Duy Beni Ekim (Rabia Soytürk) ve Kanat (Caner Topçu) Gerçekte Sevgili mi?

03.08.2022
36

Bu konumuz Duy Beni Ekim (Rabia Soytürk) ve Kanat (Caner Topçu) gerçekte sevgili mi? Hakkında olacak. Süreç Film imzalı Duy Beni dizisi özellikle başrol oyuncuları sayesinde büyük ilgi görmüştür. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Duy Beni dizisinin başrol oyuncuları Rabia Soytürk ve Caner Topçu’nun gerçek hayatta sevgili olup olmadığı da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Duy Beni Ekim (Rabia Soytürk) ve Kanat’ın (Caner Topçu) gerçekte sevgili olup olmadığını sizlerle paylaşacağız.

Duy Beni Dizisi Ekim ve Kanat Gerçekte Sevgili mi?

(Rabia Soytürk) ve Kanat (Caner Topçu) Gerçekte Sevgili miDuy Beni dizisinin başrolünde yer alan Kanat ve Ekim’in arasında ki uyum sosyal medyada büyük ilgi görmüştür. İnstagram hesaplarından sette ki eğlenceli ve samimi hallerini paylaşan oyuncularımız Caner Topçu ve Rabia Soytürk’ün gerçekte sevgili olup olmadığı da merak edildi. Dizinin sevenleri tarafından çok yakıştırılan Ekim ve Kanat’ı canlandıran oyuncularımız Caner Topçu ve Rabia Soytürk bu konu hakkında henüz bir açıklamada bulunmamıştır.

Duy Beni Rabia Soytürk ve Caner Topçu Gerçek Hayatta Sevgili Mi?

Duy Beni Ekim (Rabia Soytürk) ve Kanat (Caner Topçu) Sevgili miBizler, oldukça uyumlu olan ve yakışan Caner Topçu ile Rabia Soytürk’ün gerçek hayatta sevgili olacaklarını düşünüyoruz. Daha önce, birçok dizide hayranları tarafından yakıştırılan isimlerin ilişkileri olduğu ortaya çıkmıştı. Bizlerde, önümüzdeki günlerde, Duy Beni dizisinde Ekim karakterini canlandıran oyuncumuz Rabia Soytürk ile Kanat karakterine hayat veren oyuncumuz Caner Topçu’nun set arkadaşlığının aşka dönüşeceğini tahmin etmekteyiz.

Rabia Soytürk ile Caner Topçu Birlikte Mi?

Duy Beni dizisi Ekim ve Kanat Gerçekte hayatta Sevgili miDuy Beni dizisinin başrol oyuncuları, Rabia Soytürk ve Caner Topçu yapılan anketlerde en çok yakıştırılan dizi çiftlerinden biri olmuştur. İkilinin özel hayatta da oldukça samimi olması aşk dedikodularına sebep olmuştur. Sosyal medya hesaplarından birlikte sık sık samimi pozlar paylaşan Rabia Soytürk ve Caner Topçu bu dedikodular hakkında henüz bir açıklama yapmamış olsa da bizler ilerleyen günlerde bir set aşkının ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Duy Beni dizisi Ekim (Rabia Soytürk) ve Kanat’ın (Caner Topçu) gerçekte sevgili olup olmadığını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Kanat benim onu kimseye vermem😁

 2. sahlo ekim 2022 13:50 dedi ki:

  kanat ekim
  en guzel ask
  bular gozel
  kanat ekim
  ennnnnnnnn
  guzelllllllllll

 3. Anonim dedi ki:

  İnşallah sevgilidirler çünkü aşırı dercede yakışıyorlar

 4. Arslan dedi ki:

  kanat le ekim oyle cok yakysyorlerki bu dizi harika

 5. Anonim dedi ki:

  Rabia soytürkle caner topçu çok yakışıyorlar

 6. Hatyja dedi ki:

  Kanat Ekim bir birome coh yakysyorlar

 7. Asude dedi ki:

  Aşk sevgi var arada

 8. ce dedi ki:

  Bir birlerine cok yakisiyorlar

 9. bahan dedi ki:

  of dizi baya sarıyo yaxxız abi yia

 10. Anonim dedi ki:

  Bir birlerine cok yakisiyorlar