Duy Beni Dizisi Hazal Kimdir? Meltem Akçöl

Duy Beni dizisi Hazal karakterini yakından tanıtacağız. Senaryosunu Makbule Kosif ile Gülsev Karagöz’ün kaleme aldığı Duy Beni dizisinde yer alan Hazal karakteri merak edildi. Bizlerde, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Duy Beni dizisinde yer alan Hazal karakterini yakından tanıtacağız ve Duy Beni dizisi Hazal karakteri kimdir? Duy Beni dizisi Hazal karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Duy Beni Dizisi Hazal Karakteri Kimdir?

Star TV’de yayınlanacak olan Duy Beni dizisinde yer alan Hazal karakteri, oldukça zengin bir hayatın içine doğmuştur. Ancak Hazal, çıt kırıldım ya da şımarık biri değildir. Okuldakilerin iki yüzlü ve kötü insanlar olduğunun farkında olan Hazal’ın Kanat’la arası iyidir ve Kanat’ın herkesten gizlediği vicdanlı, merhametli yanını bilmektedir.

Duy Beni Dizisi Hazal Kimdir?

Duy Beni dizisinin ana karakterlerinden biri olan Hazal karakterine oyuncumuz Meltem Akçöl hayat verecektir. Duy Beni dizisinde yer alan Hazal karakteri kadar bu karaktere hayat verecek olan oyuncumuz Meltem Akçöl de merak edildi ve araştırıldı. Bizlerde sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Meltem Akçöl’ü yakından tanıtacağız.

Meltem Akçöl

1 Ocak 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Meltem Akçöl 23 yaşının içindedir. Televi Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan Meltem Akçöl yaşamına İstanbul’da devam etmektedir. Kamera önü gibi çeşitli oyunculuk eğitimi alan Meltem Akçöl daha önce herhangi bir dizi yada film projesinde yer almamıştır. Özellikle Instagram‘daki paylaşımlarıyla dikkat çeken ve Duy Beni dizisinde Hazal karakterini canlandıracak olan oyuncumuz sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi yoktur.

Meltem Akçöl Yer Aldığı Diziler

Genç oyuncumuz Meltem Akçöl daha önce herhangi bir dizi yada film projesinde yer almakmıştır. Bizler Meltem Akçöl’ün Duy Beni dizisinde hayat vereceği Hazal karakteri ile dikkatleri üzerine çekeceğini ve önümüzdeki yıllarda oldukça başarılı projelerde yer alacağını tahmin ediyoruz.

Meltem Akçöl Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren oyuncumuz Meltem Akçöl resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 150 gönderisi ve 123 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Meltem Akçöl’ün resmi İnstagram hesabı: @meltemakcol

Meltem Akçöl Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Meltem Akçöl’ün hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Genç oyuncumuz Meltem Akçöl evli değildir. Meltem Akçöl sektör de yeni olduğu için daha önce başına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır ve bundan dolayı oyuncumuzun hayatında bilen biri yoktur.

Duy Beni Dizisi Hazal – Meltem Akçöl Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken ve sektörde kısa sürede yükselen oyuncumuz Meltem Akçöl tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler de oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun Duy Beni dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı aksesuarlarını marka bilgisi vererek detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Duy Beni dizisi Hazal karakterini ve Hazal karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Meltem Akçöl’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Duy Beni Dizisi Hazal Kimdir? Meltem Akçöl (1 Yorum)