Dünya Hali Dizisi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta? (TRT 1 Yayın Akışı)

Çok kısa bir süre sonra TRT 1’de yayın hayatına başlayacak olan Dünya Hali dizisi şimdiden izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiştir. İlerleyen haftalarda TRT 1 kanalında izleyicileri ile buluşacak olan Dünya Hali dizisi hafta içi farklı gün ve saatlerde tekrar bölümlerini yayınlamaya devam edecektir. Dünya Hali dizisinin yeni bölümlerini kaçıran izleyicilerimiz adına dizinin tekrar bölümlerinin hangi gün, saat kaçta ve ne zaman yayınlanacağından bahsedip konu hakkındaki bilgilerimizi sizlere sunacağız.Dünya Hali Dizisi Tekrarları Hangi Gün

Dünya Hali Dizisi Tekrarları Hangi Gün?

İzleyici karşısına ilk kez 28 Temmuz 2021 Çarşamba akşamı saat 20.00’da TRT 1 kanalında çıkacak olan Dünya Hali dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün yayınlanacağı izleyiciler tarafından merak edilmeye devam etmektedir. Çarşamba akşamlarının ve TRT 1 kanalının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Dünya Hali dizisi tekrar bölümlerini hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü farklı saatlerde yayınlamaya devam edecektir. Dünya Hali dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin tekrar bölümleri hangi gün yayınlanacağını daha detaylı bir şekilde sizlere sunacağız.

Dünya Hali Dizisi Tekrarları Ne Zaman?

Dünya Hali Dizisi Tekrarları Hangi Gün Saat KaçtaYönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu’nun oturmuş olduğu Dünya Hali dizisinin senaryosunu ise Osman Nail Doğan, Murat Kaman, İdris Meydi, Cem Tunçer ve Eray Kaman birlikte kaleme almaktadırlar. 28 Temmuz akşamı ilk bölümüyle karşımıza çıkacak Dünya Hali dizisinin tekrarları hafta da pek çok kez tekrar bölümleri ile izleyicilerin yeniden karşısına çıkacaktır. Dünya Hali dizisinin yeni bölümünü Çarşamba akşamı kaçıran izleyiciler tekrar bölümlerini hafta içi ve hafta sonu farklı günlerde tekrardan televizyon ekranlarında görebileceklerdir.

Dünya Hali Dizisi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

Başrol oyunculuğunu Caner Şahin, Tolga Tekin, Pelin Abay ve Ozan Çelik’İN birlikte paylaşmış olduğu Dünya Hali dizisi tekrar bölümlerinin hangi gün, saat kaçta yayınlanacağı henüz kesinlik kazanmamıştır. Dünya Hali dizisi 28 Temmuz Çarşamba akşamı TRT 1’de yayın hayatına başladığı zaman dizinin tekrar bölümlerinin ne zaman, saat kaçta yayınlanacağını detaylı bir şekilde sizlere sunacağız. İşte Dünya hali dizisinin tekrar bölümlerinin tarihi ve saatleri;
Dünya Hali Dizisi 1. Bölüm – 28 Temmuz Çarşamba 20.00
Dünya Hali Dizisi 1. Bölüm Tekrarı – 28 Temmuz Çarşamba 22.30Dünya Hali Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman

Dünya Hali Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman?

Yayınlanmış olan fragmanları ile şimdiden oldukça ses getiren Dünya Hali dizisinin birinci bölümünün ilk tekrarı Çarşamba akşamı saat 22.30’da yeniden izleyici karşısına çıkacaktır. Saat 20.00’da dizinin ilk bölümünü izleyemeyen  dizi severler saat 22.30’da yeniden Dünya Hali dizisini TRT 1 ekranlarında görebileceklerdir. Dünya Hali dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

TRT 1 kanalının yeni dizilerinden bir tanesi olan Dünya Hali dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağından ben sizlere bahsettik. Sizinde konu ve Dünya Hali dizisi hakkındaki düşüncelerinizi bekliyoruz. Dünya Hali dizisinin oyuncu kadrosu için: Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (TRT1)

Etiketler