlu 2007 tarihinde Yeşim Ceren Bozoğlu ile evlenmiş sonra ayrılmıştır.

Efsane Aile sunucusu Sinan Çalışkanoğlu

Sinan Çalışkanoğlu daha sonraki yıllarda Kanal D ekranlarında Şanslı Masa programını sunmuş, TRT 1 ekranlarında ise Gurbette Aşk isimli dizide rol almıştır. 2013 yılında Tuğba Sarıünal ile evlenmiş olan Sinan Çalışkanoğlu 2015 yılında ayrılmıştır. Atv de Elin oğlu isimli programı sunan Sinan Çalışkanoğlu 2017’de Show TV’de yayınlanan Klavye Delikanlıları dizisinde Veli rolünde oynamıştır. 2018 yaz aylarında ilk buluşma programını sunan Sinan Çalışkanoğlu 2019 yılı yaz aylarında yine Fox TV’de Efsane Aile isimli programın sunucusu olmuştur.

Efsane Aile şaka programı sunucusu Şinasi Yurtsever kimdir?

Şinasi Yurtsever 23 Mayıs 1977 tarihinde Malatya’da doğmuş İzmir’de ise üniversite hayatına devam ettirerek Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro ve oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Şinasi Yurtsever okulu bitirdikten sonra ilk dizisi 1997 yılında başlayan Küçük İbo dizisi olmuştur. Daha sonraki yıllarda Yılan Hikayesi, Kınalı Kar, Avrupa Yakası, Yabancı Damat, Bir Bulut Olsam ve Aşk Ceza gibi birçok dizide rol alan Şinasi Yurtsever asıl şan ve şöhretini Hokkabaz filmi ve ardından çekmiş olduğu İşler Güçler dizisindeki Hakkı rolüyle kazanmıştır.

Şinasi Yurtsever Efsane aile programı sunucusu

2013 yılındaki Düğün Dernek filminde oldukça başarılı bir rol oynayan Şinasi Yurtsever Kardeş Payı dizisi ile daha da çok tanınmıştır. Sinan Çalışkanoğlu ile birlikte ilk buluşma programını 2018 yılında yapan Şinasi Yurtsever 2019 yılında yine Sinan Çalışkanoğlu ile birlikte Efsane Aile isimli programını Fox TV ekranlarında sunacak.

Efsane Aile Şaka Programı 2022-2023 Başvurusu Katılımı (Fox Tv)

Efsane Aile Şaka Programı 2022-2023 Başvurusu Katılımı (Fox Tv) de ekrana gelen program yeniden başlarsa sizlere detaylı bilgiler buradan sunacağız. 2022 Haziran ayının sonlarında başlaması beklenen Efsane Aile programı hakkındaki detaylı bilgileri sizlere konumuzda ulaştırmaya çalıştık. Efsane aile programı başvurusu ve katılımı hakkındaki bilgilerimize yenileri eklendikçe konumuzu güncelleyip sizlere duyuracağız. Sizde Efsane Aile programı hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Fox tv Efsane Aile Whattsapp hattı: 0539 414 40 25

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. hakan dedi ki:

  efsane aile programına katılmak istiyorum ve severek isliyorum youtube den harika bir yayın ben izmir yeşilovadan hakan 2022, 2023 sezon olursa katılmak isterim teşekkürler

 2. Sumeyye dedi ki:

  Efsane aile programina katilmak istiyorum istanbul

 3. hakan dedi ki:

  efsane aile programına katılmak istiyorum izmir bornova saygılar efendim

 4. Özlem dedi ki:

  Efsana aile programına katılmak istiyorum nevsehir merkez

 5. Mustafa anibal dedi ki:

  Merhaba efsana aile programına katılmak istiyorum Adana Seyhan

 6. Özge dedi ki:

  Efsane aile yarışmasına katılmak istiyorum Konya ılgın varmı acaba bilgilendirirseniz sevinirim