Ece Üner ile Susma Neden Yok Bitti mi Final mi? (Kanal D)

16.12.2021
853

Bu içeriğimizde Ece Üner ile Susma Neden Yok Bitti mi Final mi? (Kanal D), Ece Üner İle Susma neden yok? Bitti mi? Final mi yapıyor? Ne zaman final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği Ece Üner İle Susma programı hafta içi hergün Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktaydı. Gerçek hayat hikayelerini anlatan ve Ece Üner’in sunumuyla ekranlara gelen Ece Üner İle Susma programının final yapacağı duyulmuştur. Bizlerde bu içeriğimiz de Ece Üner İle Susma neden yok? Bitti mi? Final mi yapıyor? Ne zaman final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ece Üner İle Susma Neden Yok?

Ece Üner ile Susma Neden Yok Bitti mi Final mi? (Kanal D)Başarılı yazar ve spiker Ece Üner’ in sunumuyla ekranlara gelen programda gerçek hayat hikayeleri anlatılmaktadır. 9 Ağustos 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Ece Üner İle Susma programı beklenilen reytingleri alamamış ve aldığı reytinglerle her hafta düşüşe geçmiştir. Gündüz kuşağının en az reyting alan programları arasında yer alan Ece Üner İle Susma programının yapımcıları da final kararı almak zorunda kalmıştır. Yani Ece Üner İle Susma programı düşük reyting sebebiyle erken final yapacaktır.

Ece Üner İle Susma Bitti Mi?

Bloom Medya imzalı Ece Üner İle Susma programı 9 Ağustos pazartesi günü yayın hayatına başlamıştır. Hafta içi hergün Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ece Üner İle Susma programı aldığı reytinglerle gündüz kuşağının en az izlenen programları arasına girmiştir. Beklenilen reytingleri alamayan Ece Üner İle Susma programının yapımcıları ise final kararı almak zorunda kalmıştır. Her hafta birbirinden farklı, etkileyici ve gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı Ece Üner İle Susma programı bundan dolayı bitecektir.

Ece Üner İle Susma Final Mi Yapıyor?

9 Ağustos 2021 tarihinden itibaren haftaiçi hergün Kanal D ekranlarında karşımıza çıkan Ece Üner İle Susma programı belirli bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Ancak bu kitle programı devam ettirmeye yetmeyecek kadar azdır. Ece Üner İle Susma programının reytingleri beklenilenin oldukça altında gelmiştir. Bundan dolayı başarılı yazar, spiker Ece Üner’in sunumuyla ekranlara gelen ve Ece Üner’in haksızlığa karşı “Susma” dediği program final yapacaktır. Yani Ece Üner İle Susma programı düşük reyting sebebiyle final yaparak ekranlara veda edecektir.

Ece Üner İle Susma Ne Zaman Final Yapacak?

Haftaiçi hergün Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ece Üner İle Susma programının düşük reyting sebebiyle final yapacağını sizlerle paylaştık. İzleyiciler tarafından Ece Üner İle Susma programının final tarihide merak edilmiştir. Gündüz kuşağının en az izlenen ve reyitng alan programlarından biri olan Ece Üner İle Susma programı yarın, yani 17 Aralık Cuma günü yayınlanan final bölümüyle son kez izleyici karşısına çıkacaktır. Ece Üner İle Susma programının final bölümü 17 Aralık Cuma günü saat 15.30’da Kanal D’de olacaktır.

20-21 Aralık Ece Üner ile Susma Var mı Yok mu?

20-21 Aralık Ece Üner ile Susma programı Var mı Yok mu? sorusuna hayır yok, çünkü program dşük reytingler nedeniyle final yaptı 17 Aralık cuma bitti sona erdi cevabını verebiliriz. Bu içeriğimiz de Ece Üner İle Susma neden yok? Bitti mi? Final mi yapıyor? Ne zaman final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Nadiye mahlebiciler dedi ki:

  Devam etsin istyruz güzel pogramdi

 2. Handan Topsakal dedi ki:

  Reyting le giden bir program insanların dertleri cozuluyordu çok üzüldüm seviyeli bir program di çok üzüldüm Kanal. D. Yanlış yapdi harcamayın böyle programı lari 😕🙁😕🙁😕🙁

 3. Eda dedi ki:

  Ekranlardan kaldirilacak o kadar porogram varken neden ece unerin programi kaldiriliyor

 4. Anonim dedi ki:

  ŞOK OLDUM. İZLİYORDUM. ÇOK ÜZÜLDÜM GÜNDÜZ PROGRAMLARININ EN İYİSİYDİ.

  1. Sami saydam dedi ki:

   Siyaset programı daha iyi yönetiyor zevkle seyrediyoruz ece Üner kardeşimin bir izleyicisiyim