Ece Yaşar 2021-2022 Yeni Sezon Hangi Dizide Oynayacak?

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Ece Yaşar’ın yeni sezonda yer alacağı diziden, oyuncumuzun bu dizide kimlerle birlikte rol alacağından, yeni dizisinin hangi kanalda yayınlanacağından ve 2021-2022 projesinin belli olup olmadığından bahsedeceğiz. İşte Ece Yaşar 2021-2022 Yeni Sezon Hangi Dizide Oynayacak? konumuz:

Ece Yaşar Kimdir?

27 yaşındaki oyuncu, 1994 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir ve orta okul, lise ve üniversite eğitimi boyunca bale dersleri almıştır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan oyuncumuz Kamera karşısına Kara Sevda dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz dizide hayat verdiği Eda karakteri ile çok sevilmiştir ve daha sonra 2018 yılında vizyona giren Direniş Karatay sinema filminde Moğol kızı Maral karakterine hayat vermiştir. Kamera karşısına en son Çukur dizisiyle geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Karaca Koçovalı karakteri sayesinde tanınır hale gelmiştir. İlk tiyatro oyununu 2017 yılında sergileyen oyuncumuz 1.65 metre boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır.

Ece Yaşar Yer Aldığı Diziler

Ölüm Zamanı – Exxen
Kara Sevda – Eda
Çukur – Karaca KoçovalıEce Yaşar Yeni Sezon hangi dizide 2021-2022

Ece Yaşar Yeni Sezonda Hangi Dizide Yer Alacaktır?

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz kamera karışısına en son geçtiği Çukur dizisi sayesinde popülerlik kazanmıştı. Hayat verdiği karakterlerinin hakkını veren güzel oyuncumuz yeni sezonda da yine bizlerin karşısında olacaktır. Oyuncumuz yeni sezonda oldukça başarılı isimlerin yer aldığı ve yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Ölüm Zamanı dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır. Dizinin kadrosuna kesin olarak katılan oyuncumuz oldukça ses getiren bir diziyle yeni sezona giriş yapacaktır.

Ece Yaşar 2021-2022 Projesi Belli Oldu Mu?

Ekranların sevilen yüzlerinden olan güzel oyuncumuzun 2021-2022 projesi belli olmuştur. Kesin olarak Ölüm Zamanı dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuzu yeni sezonda yine ekranlarda göreceğiz. Ancak oyuncumuzun dizide nasıl bir karaktere hayat vereceği henüz belli değildir. Oyuncu kadrosuyla sosyal medyada büyük ses getiren Ölüm Zamanı dizisi yakında yayın hayatına başlayacaktır. Şimdiden büyük ses getiren ve ilgi gören dizinin başlamasını herkes heycanla beklemektedir.

Ece Yaşar Yeni Dizisinde Kiminle Birlikte Oynayacak?

Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Ölüm Zamanı dizisinde yer alacak olun oyuncumuz oldukça başarılı isimlerle birlikte rol alacaktır. İşte oyuncumuzun yeni sezon dizisinde ona eşlik edecek başarılı isimler; Mert Yazıcıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, İdris Nebi Taşkan, Mert Ramzan Demir ve Nilsu Berfin Aktaş gibi isimler dizide oyuncumuz Ece Yaşar ile birlikte rol alacaktır.Ece Yaşar 2021-2022 Yeni Sezon Hangi Dizide

Ece Yaşar Yeni Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Oyuncu kadrosuyla herkesin dikkatini çeken dizinin tam olarak yayın tarihi belli değildir. Yeni sezona bomba gibi gelmeye hazırlanan dizinin yapımcıları dizinin başlama tarihini yakında olarak belirtmiş ve kesin bir tarih söylememişlerdir. Ölüm Zamanı dizisi, Bu Benim Masalım, Hükümsüz, Yetiş Zeynep gibi oldukça başarılı dizilerin yer aldığı dijital bir platformda Exxen’de yayın hayatına başlayacaktır.

Ece Yaşar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Oyuncumuzun Çukur dizisinde birlikte rol aldığı oyuncu Öner Erkan ile adı aşk dedikodusuna karışmıştır. Ancak iki isimde bu konu hakkında açıklama yapmamıştır.

Ece Yaşar Resmi İnstagram Hesabı

Yeni sezonda Ölüm Zamanı dizisiyle bizlerin karışısında olacak olan güzel oyuncumuz sosyal medyayı da oldukça aktif kullanmakta ve sık sık paylaşım yapmaktadır. Resmi instagram hesabında 204 gönderisi ve 652 bin takipçisi olan oyuncumuz Ece Yaşar’ın resmi instagram hesabı ise: @ece.yasar ‘dır.Ece Yaşar Yeni dizisi nedir

Ece Yaşar Kıyafetleri Elbiseleri

Güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren oyuncumuz, tatlı ve sempatik tavırlarıyla da herkesin ilgiyle takip ettiği biridir. Tarzıyla da merak konusu olmaya devam eden oyuncumuzun sevenleri Ece Yaşar’ın giydiği kıyafetleri de merak edip araştırılmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun yeni sezon projesinde giydiği elbise, etek, ceket, tişört, şort, pantolon, kazak, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve küpe, kolye, yüzük, bileklik, çanta gibi kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere ekranlarda oldukça yakışan ve adından sıkça söz ettiren güzel oyuncumuz Ece Yaşar’ın yeni sezon dizisinden ve oyuncumuzun 2021-2022 projesinde kimlerle birlikle rol alacağından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ece Yaşar 2021-2022 Yeni Sezon Hangi Dizide Oynayacak? konumuz şimdilik bu kadar, gelişmeleri yazacağız. 2021-2022 Yeni Sezon Dizileri konumuza göz attınız mı?

Etiketler