Ecem Çalhan Kimdir? Kuzey Yıldızı Kamer Karakteri Bilgileri

01.09.2019
2.417

Ecem Çalhan Kimdir? Kuzey Yıldızı Kamer Karakteri Bilgileri… Kuzey Yıldızı dizisi yakında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Çekimleri yapılan Kuzey Yıldızı dizisinin kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Kuzey Yıldızı dizisinin yeni oyuncusu Kamer kimdir? Kamer’i canlandıran güzel oyuncu bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı. Tanıtım fragmanı çıkan dizi Ordu’da çekiliyor. Eşsiz doğası yeşilin ve mavinin buluşması seyirciyi ilk dakikadan kalbinden vurdu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci yer alıyor. Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey ve Yıldız karakterleri arasında geçmişten gelen aşk ve inatlaşma konusu işlenecektir.  

Kuzey Yıldızı Dizisi Kamer Kimdir? Kamer Gerçek Adı Bilgileri

Kuzey Yıldızı dizisinde Kamera kimdir? Kamer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Kuzey Yıldızı dizisinde Kamer karakterini canlandıran Ecem Çalhan Kimdir? Ecem Çalhan daha önce hangi dizilerde rol aldı? Ecem Çalhan 1996 doğumlu. Ecem Çalhan 1.72 cm boyunda ve 52 kg. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Ecem Çalhan Eskrim, dans, şan ve paten sürmek ile ilgilenmektedir.

Kuzey Yıldızı dizisinde Kamer karakterini canlandıran Ecem Çalhan’ın bilgilerini sizlerle paylaştık. Ecem Çalhan daha önce herhangi bir dizi ve filmde rol almadı. İlk dizisi Kuzey Yıldızı dizisi olacak. Ecem Çalhan Kuzey Yıldızı dizisindeki başarısı ile daha çok dizi teklifleri alacaktır. Ecem Çalhan genç oyuncular arasında kısa sürede yıldızı parlayacak bir isim. Güzelliği ve oyunculuktaki başarısı ile kendini unutulmaz yapacaktır Kuzey Yıldızı dizisi ile.

Ecem Çalhan, Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye’ye katılan Ecem Çalhan ile aynı kişi değil. İnternette aratıldığında ilk olarak şarkı söyleyen Ecem Çalhan görülüyor. Ancak Kuzey Yıldızı dizisinin Kamer’i olan Ecem Çalhan Cem Tatlıtuğ ajansına kayıtlı bir oyuncudur. Bilgilerini sizinle paylaştık.

Kuzey Yıldızı Kamer Karakteri Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde Kamer karakterini canlandıran Ecem Çalhan Cem Tatlıtuğ oyunculuk ajansına kayıtlı bir oyuncu. Daha önce herhangi bir dizide rol almayan Ecem Çalhan için Kuzey Yıldızı çok büyük bir şans. Ecem Çalhan’ın canlandırdığı Kamer karakteri kimdir? Kamer Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey’in 3 kızından birisi. Kuzey İstanbul’a üniversite okumaya gittiğinde orada aşık olup evlenmiştir. Köyde Yıldız’a verdiği evlilik sözünü unutmuştur. Kuzey İstanbul’da evlenir ve 3 kızı olur. Bu 3 kızdan birisi Kamer’dir. Diğer Kızları merak edenler Tıklasın >> Kuzey Yıldızı Feride Kimdir?

Sonrasında Kuzey’in evlendiği kadın ölür. Kuzey ise 3 kızını da alarak memleketine dönmeye karar verir. Ancak köyde herkes Kuzey’e düşman olmuştur. Yıldız’ı arkasında bıraktığı için kimse Kuzey’i köyde istemez. Kuzey ise memleketinde kalmaya kararlıdır. Kızları ile birlikte memlekete yerleşir ve burada yeni bi rhayat kurmaya çabalar. Yıldız ise Kuzey’i köyden göndermeye yeminlidir. Çünkü geçmişte yaşadığı acıları terkedilişi asla unutamaz ve Kuzey’den başkasına gönlünü vermez.

Kuzey Yıldızı Dizisi Bilgileri

Kuzey Yıldızı dizisinin fragmanında geçen sözleri sizlerle paylaşalım: ”Aşıkların göğünde yeri hiçbir zaman değişmeyen tek bir yıldız parlar, o da “Kuzey Yıldızı”dır. O Yıldız ki, dünya döndükçe, sadece Kuzey’i gösterecektir” Kuzey Yıldızı dizisinin muhteşem doğasında çekilen dizi de köprü üstünde karşılaşan Kuzey ve Yıldız karakteri arasında tatlı romantik atışmalar yaşanacaktır. Kuzey Yıldızı dizisi yapımcılığını Süreç Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturmaktadır. Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri temmuz ayında başladı. Yakın zamanda Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır.

Kuzey Yıldızında Kamer karakteri olarak karşımıza çıkmış bulunan Ecem Çalhan hem oyunculuk becerisi hemde dizide göstermiş olduğu karakterin özellikleri bakımından oldukça yetenekli olduğunu kanıtladı. İlerleyen bölümlerde daha çok sahnesi çekilecek olan Ecem Çalhan Kuzey Yıldızı dizisine Kamer rolüyle damga vurmuş ve bundan sonraki dizileri için de güzel bir referans oluşturmuş oldu.

Ecem Çalhan Kimdir? Kuzey Yıldızı Kamer Karakteri Bilgilerini yazdık kısaca.. Kuzey Yıldızı dizisinin tüm oyuncuları için Tıklayın >> Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu karosu karakterleri

Kuzey Yıldızı Kamer Karakteri Bilgilerini gerçek adını soyadını sizlere detaylıca yazmaya çalıştık. Güzel oyuncumuz bakalım Kuzey Yıldızı dizisi ile paylayacak mı izleyip göreceğiz. Ecem Çalhan Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinde canlandırdığı Kamer karakteri ile tanınacak ve ünlü bir oyuncu olacak mı ne dersiniz? Sonraki dizilerde başrol olmaya aday bir oyuncu olabilir mi sizce? Kuzey Yıldızı Kamer hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Kuzey Yıldızı Dizisi Kamer Hakkında Detaylar:

Kuzey Yıldızı dizisinde Kamer karakterini oynayacak olan Ecem Çalhan gerçekten de oldukça güzel yüzlü kızlarımızdan birisi. Hem duru güzelliği hemde sosyal yönünün oldukça güzel olmasıyla Kuzey Yıldızı Kamer deyinde izleyenlerin uzun süre hafızalarına kazınacak isimlerden birisi olarak görüyoruz. Ecem Çalhan bundan sonraki dizilerinde de umarız başarılı karakterleri canlandıracak ve Kuzey Yıldızındaki bu tecrübeleri ile gelecek yılların parlayan yıldızlarından birisi olacaktır. Ecem Çalhan‘a başarılı bir oyunculuk hayatı diliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. leyla dedi ki:

    ejem abljugum merhabalar seni çooooooooook siwiýim ela gozlu ablajugum