Dünya Hali Dizisini Nasıl Buldunuz? İzleyici Yorum ve Görüşleri

28.07.2021
416

Bu konumuz Dünya Hali Dizisini Nasıl Buldunuz? İzleyici Yorum ve Görüşleri hakkında olacak. TRT ekranlarında 28 Temmuz Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen Dünya hali dizisini nasıl buldunuz izleyici yorum ve görüşlerini bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Başrollerinde Caner Şahin ve Pelin Abay gibi oyuncuların yer aldığı Dünya hali dizisi romantik komedi alanında yeni bir TRT dizisi oldu. Yaz aylarında başlayacak olan Dünya hali dizisinin izlenmesi tutulması halinde yeni sezonda da devam etmesi planlanıyor. Bu sayfada Dünya hali dizisinin izleyiciler tarafından nasıl bulunduğunu beğenilip beğenilmediğini sizlerle paylaşacağız.

Dünya hali dizisini nasıl buldunuz?

TRT 1 ekranlarında ilk bölümüyle 28 Temmuz Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Dünya hali dizisinde Caner Şahin Sinan karakterine Pelin Abay ise Kıvılcım karakterine hayat verecek. Sinan’ın dedesinin vasiyetini gerçekleştirmek için neler yaptığını, Kıvılcım ile karşılaşmasını ve onun kendisine uygun bir kız olup olmadığına komik bir dille anlatan Dünya hali dizisi izleyicinin yaz ekranında takip edebileceği güzel dizilerden biri olarak göze çarpıyor. Elbette Dünya hali dizisinin izleyici gözünde nasıl göründüğünü yeteri kadar izlenme oranı alıp almadığını ve reyting sonuçlarının diziyi nereye götüreceğini de bu sayfada sizlerle tartışacağız.TRT Dünya Hali dizisini nasıl buldunuz

İlk bölümü ile Dünya hali dizisi bize göre oldukça güzel ve iyi bir iş çıkarmış. Dünya hali dizisinin senaryosu hem akıcı hem de izleyenleri sonraki sahnelerde neler olacağına merak ettirecek şekilde güzel ayarlanmış. Senaryonun akışı izleyiciyi diziye bağlamaya yetiyor. Dünya Hali Dizisini Nasıl Buldunuz? sorusuna verilecek bir diğer yanıt da oyuncuların yetenekli olması. Caner Şahin Sinan karakteri ile Pelin Abay ise Kıvılcım karakteri ile izleyiciden tam not almış görünüyor. Ancak dizinin ileriki bölümlerini de izlemek bir izleyiciyi peşinden sürüklediğini şahit olmak elbette dizi için daha güzel bir not olacaktır.

Dünya hali dizisi izleyici yorumları

Dünya Hali dizisini nasıl buldunuz yorum ve görüşlerBizim yukarı kısaca yazdığımız dizinin senaryosundan oyunculuk başarısına set ekibinden yapımcı ve yönetmene kadar sizlerde Dünya hali dizisinin yorum ve görüşlerini aşağıdaki yorum kısmından yazabilir beklentilerinizi ve dizinin gelecek bölümleri ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Son dönemde TRT dizileri oldukça iyi izlenmeye ve seyircilerden tam not almaya başladı. Bu nedenle Dünya hali dizisi de son dönemde TRT’nin izleyici kitlesine mest etmeyi başaracak mı izleyip göreceğiz. Dünya hali dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuları görmek için konumuza bakabilirsiniz. Sizlerde Dünya Hali Dizisini Nasıl Buldunuz? yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.