Duy Beni Ozan Kimdir? Bilgileri (Utku Coşkun)

08.07.2022
5.838

Duy Beni dizisi Ozan karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Ali Balcı’nın oturduğu Duy Beni dizisi Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizlerde, çekimleri İstanbul’da devam eden Duy Beni dizisinde yer alan Ozan karakterini yakından tanıtacağız ve Duy Beni dizisi Ozan karakteri kimdir? Duy Beni dizisi Ozan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Duy Beni Dizisi Ozan Karakteri Kimdir?

Duy Beni dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ozan, kolejin kötü çocukları arasında yer almaktadır. İki çocuklu bir ailenin tek oğlu olan Ozan ailesi tarafından her zaman çok önemli olduğu hissettirilerek büyütülmüştür ve bundan dolayı şımarık biridir. Ozan, Kanat’ın ekibinde yer alsa da Kanat’ın liderliğini hazmedemeyecek ve onu kıskanacaktır.Duy Beni Ozan Kimdir? Bilgileri (Utku Coşkun)

Duy Beni Dizisi Ozan Kimdir?

Duy Beni dizisinde yer alan ve Kolejin kötü çocuklarından biri olan Ozan karakterine oyuncumuz Utku Coşkun hayat verecektir. Biz de sizler için genç oyuncumuz Utku Coşkun’u yakından tanıtacağız ve Utku Coşkun kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Utku Çoşkun Kimdir?

Duy Beni dizisinde Ozan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Utku Çoşkun, aynı zamanda müzisyendir. Kadir Has Üniversitesi’de tiyatro eğitimi alan Utku Çoşkun, İdil İletişim Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Sadi Adli Kişi filmiyle geçen Utku Çoşkun aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve hala aktif olarak sahne almaktadır. Duy Beni dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz kamera karşısına en son 2019 yılında Hekimoğlu dizisiyle geçmiştir.

Utku Çoşkun Yer Aldığı Diziler

Duy Beni (Ozan, 2022)
Hekimoğlu (2019)

Utku Çoşkun Resmi İnstagram Hesabı

Duy Beni dizisinde yer alan oyuncumuz Utku Çoşkun sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 39 gönderisi ve 4 binden fazla takipçisi vardır. Utku Çoşkun’un resmi İnstagram hesabı: @utkucoskun__

Utku Çoşkun Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Utku Çoşkun’un hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Utku Çoşkun henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Utku Çoşkun’un hayatında bilinen biri yoktur.

Duy Beni Dizisi Ozan – Utku Çoşkun Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncumuz Utku Çoşkun tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Utku Çoşkun’un giydiği kıyafetler de merak edilmekte. Bizlerde yakışıklı oyuncumuz Utku Çoşkun’un, Duy Beni dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızda paylaşacağız.

Duy Beni Dizisi Ozan karakterini ve Ozan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Utku Çoşkun’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. N dedi ki:

    Utku coskun kac yasinda