Dünya Hali dizisi oyuncu kıyafetleri elbiseleri

Bu konu Dünya Hali dizisi oyuncu kıyafetleri elbiseleri marka model ve fiyat bilgisi hakkında olacaktır. TRT 1 ekranlarında 28 Temmuz Çarşamba günü başlayan Dünya hali isimli dizinin oyuncularının giydiği kıyafetler oldukça merak edildi. Dünya hali dizisi kıyafetleri, Dünya hali oyuncu elbise ve kıyafetleri hangi marka nereden alındı kaç lira gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vermek istiyoruz. İşte Dünya hali dizisinin oyuncu kıyafetleri marka model ve fiyat bilgileri.

Dünya Hali dizisi oyuncu kıyafetleri

TRT ekranlarında bir komedi dizisi olarak yayınlanacak olan Dünya hali dizisinde özellikle Kıvılcım karakterine hayat veren Pelin Abay’ın kıyafetleri izleyiciler tarafından oldukça merak edilecek. Dünya hadi dizisinde Caner Şahin Sinan karakterine hayat verecek ve giydiği gömlek elbise tişört pantolon ayakkabı kısacası her şeyi ile merak edilen oyuncuların başında gelecek. Dünya hali dizisinin oyuncu kıyafetleri ve elbiseleri izleyiciler tarafından en çok merak edilen konuların başında gelecek.

Dünya hali dizisi Kıvılcım (Pelin Abay) kıyafetleri

Dünya Hali Kıvılcım kıyafetleri elbiseleriPelin Abay daha önce çok fazla izlemediğimiz dizi oyuncularından birisidir. Dünya hali dizisinde başrolde oynayan Pelin Abay Kıvılcım karakterine hayat veriyor ve giydiği elbise ve kıyafetler ile de merak konusu olacak. Bizde Pelin Abay’a ait kıyafetleri yani Dünya hali dizisinin Kıvılcım karakterinin giydiği elbise ve kıyafetleri sizler için marka model ve fiyat bilgisi olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Dünya hali dizisi Sinan (Caner Şahin) kıyafetleri

Dünya hali dizisinin başrolünde oynayan ve Sinan karakterine hayat veren Caner Şahin’in giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri sizlerle bu sayfada paylaşmaya çalışacağız. Dünya hali dizisinde Sinan’ın giydiği gömlek pantolon takım elbise ayakkabı tişört kısacası oyuncumuzun her türlü kıyafetini ve giydiği elbiseyi sizlere bu sayfada detaylarıyla ve resimleri ile birlikte paylaşmaya çalışacağız.

Dünya Hali Dizisi Zeynep (Selin Hasar) Kıyafetleri

Dünya Hali Zeynep kıyafetleriDünya Hali dizisinde Zeynep karakterinin giydiği elbise ve kıyafetleri burada bulabilirsiniz. Sinan’ın Z kuşağı kız kardeşi Zeynep; yaşıtlarının aksine mantıklı, babasına ve abisine yol gösterir gayet neşelidir. Zeynep, bilgisayarla doğmuş bilgisayarla büyümüş bir neslin temsilcisidir.

Sizlerde Dünya hali dizisi ile ilgili merak ettiğiniz elbise ve kıyafetleri bizlere sorabilir aşağıdaki yorum kısmına kaçıncı bölümde ki hangi kıyafet ya da elbisenin olduğunu yazarak bizden talep edebilirsiniz. Ayrıca Dünya hali dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan oyuncuları merak ediyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz. Dünya hali ile ilgili yorum görüş ve kıyafet bilgilerini aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler