Dünyayla Benim Aramda Dizisi Kenan Kimdir? Metin Akdülger

20.03.2022
1.714

Dünyayla Benim Aramda dizisinde yer alan Kenan karakterini yakından tanıtacağız. Disney+Plus da izleyici karşısına çıkacak olan Dünyayla Benim Aramda dizisinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer oturmaktadır. Dünyayla Benim Aramda dizisinde yer alan Kenan karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde Dünyayla Benim Aramda dizisinde yer alan Kenan karakterini yakından tanıtacağız ve Dünyayla Benim Aramda dizisi Kenan karakteri kimdir? Dünyayla Benim Aramda dizisi Kenan karakterini canlandıran oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Dünyayla Benim Aramda Dizisi Kenan Karakteri Kimdir?

Dünyayla Benim Aramda Dizisi Kenan rolü Metin AkdülgerDijital bir platform olan Disney+Plus da yayınlanacak olan Dünyayla Benim Aramda dizisinde yer alan Kenan karakteri dizinin ana karakterlerinden biridir. Ancak Kenan karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Kenan karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Dünyayla Benim Aramda Dizisi Kenan Kimdir?

Dünyayla Benim Aramda dizisinin ana karakterlerinden biri olan Kenan karakterini oyuncumuz Metin Akdülger canlandıracaktır. Bizde sizler için oyuncumuz Metin Akdülger’i yakından tanıtacağız ve Metin Akdülger kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Dünyayla Benim Aramda Dizisi Kenan Kimdir Metin Akdülger

Metin Akdülger Kimdir?

33 yaşındaki oyuncumuz Metin Akdülger, 10 Nisan 1988 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesinde eğitimine devam ederken okuldaki oyunculuk derslerine katılan Metin Akdülger, kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Medcezir isimli diziyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen kariyerindeki çıkışı yakalayan Metin Akdülger, Yıldız Kenter’den de oyunluluk dersleri almıştır. Metin Akdülger daha önce Kırık Kalpler Bankası, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Yarına Tek Bilet, Atiye, Şahsiyet, İnsanlar İkiye Ayrılır gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Metin Akdülger Yer Aldığı Diziler

2013 – 2015 Medcezir – Orkun
2015 Analar ve Anneler – Tahsin
2016 – 2017 Muhteşem Yüzyıl Kösem – IV. Murad
2018 Şahsiyet – Ateş Arbay
2019 – 2021 Atiye – Ozan
2021 Kulüp – Orhan
2022 Dünyayla Benim Aramda – Kenan

Metin Akdülger Resmi İnstagram Hesabı

Dünyayla Benim Aramda dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Metin Akdülger sosyal medyayı da oldukça aktif kullanmaktadır. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 158 gönderisi ve 328 bin takipçisi vardır. Metin Akdülger’in resmi İnstagram hesabı: @metinakdulger

Metin Akdülger Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Metin Akdülger’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Metin Akdülger, henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Metin Akdülger bir süredir YouTuber Cansu Akın ile birliktedir ve çift geçtiğimiz günlerde ilk kez Arnavutköy’de görüntülenmiştir.

Dünyayla Benim Aramda Dizisi Kenan – Metin Akdülger Kıyafetleri

Dünyayla Benim Aramda dizisinde Kenan karakterini canlandıracak olan yakışıklı oyuncumuz Metin Akdülger tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Geniş hayran kitlesine sahip olan oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizlerde iletleyen günlerde oyuncumuz Metin Akdülger’in Dünyayla Benim Aramda dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka- fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Dünyayla Benim Aramda dizisinde yer alan Kenan karakterini ve Kenan karakterini canlandıran oyuncumuz Metin Akdülger’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Dünyayla Benim Aramda Dizisi Oyuncu kadrosu burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?