Ebru Şahin ve Akın Akınözü Gerçekte Sevgili mi, Hercai Miran Reyyan Aşkı Gerçek mi Oldu?

51 Yorum 6.479 kez izlendi

Bu yazacaklarımız sadece bir iddia değil aynı zamanda yaşanmış gerçekler, ispatları da var. Hercai dizisinin baş rollerini paylaşan Ebru Şahin ve Akın Akınözü arasında aşk dedikoduları gerçek olmaya başladı. Her iki oyuncunun da diziden önce sevgilisi olmasına rağmen diziyle birlikte eski aşklar biterken yenileri ortaya çıkmaya başladı. Yazacaklarımız gerçek hayattan alıntıdır.

Bildiğiniz üzere Hercai dizisinde baş rolü oynayan oyunculardan birisi olan Akın Akınözü geçtiğimiz günlerde bedelli askerliğini yapmak üzere Kütahya şehrine gitti. Zaten 21 gün olduğu için hemen dönmesi beklenen oyuncunun asker ocağına teslim olmasından 12 gün sonra iki ziyaretçisi vardı. 20 Haziran günü sürpriz yapan bu isimler Ebru Şahin ve en yakın arkadaşı S.D idi. Ebru Şahin magazine gündem vermemek için en yakın arkadaşı ile birlikte Akını asker ocağında ziyarete gelmişti. Buraya kadar herşey normal.

Akın Akınözü ile Ebru Şahin Gerçekten Sevgili miAncak ilerleyen saatlerde Ebru Şahin arkadaşını biraz uzaklaştırıp Akın ile başbaşa kaldı. Orada konuşulanlar ise Ebru Şahin ve Akın Akınözü Gerçekte Sevgili mi sorusuna cevap olacak nitelikte.. Gerçekten de sadece bir dizideki rol arkadaşlığı değil gerçek bir aşktan bahsediyoruz. Askerden döneceği gün olan 28 haziran için bile bir buluşma tertip edilmiş. Hatta yaz tatilinde dizi çekimlerinden önce gidecekleri tatil merkezi ve otel bile belli. Elbette özel hayata daha fazla girip herşeyi yazmak istemiyoruz ama Ebru Şahin ve Akın Akınözü arasında sıradan bir rol arkadaşlığı yok, kesinlikle sevgililer.

Ebru Şahin ve Akın Akınözü Sevgili mi? Ebru Akın’ı Askerde Neden Ziyarete gitti?

Hercai dizisinde baş rol oynayan ve Miran karakterini canlandıran (Akın Akınözü) ile yine aynı dizide Reyyan rolündeki (Ebru Şahin) Akın’ın bedelli askerlik için gittiği Kütahya ilimizde bir araya gelince Akın ve Ebru Gerçekte Sevgililer mi Aşk Yaşıyorlar mı? soruları izleyenler tarafında çok sorulmaya başlandı. Hercai dizisinde canlandırdıkları Miran ve Reyyan rolünün aşklarını gerçek hayatta da yaşamaya başlayan oyuncuların eski sevgilileri ne oldu sorusuna da aşağıda cevap vereceğiz. Ancak öncelikle Hercai dizisinin Miran’ı ve Reyyan’ı gerçek hayatta sevgili mi, Hercai dizisi Miran ve Reyyan gerçekten sevgili mi oldular? sorularına yanıt verelim.

Hercai Miran (Akın Akınözü) Reyyan (Ebru Şahin) gerçekten aşıklar mıEbru Şahin ve Akın Akınözü gerçekte aşk mı yaşıyorlar?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi herkesin merak ettiği Hercai dizisinde Miran (Akın Akınözü) ve Reyyan (Ebru Şahin) gerçek sevgili mi aşk mı yaşıyorlar soruları Akın’ın askerlik sürecinde yeni bir boyut aldı. Öncelikle daha yeni başlamış olan Hercai dizisinin 12 bölümü geride kaldı ve dizi yaz sezonu için ara verdi. Dizinin çok yüksek reyting oranlarına ulaşması hem dizi için hemde baş rol oyuncuları için güzel bir başlangıç oldu. Hercai dizisinde karakterler rollerine o kadar oturdu ki herkes Miran ve Reyyan’ın gerçek sevgili olup olmadıklarını merak etmeye başladılar. Daha önce bir tanıtımda el ele görünen Ebru Şahin ve Akın Akınözü sevgili mi diye merak edilirken askere giden Akın’ın ardından Ebru’nun da gitmesi ve konuşulanlar aradaki aşkı gösteriyor.

Akın Akınözü ve Ebru Şahin Gerçek Sevgili mi Aşk YaşıyorlarHercai dizisinin Miran ve Reyyan’ı Gerçek Sevgili mi Neden Ebru Asker Ocağına Gitti?

Dizinin başladığı haftaların hemen akabinde Loreal firmasının bir tanıtım kokteyline birlikte katılan Ebru Şahin ve Akın Akınözü davetlilerin ve kameraların önüne el ele çıkmışlar ve heskesi şaşırtmışlardı. Ancak asıl merak edilen dizinin yaz sezonunda askerlik görevi için Kütahya şehrine giden Akın Akınözünü ziyarete giden ve daha 12 gün olmadan onu çok özleyen Ebru Şahin’den geldi asıl sürpriz. Daha önce tanıtımda Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün el ele sahnede oldukları o fotoğrafı sizlere sunuyoruz:Ebru Şahin ve Akın Akınözü el ele görüntülendi

Akın Akınözü’nün sevgilisi Sandra Pestemalciyan ne oldu ayrıldılar mı?

Sandra Pestemalciyan ile Akın Akınözü’nün Hercai dizisi başlamadan evvel sevgili oldukları biliniyordu. Ancak dizinin başlaması ile araları da açılmaya başladı iddialara göre. Çünkü Sandra Akı ile Ebru arasındaki yakınlaşma sahnelerinin olmasından rahatsız olduğunu söyledi. Ancak rolü gereği bu tür sahneleri gittikçe artan Akın Akınözü ile Sandra arasında tartışmalar başlayınca araya soğukluk girmeye başladı. Son bölümlerdeki yakınlaşma sahnelerinden sonra Akın ile Sandra’nın yollarının kesin olarak ayrıldığı söyleniyor. Ama oyunculardan resmi bir açıklama gelmedi henüz.

Ebru Şahin ve Akın Akınözü Gerçekte Sevgili miAkın Akınözü ile Burcu Özberk sevgili mi? sorusu da sosyal medyada bir ara konuşulmuştu. Hemen ona da cevap kısaca cevap verelim. Akın Akınözü ile önceki dizisinde baş rol arkadaşı olan Burcu Özberk kesinlikle sevgili değiller. Ama Akın ile rol arkadaşları her zaman samimi arkadaş oldukları için Canım Ailem dizisinde rol arkadaşlığı yapan Burcu Özberk arasında herhangi bir aşk yok olmadı da. Diğer yandan adı Tolga Sarıtaş ile anılan Ebru Şahin de sevgili olmadıklarını daha önce açıklamıştı sosyal medya üzerinden.

Akın Akınözü ile Ebru Şahin Arasında Aşk Nasıl Başladı?

Aslında herşey Ebru ŞAhin’in aşağıdaki resmi instagram hesabından paylaşmasıyla başladı. Resmi gören Akın Akınözü Ebru’ya resmin çok açık olduğunu ifade edince Ebru’dan hemen yanıt geldi. Kendi resimlerini takip etmesinin özel bir anlamı olup olmadığını soran Ebru Akın’dan güzel ve duygusal sözler duyunca aradaki aşk tomurcukları kendini göstermiş oldu.

Hercai Reyyan (Ebru Şahin) ile Akın arasında neler oldu

Bu durumun ardından Ebru Akın’a jest yaparak aşağıdaki resmi gönderdi ve Akının sevdiği tarzda da resimlerini olduğunu göstermiş oldu. Bu karşılıklı jestlerin ardından Ebru ile Akın arasındaki aşkın sette ilk adımları atılmış daha sonra da birbirlerine karşı tatlı atışmalarla iş ilerlemiş. Ebrunun aşağıdaki resmi sadece Akın için çektirdiği iddia edilmişti. İşte o resim:

Hercai Miran Reyyan Aşkı Gerçek mi Oldu

Ebru ile Akın arasında Hercai setindeki sahneler dışında da bakışmaları sevgilisinin farkedip Akını uyardığı ancak Akının bu durumda eski sevgilisi ile arasının açılmaya başladığı söylenmişti. Gün geçtikçe Ebru ile Akın arasındaki sahneler ve yakınlaşmalar arttı. Rol icabı sürekli tekrarlanmaya başlayan sahnelerden birisini sizler için buraya eklemek istiyoruz. Gerçekten de birbirine o kadar güzel bakmışlar ki Ebru ile Akın arasında birşey yok demek ya da bir aşk yok demek aşka haksızlık olur bence.. İşte o bakışmalardan bir an:

Ebru Şahin ve Akın Akınözü birbirine aşık mı sevgililer mi

Ebru Şahin ile Akın Akınözü arasındaki bu duygusal yakınlaşmanın Akının askere gitmesi ile tavan yaptığı, ve Ebrunun arkadaşını da alarak Akını görmek için Askerlik şubesine varıp görüş saatinde Akına sürpriz yaptığı ifade edildi. Akın da Ebru ile dönüşte buluşmak için tarih verdi. ya da 29 Haziranda askerlik görevi bitmiş olacak olan Akın Akınözü ile Ebru Şahin Hercai setinde başlayan aşklarını daha da ilerletecek görünüyor. Bu aşkları uzun süreli olursa dizinin setinde başlayıp nikah masasında biten aşklardan biri olacak Ebru ile Akın aşkı..

Ebru Şahin ve Akın Akınözü diziden sonra sevgili mi oldular

Zamanla Ebru Şahin ile Akın Akınözü arasında olup bitenler daha da netlik kazanacak ancak Hercai dizisinin her iki oyuncuya da iyi geldiği kesin. Bu arada adı Tolga Sarıtaş ile anılan Ebru Şahin bir açıklama yaparak o aşkın çok geride kaldığını şimdi sadece arkadaş olduklarını açıklamıştı dizinin başladığı günlerde. 2019 Yaz ayları hem Ebru Şahin hem de Akın Akınözü için oldukça hareketli geçerken Akın askerlik görevini tamamlamış oldu, Ebru ise Şuursuz Aşk filminin çekimlerine katılarak Hercai den sonra ilk önemli sınavını başarı ile vermiş oldu. Ebru Şahin ile Akın Akınözü umarız aşağıdaki resimde oldukları gibi birbirine güzel bakmaya ömür boyu devam ederler.

Hercai Miran (Akın Akınözü) Reyyan (Ebru Şahin) Gerçek Sevgili mi
Hercai dizisinin Miran’ı (Akın Akınözü) ile Reyyan’ı (Ebru Şahin) arasındaki aşkı nasıl değerlendiriyorsunuz? Oyuncular birbirine yakışıyor mu sizce? Ebru Şahin ve Akın Akınözü Gerçekte Sevgili mi, Hercai Miran Reyyan Aşkı Gerçek mi Oldu? konusu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz..

Not: Ebru Şahin ve Akın Akınözü arasında başlayan samimi aşkın ilk adımı olan Hercai setinde oyuncular birbiri ile çok samimi sahneleri çekmek durumunda kaldılar. Oldukça yakın sahnelerde birbirinden etkilendikleri ve bu aşkın Hercai dizisinin setinde başladığı ifade ediliyor. Aşağıdaki resimlere bakınca da bu bilginin doğru olabileceğini ve Miran ile Reyyan aşkının gerçek bir aşka dönüşmesinin mümkün olduğunu görüyoruz. İşte Miran ve Reyyanın samimi sahneleri:

Miran ve Reyyan arasında samimi sahneler nasıl çekildi

Sizde Miran ve Reyyan arasında samimi sahneler hakkında ve bu aşkın gerçek bir aşk olup olmayacağı hakkındaki yorumunuzu aşağı yazın lütfen. Tekrar teşekkürler..

Yorum yaz

51 Yorum

 1. Her dizide ask rolunu oynayan her bir oyuncu boyle ask yasiyorsa o zaman gercek hayatla diziyi karistirmis olmali gecmis olsun herkese o zaman butun oyuncular sevgili olmusdur.

 2. Akin ve Ebru ben onları çok seviyorum 😍😍😍😘😘😘 bir birilerine o kadar çok yakışıyorlar ki 💑💑💑 inşallah bir birilerini çok severler💏💏💏 sevsinlerde iki kalp ❤❤❤💕💕💕 bir birini buldu bence bu hercai dizisi sizi kavuşdursun ikinizde bir birinizi çook sevin hic ayrılmayın ben sizi kalbimden ayirmicam sizde inşallah evlenipde cocuklarınız 💑💑💏💏👪👪👪👪❤❤❤ olsun. Amin 🙏

 3. miran reyyan bir birilerine cok yakishiyor bu ashk nikah masasina kadar devam etsin hep birlikde olsunlar cok sevindim aralarinda ashk bashladigina, dizi setindeki ekibede bol shanslar cok basharilisiniz

 4. Avatar Gune§ Turkmenistanliyim

  Ben cok ama cok begennim Miran ili Reyyaniñ bir birlerine a§yk olmasyna bu mumkinni cok yaki§yorlar bir birlerine kizlar Mirana erkeklar Reyyana a§yk olmaya ba§ladylar ya bu dizi cok iyi ama çok sewyorum lutfan bitmesin Miran ile Reyyan bir birlerine kowu§sunlar ikiñizi çok sewyorum ya siz benim için en iyi oyunjular lutfan bir birinizden waz geçmeyiñ lutfan buyuk anneniñ yapdyklaryna dedikleriniñ oynuna gelmeyiñ sizi ama sizi cok sewyorum Miran Reyyan janlarym benim

 5. bagtly tagtly bolunlar yuzlerinizden hich hachan shu gulki yitmesin sewgingiz omurli bolsyn

  • Aygül kardeş Türkmenistandan yazıyorsun galiba, biz tam anlayamadık cümleyi bizim de anlayacağımız şekilde yazarmısın tekrar?

 6. Akin akinozu sizi cooook cook seviyorum turkmenistandan izliyorum hercai dizisini cok heycan werici bir film ebru sahinide çok sewiyorum bende sizler gibi bir oyuncu olmak istiyorum

 7. bu ask degılde ne
  hem sız daha da yakısıyorsunuz bence
  reyhan abla mıran abe annemde sızlerı coook sever
  olun olun sevgılı olun
  sıze hergun dua edecem sevgılı ve mutlu olun dıye
  bu ask degılde ne

 8. Avatar Meral Tursunova

  Ay marhaba mirancym san reyanla hiç yakysmiyosun garcekdan banle yakysyyosun askym benim seni seviyorum hoşçakal sande bye bye reyaaan😊😊😊😊😊

 9. Insallah nasip urlar fercek hayatlRindada birbirlerine nukah duser Rabbim yazsi birbirlerine cok guzeller

 10. Ben tekrarlarını izledim bütün yaz yeni sezona kadar dayanamazsın çok seviyorum 😘❤️❤️❤️❤️❤️

 11. Bence çok yakışıyolar hiç ayrılmasınlar bergüzar ve halit gibi mutlu 😀 olsunlar bi ömür boyu mutluluklar dilerim

 12. Ebru ablacim sizi cooooook seviyorum .sizle tanışmak çoook isterim ama yinede sizi filmde izliyormuş gerçekten sen ve akın abi çok güzel rol oynuyorsunuz. Inşallah akın abi ile mutlu mesut yaşarsınız. Yorumuna cevap verirseniz coksevinirim

 13. Bence bana göre miran ve reyyan arasındaki aşk gerçektir . Çünkü ebru ve ak inin bakislarindan ve şundan anladım azat reyyani korkarak seviyor . Ve miran ise reyyani eziyet etse bile zarar vermeyerek seviyor . Inşallah bizde de öyle bir aşk olur.

 14. Bular cok iyi oyuncular olamazmi isde oyuncu oynadigi sahneyi bize gercek oldugunu ekrandan gostermegi basarmalilar, cok iyi hep aktyorlar kadrosu brawo o yuzden sewilip izledigim dizilerin biri brawo

 15. Avatar Menekşe 😘😘

  Sizi çok seviyorum 💕❤️Emin’im
  Bu aşk ❤️ gerçek olur 😘😍😘😘💏❤️❤️❤️❤️❤️💗💘

 16. ebru abla akın abi sizleri çooook ama çoooooooooooooooooooooook seviyoruummmm bugün sizleri rüyamda gördüm inşallah gerçek bir aşk yaşarsınız ve evlenirsiniz mutlu mesut ve huzurlu yaşarsınız ilk ve tek dileğim sizleri görmek.

 17. Ben Ebru Akın aşkı olsun, birlikte çok mutlu olsunlar hatta evlenip çocukları olsun diye tüm ictenligimle dua ediyorum. Birbirlerine çok yakışıyorlar ancak Sandra hanım aralarına girmiş gibi görünüyor. 12.bölüm icin Midyat a gitmiş. Akın beyin yanından ayrılmıyor. Dilerim kendine bir başkasını bulur ve inşallah Ebru ile Akın birlikte çok çok mutlu olur…

 18. 1den 9 a kadar hepsi cok guzel ve cok anlamli ömür boyu mutlu olsunlar biz ekran başinda onlarin samimiyetini ve aşkini görebiliyoruz zaten gerçek samimiyet olmasa bu kadar güzel nayif bi flim olamaz bu kadar izlenmez zaten arka sokaklar gibi hiç bitmesin insallah filim

 19. ❤Inşallah sevgililerdir çünkü çok yakyşyyorlar.Inşaalah sevgililerdir❤Reyyan❤Miran
  Sizi çok seviyoruz💋

 20. Avatar Günel ❤️Hercai❤️

  ❤️Hercai Oyuncuları Cok Gözel Secilip Konağ Mekan
  ❤️Dahada Gözel Ebru Şahin Ve Akın Akınözü Sevgili
  ❤️Olması İyi Bu Aşkın Sonun Sonsuza Kader Yapın Aşk
  ❤️Büyük Duyğu Onu Yaşatmak Lazım Oyuncular Aşkı
  ❤️Dilde Söyleyip Kalpde Yaşamılar Onlar Aşk Dedikleri
  ❤️Üc Herifli Sözü Kalpleride Konak Edip Sonunda Tez
  ❤️Uzaklaşdırılar Sonra Açılar Başlayır Günler Kecir Bu
  ❤️Yara Sağalır Cok Zor Aşkın Yoları Tikanlı Onu Her Kes
  ❤️Kabul Edemez Miran Reyhan Aşkı Dizide Başladı
  ❤️Hayatlarında HERCAİ AŞKI Kimi Deyişken Olmasın
  ❤️HERCAİ Aşkda Deyişken İntikamdan Doğan Aşk
  ❤️Aşkınız Daimi Olsun Sevmek Mükedes Duyğu❤️Aşk❤️

 21. İnşallah sevgilidirler çünkü çok yakisiyolar ve ikisinin kavgası bile çok komik oluyo ❣️💕♥️

Etiketler