Dünya İle Benim Aramda Sinem Kimdir (Hafsanur Sancaktutan)

21.03.2022
1.404

Dünya İle Benim Aramda dizisinin başrolünde yer alan Sinem karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturacağı Dünya İle Benim Aramda dizisi Disney+Plus da izleyici karşısına çıkacaktır. Bizlerde, Dünya İle Benim Aramda dizisinin başrolünde yer alan Sinem karakterini yakından tanıtacağız ve Dünya İle Benim Aramda Sinem karakteri kimdir? Dünya İle Benim Aramda dizisi Sinem karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Dünya İle Benim Aramda Sinem Karakteri Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan Dünya İle Benim Aramda Sinem rolüDisney+Plus da yayınlanacak olan Dünya İle Benim Aranda dizisinin başrolünde yer alan Sinem karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Dünya İle Benim Aramda dizisinin başrolünde yer alan Sinem karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgi ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Dünya İle Benim Aramda Dizisi Sinem Kimdir?

Dünya İle Benim Aramda dizisinin başrol oyunda yer alan Sinem karakterine güzel oyuncumuz Hafsanur Sancaktutan hayat verecektir. Biz de sizler için son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan oyuncumuz Hafsanur Sancaktutan’ı yakından tanıtacağız ve Hafsanur Sancaktutan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Dünya İle Benim Aramda Sinem Kimdir

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

22 yaşının içinde olan oyuncumuz Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çocuk yaşta tiyatro oyunlarında yer almaya başlayan Hafsanur Sancaktutan çeşitli reklam filmlerinde yer olarak sektöre adım atmıştır. Aslen Rizeli olan Hafsanur Sancaktutan 2018 yılında Gülperi dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Fidan karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Hafsanur Sancaktutan kamera karşısına en son 2021 yılında Son Yaz dizisiyle geçmiştir.

Hafsanur Sancaktutan Yer Aldığı Diziler

2018-2019 Gülperi – Fidan Taşkan
2019 Aşk Ağlatır – Ada Meryem Varlı
2021 Son Yaz – Yağmur Kara
2022 Dünya İle Benim Aramda – Sinem

Hafsanur Sancaktutan Resmi İnstagram Hesabı

Dünya İle Benim Aramda dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Hafsanur Sancaktutan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Hafsanur Sancaktutan’ın İnstagram da 140 gönderisi ve 933 bin takipçisi vardır. Hafsanur Sancaktutan’ın resmi İnstagram hesabı: @hafsanur.sancaktutan

Hafsanur Sancaktutan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Hafsanur Sancaktutan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Henüz 22 yaşının içinde olan genç oyuncumuz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Hafsanur Sancaktutan 2019 yılında başrolünde yer aldığı Aşk Ağlatır dizisindeki rol arkadaşı Deniz Can Aktaş ile birliktedir.

Dünya İle Benim Aramda Dizisi Sinem – Hafsanur Sancaktutan Kıyafetleri

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Hafsanur Sancaktutan güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Biz de sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Hafsanur Sancaktutan’ın, Dünya İle Benim Aranda dizisinde giydiği tüm kıyafetlerine ve kullandığı tüm aksesuarlarını sizlerle paylaşacağız.

Dünya İle Benim Aramda dizisinin başrolünde yer alan Sinem karakterini ve Sinem karakterini canlandıran oyuncumuz Hafsanur Sancaktutan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Dünya İle Benim Aramda dizisi oyuncu kadrosu burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?