Dünya Hali Dizisi Zeynep Kimdir? Selin Hasar

28.07.2021
897

Bu konumuzda sizler için Dünya Hali dizisinde yer alan Zeynep karakterini ve Zeynep karakterine hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Dünya Hali dizisinin yönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan oturmaktadır. Başrollerini Pelin Abay ile Caner Şahin’in paylaştığı Dünya hali dizisi 28 Temmuz Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanacaktır. Osman Nail Doğan’ın hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği Dünya Hali dizisinde yer alan Zeynep karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Dünya hali dizisinde yer alan Zeynep karakterini daha yakından tanıtacağız ve Dünya Hali dizisi Zeynep kimdir? Dünya Hali dizisi Zeynep karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Dünya Hali Dizisi Zeynep Karakteri Kimdir?

Dünya Hali dizisi Zeynep kimdir Selin Hasar28 Temmuz’da yayın hayatına başlayacak olan Dünya Hali dizisinde yer alan Zeynep karakteri, Sinan’ın kız kardeşi olarak karşımıza çıkacaktır. Günümüz gençleri gibi bilgisayarla doğan ve büyüyen Zeynep, yaşıtlarından biraz farklıdır. Gayet mantıklı kararlar alan, babasına ve abisine yol gösteren Zeynep depresyona girdiği zaman tanınmayacak biri haline gelir. Sinan’ın Z kuşağı kız kardeşi Zeynep, gayet neşeli ve tatlı bir kızdır.

Dünya Hali Dizisi Zeynep Kimdir?

Neden Film imzalı Dünya Hali dizisinde yer alan Zeynep karakterine
Güzel oyuncumuz Selin Hasar hayat vermektedir. Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Dünya Hali dizisinde yer alan Zeynep karakteri kadar bu karaktere hayat veren güzel oyuncumuz Selin Hasar da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Dünya Hali dizisinde Zeynep karakterini canlandıran güzel oyuncumuz Selin Hasar’ı daha yakından tanıtacağız.

Selin Hasar Kimdir?

Dünya Hali dizisinde Zeynep karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Selin Hasar, Kadir Has Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Sektörünü yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Daha önce birçok tiyatro oyununda yer alan ve İstanbul, Ankara, Eskişehir, Bursa gibi şehirlere turne ile giden Selin Hasar, Fuhuş, Avrupa’nın Şarkısı, Oyun Yazarlığı Masası, Üç Kız Kardeş, Terkedilmiş Kıyılar/ Negatif Fotoğraflar gibi tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Özellikle Metot isimli tiyatro oyunundaki performansıyla büyük beğeni toplayan genç oyuncumuz, pandemi döneminde Yeni Perform isimli dijital platformda, çeşitli tiyatro oyunlarında oynamıştır. All Talents menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Selin Hasar sektörün yeni yüzlerinden biri olduğu için oyuncumuz hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Güzel oyuncumuz kamera karşısında ilk defa 2021 yılında Dünya Hali dizisi ile geçecek ve profesyonel oyunculuğa adım atacaktır.

Selin Hasar Yer Aldığı Diziler

Selin Hasar Dünya Hali dizisinde Zeynep rolündeSektörünü yeni yüzlerinden biri olan güzel oyuncumuz Selin Hasar daha önce birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Ancak oyuncumuzun profesyonel olarak yer aldığı ilk projesi ise Dünya Hali dizisidir. Zeynep karakteri ile ilk defa dizi oyunculuğu deneyimini yaşayacak olan Selin Hasar’ın performansıyla yapımcıların dikkatini çekeceğini ve önümüzdeki yıllarda birçok projede karşımıza çıkacağını tahmin etmekteyiz.

Selin Hasar Resmi İnstagram Hesabı

Dünya Hali dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atan genç oyuncumuz sosyal medyada oldukça aktiftir. Bu sezon Zeynep karakteri ile ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Selin Hasar, resmi instagram hesabından özel hayatı hakkında da sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 49 gönderisi ve yaklaşık olarak 2 bin takipçisi bulunan genç oyuncumuz Selin Hasar’ın resmi ınstagram hesabı: @selinhasar

Selin Hasar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Selin Hasar henüz evli değildir. Sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı da bilinmemektedir. Bizler ilerleyen günlerde, Selin Hasar’ın sevgilisi olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Dünya Hali Zeynep – Selin Hasar Kıyafetleri

Sektörde yeni olmasına rağmen güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Selin Hasar oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde tarzıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz Selin Hasar’ın özel hayatında ve Dünya Hali dizisinde giydiği ceket, pantolon, gömlek, tişört, elbise, etek, şort, tayt, tulum, kazak gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Dünya Hali dizisinde yer alan Zeynep karakterini ve bu karaktere hayat veren genç oyuncumuz Selin Hasar’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Selin Hasar Dünya Hali dizisinde Zeynep rolünde oynayacak. Dünya Hali dizisinin tüm oyuncuları burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.