Duy Beni Bahar ve Selim Neden Çıktı Ayrıldı?

12.09.2022
1.354

Duy Beni dizisi Bahar ve Selim’in diziden neden ayrıldığını sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Ali Balcı’nın oturduğu Duy Beni dizisinin senaryosunu Makbule Kosif ile Gülsev Karagöz kaleme almaktadır. Aldığı reytinglerle perşembe gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Duy Beni Bahar ve Selim’in diziden neden ayrıldığı da merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Duy Beni Bahar ile Selim’in diziden neden ayrıldığını sizlerle paylaşacağız.

Duy Beni Bahar Ve Selim Diziden Ayrıldı Mı?

Duy Beni Bahar ve Selim Neden Çıktı AyrıldıSüreç Film imzalı Duy Beni dizisinin başrolünde yer alan Bahar karakteri Gerçek Kolejinde rehberlik öğretmenidir. Bahar gerçekleri Selçuk komisere anlatacakken öğrencisi tarafından merdivenden iletilerek 11. bölümde ölecek ve diziye bu şekilde veda edecektir. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Selim öğretmen ise Duy Beni dizisinden 12. bölümde ayrılacaktır.

Duy Beni Bahar Ve Selim Diziden Neden Çıktı?

Duy Beni dizisini önemli karakterlerinden olan Bahar ve Selim’in diziden neden çıktığı da merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Duy Beni dizisinin başrolünde yer alan Bahar öğretmen ve Gerçek Kolejinde edebiyat öğretmenliği yapan Selim öğretmen senaryo gereği yani hikayeleri bittiği için diziye veda edecektir.

Duy Beni Dizisi Bahar Ve Selim Geri Gelecek Mi?

Bahar ve Selim’in geniş izleyici kitlesine sahip olan Duy Beni dizisine geri gelip gelmeyeceği de merak edilen konulardan biri olmuştur. Star TV ekranlarında yayınlanan Duy Beni dizisinin başrolünde yer alan Bahar öğretmen yukarıda da belirttiğimiz gibi merdivenlerden düşecek ve ölecektir. Bunun üzerine Selim öğretmende diziye veda edecektir. Yan Bahar ve Selim, Duy Beni dizisinde geri gelmeyecektir.

Duy Beni Dizisi Bahar ve Selim Kimdir?

Duy Beni dizisinden ayrılan Bahar, Gerçek Kolejinde rehberlik öğretmeni yapmaktadır. Öğrencilerle iyi anlaşan ve onların her derdine ortak olmaya çalışan Bahar iyi kalpli ve oldukça güzel bir kadındır. Selim ise, aynı okulda Edebiyat öğretmenidir. Ölen Ziya hocanın yerine gelen Selim, Leyla’ya çarpıp kaçanı bulmak için çok çaba vermiş ve mesleğinde başarılı bir öğretmendir.

Duy Beni Bahar ve Selim’in diziden neden ayrıldı sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.