EDHO Tosi Dayı Kimdir? Amacı Nedir? (Erkan Can)

05.07.2021
994

Atv’de yayınlanan ve oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni dahil olan karakter Tosi Dayı karakteri olmuştur. EDHO izleyicilere adına Tosi Dayı karakterinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.EDHO Tosi Dayı Karakteri Kimdir Amacı Nedir

EDHO Tosi Dayı Karakteri Kimdir? Amacı Nedir?

İsmini önceki bölümlerde duyurmuş olan Tosi dayı karakteristik özellikleri ile de oldukça merak edilmiştir. Ankaralı bir ekibin başı olan Tosi dayının karakteristik özellikleri hakkında net ve detaylı bir açıklama gelmemiş olsa da, Tosi Dayı karakterinin diziye yeni bir heyecan katacağını düşünüyoruz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olan Tosi dayı karakterinin karakteristik özelliklerini detaylı bir şekilde sizlere sunmaya devam edeceğiz.

EDHO Tosi Dayı Kimdir?

ATV kanalında yayınlanmakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tosi dayıya hayat verecek olan oyuncumuz da uzun süredir merak edilmektedir. Tosi Dayı karakterine hayat verecek oyuncunun açıklanmasını uzun süredir bekleyen izleyiciler istedikleri cevabı artık bulabilecekler. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tosi Dayı karakterine başarılı oyuncumuz Erkan Can hayat verecektir. Konumuzun ilerleyen kısmında da usta oyuncumuz Erkan Can’dan bahsedeceğiz.

Erkan Can Kimdir?

Erkan Can KimdirErkan Can, 1 Kasım 1958 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Sinema ve dizi oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda da bir yapımcıdır. 1975 yılından bu yana aktif olarak mesleğini sürdürmekte olan usta oyuncumuz Erkan Can, daha önce pek çok dizi, film ve tiyatro oyununda yer almıştır. İlk kez kamera karşısına 1986 yılında Davacı projesi ile çıkmış olan oyuncumuz, en son ise karşımıza 2020 yılında Saygı filmindeki Yavuz karakteri ile çıkmıştır. 2021-2022 sezonunda ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Dayı karakteri ile sık sık gündeme gelecektir.

Erkan Can’in Yer Aldığı Diziler

2020 – Saygı  (Yavuz)
2020-2021 – Tövbeler Olsun (Osman Necipli)
2020 – Aşk Tesadüfleri Sever 2 (Kemal)
2018-2019 – Çarpışma (Haydar)
2018 – Kafalar Karışık (Burhan)
2018 – Babamın Ceketi
2018 – Müslüm (Limoncu Ali)
2018 – Sevgili Komşum (Musa)
2016 – Poyraz Karayel: Küresel Sermaye (Makber)
2017 – Bir Deli Sevda
2015-2016 – Acı Aşk
2014 – Kara Para Aşk
2014 – Eyyvah Eyvah 3
2014 – Patron Mutlu Son İstiyor  (Atçı Arif)
2013 – Bebek İşi
2013 – Galip Derviş (Fazıl Derviş)
2013 – Koğuş Akademisi
2012 Toprağın Çocukları
2011-  Üsküdar’a Giderken
2011 – Karçal: Kuzeyin Çığlığı
2010 – Çoğunluk
2010 – Fasulye

Erkan Can Evli Mi? Eşi Kim?

Erkan Can’ın kiminle evli olduğu doldukça merak edilmiştir. Erkan Can ilk evliliğini 1994 yılında Süeda Çil ile yapmış ancak çiftimiz 4 yıl sonra anlaşamayarak yollarını ayırmışlardır. 2001 yılında tekrar evlenme kararı alan Erkan Can, bu sefer hayatını Azita Can ile birleştirmiştir. Erkan Can ve Azita Can çifti halen evlidir.Erkan Can'ın Eşi Kimdir

Erkan Can’ın İnstagram Hesabı

Usta oyuncumuz Erkan Can’ın resmi instagram hesabı da oldukça merak edilmiştir. Erkan Can resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakla beraber hesabında 114 gönderisi ve 97 bini aşkın takipçisi yer almaktadır. Erkan Can resmi instagram hesabından yer almış olduğu projeleri ve ailesi ile olan fotoğrafları sık sık paylaşmaktadır. Erkan Can’ın resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @erkancanburtvin kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Uzun süredir merak edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Tosi Dayı karakterinden ve karaktere hayat verecek olan oyuncumuz Erkan Can’dan sizlere bahsettik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşünceleri bizler için çok önemli. Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.