Duran Dizisi Nerede Çekiliyor, Mahalle Neresi? (Gain)

Bu konumuzda Duran Dizisi Nerede Çekiliyor, Mahalle Neresi? (Gain), Duran dizisinin nerede ve hangi mahallede çekildiğini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut’un oturduğu Duran dizisinin senaryosunu ise Murat Şevket ve dizinin yönetmeni Yunus Ozan Korkut birlikte kaleme almaktadır. Dijital bir platform olan Gain de izleyici karşısına çıkacak olan Duran dizisinin nerede ve hangi mahallede çekildiği de merak edilmiştir. Bizler de bu konumuzda Duran dizisinin nerede ve hangi mahallede çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

Duran Dizisi Nerede Çekiliyor?

Duran Dizisi Nerede ÇekiliyorBaşrollerini İlyas Salman Oktay Çubuk ve Bahar Şahin’in paylaştığı Duran dizisi dijital platform olan Gain de izleyici karşısına çıkacaktır. 11 Ocak salı günü ilk 2 bölümü yayınlanacak olan Duran dizisinin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Büyük ilgi görmesi beklenen Duran dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılmıştır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetini daha düşük olması, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi birçok sebepten dolayı Duran dizisinin çekimlerinde de İstanbul tercih edilmiştir. Merakla beklenen Duran dizisinin çekimlerinde İstanbul’un birçok semt ve sokağı kullanılmıştır.

Duran Dizisi Hangi Mahallede Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda Oktay Çubuk, Bahar Şahin, İlyas Salman, Burak Can Doğan, Batuhan Gelener, Erdem Şenocak gibi başarılı isimlerin yer aldığı Duran dizisinin ilk 2 bölümü 11 Ocak salı günü Gain de yayınlanacaktır. Bir bölümü 45 dakikadan oluşacak olan Duran dizisi yukarıda da belirttiğimiz gibi İstanbul’a çekilmiştir. Duran dizisinin çekimlerinde İstanbul’un birçok farklı semt ve sokağı kullanılmıştır. Ancak Duran dizisi henüz yayın hayatına başlamadığı için dizinin hangi mahallede çekildiği bilinmemektedir. Bizler Duran dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin hangi mahallede çekildiğini sizlerle paylaşacağız.Duran Dizisi cekimleri hangi mahallede

Duran Dizisi Çekim Yerleri

Yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut’un oturduğu Duran dizisinin senaryosunu, dizinin yönetmeni Yunus Ozan Korkut ile Murat Şevket kaleme almaktadır. 11 Ocak salı günü dijital bir platform olan Gain de izleyici karşısına çıkacak olan Duran dizisi İstanbul’da çekilmiştir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetini daha düşük olması, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi birçok sebepten dolayı diğer diziler de olduğu gibi Duran dizisinin çekimlerinde de İstanbul tercih edilmiştir.

Duran Dizisi Çekim Mekanları

Duran Dizisinin seti neresiBir gençlik dizisi olan Duran dizisi 11 Ocak’ta izleyici karşısına çıkacaktır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Duran dizisinin çekim mekanları da merak edilmiştir. 45’er dakikalık 9 bölümden oluşan ve ilk 2 bölümü 11 Ocak salı günü yayınlanacak olan uran dizisinin çekimleri İstanbul’da tamamlanmıştır. Büyük ilgi görmesi beklenen dizinin çekimlerinde İstanbul’un birçok farklı semt ve sokağı kullanılmıştır. Ancak Duran dizisi henüz yayınlanmadığı için dizide anlatılan ana hikayenin hangi mekanda geçtiği belli değildir.

Bu konumuzda Duran dizisinin nerede ve hangi mahallede çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Duran Dizisinin Oyuncu Kadrosu burada..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


Duran Dizisi Nerede Çekiliyor, Mahalle Neresi? (Gain) (1 Yorum)