EDHO Eşkıya Behram Kimdir Amacı Ne? (Evren Erler) Bilgileri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezon 24 Eylül 2019 salı günü başladı. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Bu oyunculardan birisi de Behram karakteri olacak. EDHO kısaltmasıyla bilinen Eşkıya dizisinde Behram Kimdir Amacı Nedir?, Eşkıya Behram Bilgileri, Eşkıya Behram rolünün gerçek adı soyadı, Eşkıya Behram önceki dizileri hangileri bu konularda yanıtlar vereceğiz.

Eşkıya Behram rolü KimdirEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Behram Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni gelen oyunculardan birisi olan Behram karakterini gerçek adı Evren Erler. Evren Erler daha önceki sezonlarda bir çok farklı dizide oynamış deneyimli bir oyuncudur. EDHO Eşkıya Behram karakterinde oynayacak olan Evren Erler dizide kötü bir karakteri canlandıracak. Ama ne kadar kötü olabileceğini izledikçe göreceğiz. Hızır Çakırbeyliye tuzak kurmak isteyen ekipten birisi olacağı ve masadaki hainlerden birisiyle işbirliği yapabileceğini şimdiden söyleyelim.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Behram rolü karakteriEvren Erler Kimdir? (EDHO Eşkıyada Behram rolü)

Evren Erler isimli dizi oyuncusu kimdir? kısa bilgilerle yazalım. Evren Erler 11 Eylül 1976 tarihinde Kars ilimizde dünyaya gelmiş olan bir dizi oyuncusudur. Ankara Üniversitesinde İktisat Maliye Bölümü’nü başarıyla bitiren Evren Erler tiyatro eğitimi ve oyunculuk konusunda çeşitli merkezlerde eğitimler almıştır. Evren Erler ilk dizi deneyimi olarak Alemin Kralı dizisinde rol almasıyla başlamıştır ve daha sonraki sezonlarda çeşitli dizilerde roller oynamıştır.  Evren Erler Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Kocabaş karakteriyle dikkatleri çekerken geçtiğimiz sezon Fox tv de yayınlanan Savaşçı dizisinde Melik karakterini canlandırmıştır. Evren Erler yeni sezonda 2019-2020 yıllarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılmış ve dizide Behram karakteri olarak karşımıza çıkacak.

EDHO Eşkıya Behram Kimdir Amacı NedirEvren Erler’in Oynadığı Rol Aldığı Diziler filmler:

Eşkıya (Behram rolü, 2019)
Savaşçı (Melik rolü, 2018)
Seni Kimler Aldı (Volkan, 2017)
Kalbimdeki Deniz (3. Sezon, Şirzat Sarıkaya, 2016-2018)
Yusuf (Cemal) Sinema Filmi, 2015
Kırık Kalpler Bankası (Doktor Kerem, 2015)
Diriliş: Ertuğrul (4. Sezon, Kocabaş, 2014-2017)
İnadına Yaşamak (Kibritçi, 2013)
Leyla ile Mecnun (2. Sezon, 2012)
Alemin Kıralı (2. Sezon, 2012)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezonunda Atv ekranlarında salı günleri yayınlanacak olan sevilen dizide kötü bir karakter olarak karşımıza çıkacak olan Behram bakalım dizide nasıl bir rolle izleyenlerin canını sıkacak herkes merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayacak olan ve Behram rolüyle izleyicilerin karşısında olacak olan Evren Erler dizinin ilerleyen bölümlerinde muhtemelen vurularak ölecektir. Zaten Eşkıya dizisinde vurulmadan sezon geçirmek mümkün görünmüyor. Bakalım Behram rolündeki Evren Erler kaç bölüm dizide tutunabilecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezon gelen tüm oyuncular için Tıklayın >> Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni 5. sezonda gelen oyuncular 2019

Evren Erler Eşkıya dizisinde Behram rolündeSizlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni 5. sezonda gelen Behram karakteri hakkında merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler